Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

valla beklemek de eziyet ama yaa.. ben olsak kaç kere yapmıştım :)
inşaallah bebişin vardır canım hayırlısıyla..

bu belirtiler benziyor.. sivilcelenme oldu mu? bende 10 gün önce başladı sivilceler..
hakkında hayırlısı canım inşaallah istediğin gerçekelşir hayırlısıyla..

Aslında alnımda minik minik sivilceler var cnm. Umarım en hayırlısı neyse o olur...

bu arada adetim bugun gecikeli 5 gün oldu.. iki gün önceki test negatif.. sinir oluyorum kendime

Döllenme geç ise idrarda çıkmayabilir tatlım. Kan yaptırsan daha iyi. Ben kızıma hamileyken adetim 5 gün çtikten sonra idrarda negatifi görmüştüm. Ama kanda çıkmıştı. Doktorum geç döllenmeden dolayı demişti. Kırmızılar gelene kadar umut herzaman vardır unuttmaaaaa

valla beklemek de eziyet ama yaa.. ben olsak kaç kere yapmıştım :)
inşaallah bebişin vardır canım hayırlısıyla..

:):): aslında yaptırasım varrrrr ama eşim kızıyor hamileysen bu ay adet olmazsın hamile deilsende olursun az bekle herşeye hoplama diyor..
gögsüm özellikle dün ve bugun acaip agrıyor kolumun alt tarafına dokunamıyorum bile..ama gögüs uclarım snaki uyuşuk olurda ellersin ya öyleler çok agrımıyor.. süreklii ishalim bu son 10 gündür hep ishalim.. patlıycak bomba gibi gazım var.. afedersiniz tuvalet bizimevin en sonunda inan ta oturma odasına sesi gidiyor ki hiç bukdr gazım olmamıştı..
belki gerçekten gecikiyor dye bukdr sıkıntı veriyor bana.. yada bebiş var.. ama negatif testler beişte yok diyo

ayyyyyyyy gerçektenmiiii bak bi sevindirik oldummmm :)
bu ay hani hep ovulasyon zamanı 14-15 .günle rderler ya o günlerde yaptık onu haricinde olmadı... ama adetime 10 gün kala biz baya bi ilişkide bulundukk..ama ben ozamanlar hamile kalınmaz diye hiç yatakta beklemedim hemen kalktım falan.. inş gec döllenmedir nediyeyimm

En azından var mı yokmu kesin belli olur tatlım. İkilemde kalmak ta kötü. Var mı yok mu kafayı yiyor insan . Benim geçen ay adetim 17 gün gecikti. 3 kere kan testi yaptırdım düşün. ama sonunda da kırmızılar geldi. Ve hayatımda ilk defa gecikme yaşadım

bu arada adetim bugun gecikeli 5 gün oldu.. iki gün önceki test negatif.. sinir oluyorum kendime

cnm benimde bu ay 5 gün gecikmem olduu test yaptım kaçkere hep negatiff we 5.gün kırmızıları gördümm ilk kez gecikmem olduğu için çok ümitlenmiştim hatta regli bitince yine test yaptım we tek çizgiyi gördüm ....
inşallah seninki mutlu sonla biter sewincinden ağlarsın bu sefer inşallahhh .....

Tatlım ben 2. hamileliğimde ( o bebeğimi kaybettim ) 1 ayda sadece 1 kere birlikte oldum ve o gün direk kalktım duş aldım. İçimdeki herşey çıktı ama hamile kalmışım işte. Adetime 5 gün kala 0.13 çıktı bhcg. 1 gün geçince idrarda da negatif cıktı. Kanda da 1 gün gecikmeyle 183 ü görmüştüm. O yüzden kanda tahlil yapmadan idrara güvenme. Benim idrar da gecikmenin 10. günü çift çizgi çıkmıştı

merhaba bende 3-4 gün ishal oldum şimdi biraz daha iyiyim ama ilk bikaç gün geğirme sorunum vardı şimdi ise sadece gaz problemim var ama felaket şişlikte cabası.göğüslerimde heray adet olmanın verdiği hafif acı.karın ağrılarım vardı ama şimdi çokk hafif aman aman bişey yok.az buçuk baş dönmesi,ciddi üşüme ama ısınmak bilmiyorum,sabahta uykusuzluktan kalkamamak ve rengim bembeyaz halsiz..

son 3 günüm kaldı ama bunlar benim saçmaladığım şeylerde olabilir die düşünüyorum.:

Son düzenleme:
of 17 günmü 10 gün gecikirse kan testi yaptırcam inş... 5 gün daha bekliyeyim haftaya cuma giderimm inşş eger adet olmassam tabii
hayırlısı cnm bnmmm olcaksma olayım beklemek kötü valla gecen ay gün gecikti di belki bu ayda öle olcak diye bekliyorumm.. ama normaldeee enfazla 2-3 gün gecikmem olurdu.. adet düzenimde pskolojimde moralimde maffoldu

hadi ya negüzelllll ama ben snein kdr şasnlı deilim sanırımm keisn hamile deilim ama ya ya ya acaba diee aklımdan geçmio deil..
bide snein gibi adeti baa gecikmesine ramen idrarda negatif kanda pozitif çkanları okuyorum da bi seviniyorum

benim saydıklarının hepsi vardı sadece gögüslerim hi agrımadı taki dün ve bugun olana kdr.. yatakta saga sola döneren bile agrıyor:)
inş hamileyizdir:)

ben de heyecanla bekliyorum kızlar, çok farklı bir stresmiş.. benimde dün olmam gerekiyoru olmadı.. ümitleniyorum ama hiç sekmeyen günüm acaba stresten sekti mi? yarın da gelmezse doktora koşcam valla.. hepimiz için hayırlısı..

yarın büyük gün reglim hiç şaşmaz normalde, heyecanla bekliyorum, gerçi beklemiyorum demek daha doğru :) benim normalde regl olmadan 1-2 gün önce göğüslerim şişer ve acır, 1 gün önce de karın ağrım başlar. şimdi sadece kasığıma arada batma oluyor, bir de sadece sol göğsüme ince bir sızı giriyor arada, sanki damar çekiliyormuş gibi. başka hiçbir şey yok. normalden farklı olarak bir de gazım var. bakalım ne olacak. eşime test aldıracağım akşam, yarın yaparım herhalde. bebiş yoksa bir an önce regl olurum umarım

Benim de gecen hamileliğimde( bebeğimi kaybettim , şu an çocuksuzum) 7 gün geçti adetim ama idrar testinde cıkmadı..
10 gün sonra tekrar yaptım çok silik çıktı..Ama hamileydim..

Benim de gecen hamileliğimde( bebeğimi kaybettim , şu an çocuksuzum) 7 gün geçti adetim ama idrar testinde cıkmadı..
10 gün sonra tekrar yaptım çok silik çıktı..Ama hamileydim..

üzüme cnm sonucta hamile kalabiliyormussun bak onu ögrenmiş oldun .. beimde 5 gün gecti senin gibi yorumları olanları okuyunca moral oluyorr :)inş hamişizdir:)

Amin inşallah hamişizdir..Hepimiz kasım da hamile kalıp ağustos annleri diye başlık accaz inşallah..

Amin inşallah hamişizdir..Hepimiz kasım da hamile kalıp ağustos annleri diye başlık accaz inşallah..

evetttttttttt inşallahhhh..snrada doğum anlarımızı konuşuruzkeşke diyorum 25 yaşında anne olsaydım.zaman akıp gidiyor.1 ay snra yaş 29 ha tuttu ha tutmadı olur yaş 30..herşeyin hayırlısı ama keşkelerim var yok değil:93:

inş cnm inş:) yalnız dogumda tam ramazana gelcek o kötü işte:) hem oruç tutamayız hemde bizle ilgilenenler zorlanacak bu ay hamile kalırsam buna üzülcegimi hep söylüyorum bakalım nolcak:)

Keşke demeyin..Herşeyde bir hayır var diyin...Rabbim biliyo her şeyin zamanını..:)

orası öyle..hakkımızda hayırlısı..ben yarın kan testi yaptırıcam daha fazla dayanamıycam eşimde yaptırda rahatlayalım diyor garibim..oda çok heyecanlı ama çarşamba da normalde adet günüm.çok kararsızım onumu beklesem yaptırsam mı

Bana kalırsa bekle derim ama beklemek cok zor biliyorum :)
Kan testini nerde yaptırıyosunuz..Bizim burda Aile hekimleri idrar testi yapıyor..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…