Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

merhaba canım..sende mi adet gecikmesi olana kadar hiç bir belirti yaşamadın??

aysunayy benim hafif mide bulantılarım oluyordu, yemeklerden sonra çok hafif hazımsızlık hissediyordum..
adetimden 10 gün önce sol tarafımda sızlamalar oluyordu,
gögüsler büyümüştü biraz,
başağrılarım oldu,
şimdi hatırladıklarım bunlar..
adetimden 3 gün önce gidip kan testi yaptırdım ve çıktı..
darısı sizlere inşaallah canım...

ne olur ne olmaz 2 gün daha bekleyip test yap :)
kesinleşmiş olur...
umarım Gİbesindir..

haklısın canım..ben her ay sanki fix aynı tarihmiş gibi düşünüorum:):)
erken stres yaptım ne yapayım belki geç döllenme olmuştur umuduyla ve kırmızların gelmemesi beklentisi ile bir kaç gün geçsin..ne zor beklemek
hepimiz için hayırlısı canım..teşekkür ederim..biraz olsun rahatladı içim..

canım ne dicem hani bi arkadaşım vardı benle beraber hamile çocugunda ense kalınlıgı var demiştim ya sonra bişi çıkmadı şimdi bebegini bekliyor dediğim işte onlar geldi dün bize senden bahsettim degerin yüksek çıkmıştıya arkadaşımında yüksek çıkmış o hotmonla ilğili trioit le ilgiliymiş doktor ilaç vermiş hamileleği boyunca ilaç kullanıcak vede bitmeden alması gerekiyormuş ssk yoksa bile ucuz bi ilaçmış 2 lira falan dedi doktor bitince yazdırmak için falan sakın ara verme demiş düzenli kullan demiş ama kendide bebegide çok iyi o yüzden hiç korkma olurmu sadece doktoru ihmal etme hemen git biran önce başla ilaca

canımmmm tekrarladın mı testi sen ?

stresten de gecikiyo böyle adetler...
sonra yumurtlama düzeni falan bozuluyor.
aslında hiç stres yapmamak lazım ama....
deli gibi bebek isteyen biz anneler...
bebeğimizii kucağımıza almak...
onun kokusunu içimize işleyene kadar koklamaak....
uykusu boyunca onu izlemekk....
hepsinden önce ultrasondaki ilk heycanı yaşamak....
bunların hepsinin olması için acele ediyoruz...
rahatla canım biraz...
herşeyin zamanı var gerçekten

tatlım şunu söylemek istedim reglin damla damla başlasada birinci gün sayılıyo ben bunu özellikle sordum çünkü genelde bu sebepten yanlış hesaplama olabiliyo

umarım öyleyimdir canım dualarınızda benide eksik etmeyin ne olur

canımmm çok teşekkür ederim içimi çok rahatlattınız...
bu kadar basit bi yöntemmiş demekki.
pazartesi dahiliyeye randevu aldım
bi aksilik çıkmazsa gidicem inşallah...
benim şuan tek dileğim meleğimin bana tutunması değerlerimin yükselmesi..
benim dualarım hep sizlerle..
RABBİm hayırlı evllatlar nasip etsin hepinize İNşallah

canımmmm tekrarladın mı testi sen ?

evet oflucum dün yaptım.. kan gelmedi bi türlü.. ben haberi aldığımdan beri stresliyim çok.. sürekli ağlıyordum.. korkular, endişelerle kendimi çok yıprattım kaç gündür, ufak bi depresyona girdim, kendimi yapayalnız hissediyorum.. sanki bebeğim olunca onu sevemem gibi geliyor ((

sonuçtan nereye geldim.. ya oflucum değerim 164 olmuş.. oradaki görevliye sordum stresten yükselmede sorun olabiliyormuş.. sen lütfen stres yapmayı bırak.. bak değerin nasıl yükselicek..

tabi stresi benimde bırakmam lazım (

adetime 3 gün var...test yapmamak için kendimi zor tutuyorum.yapsam çıkar mı ne dersiniz?ovulasyon günümden eminim.ovulasyon testi kullandım bu ay...:26:

tatlım şunu söylemek istedim reglin damla damla başlasada birinci gün sayılıyo ben bunu özellikle sordum çünkü genelde bu sebepten yanlış hesaplama olabiliyo

zaten ben yumurtlama dönemimi ikisine görede hesapladım ikisinde de boş geçirmedik adetim den hemen sonra başladık gün aşırı bazen çok nadirde olsa ard arda da oldu son bir hafta kalana kadar oldu sonra duruldu:)bariz belirtilerimde var ama piskolojik olur diye korkuyorum bakalım hayırlısı ben aslında ilk bebegimde daha sitresliylim hergün oldumu olmadımı adetim geldimi gelmedimi stres sinir de vardı herkezle kavga ediyordum meger hamileymişim:)bu gün yine öyleydim çatacak yer arıyorum herşey sinirlendiriyor beni annem gelcek memeleketten yanıma onla bile kavga ettim tlf da:)burda dayım ve annemin dayısı vefat etti 40 gün önce onların mevlüdüne gelicek aalh yolunu açık etsin anacımın sağ salim gelsin yola çıkmadan gönlünü alayım abri arayayımda:))aslında bütün çaban bi gün fazla kalsın diyeydi kendi dükkanımız var orda çalışıyor babamla gelemedi dükkanı bırakıp bi gün fazla kalsında koynunda uyuyaım istedim bütün derdim oydu aslında(

canım..inşallah allah seninde bu ay yüzünü güldürür..( benimdee ve dileyen herkesinde..)
ilk hamileliğin olumsuzlukla sonuçlanmış çok üzüldüm allah bi daha yaşatmasın kötü bir şey..inş bu ay hamilesindir..
bende geç döllenme olmuştur diye umut ediyorum..rabbim inşallah bu ay yüzümüzü güldürür pazartesine kadar olmazsam kan testi yaptırıcam..inş hamileyimdir

KAÇ GÜN ARAYLA YAPTIRDIN CANIM BAYA YÜKSELME OLMUŞ MAŞALLAHHH
boşver bebeğinle konuş sen :)
annesi onu bekliyo o gelsin bütün yalnızlığın bitecek ben inanıyorum

aminnnnn inaşallah hamileyizdir canım:)))))allah gönlümüze göre versinn

canım derdine bir nebzede olsa derman olabildiysek ne mutlu bize rabbim senide bebeginide korusun :))

aminnn canım tek isteğim değerlerimin yükselmesi...

bu arkadaşlar bana hep tecrübe oldu bir diğer arkadaşım da biri bebek yok sist var demiş bebek gözükmüyor demiş kanda degeri çıkmasına ragmen ki degeride adeti 4 gün geçmesine ragmen 34 dü benimki adet günümde 94 dü düşün neyse sonra bi doktorda kese oluşmuk bebek yok dedmiş ki oz aman daha yeni bebek olmaması çok normal düşük tehliken var demiş düşük ilacı vermiş aynı doktora gittik hiç birşeyin yok bebek gözüküyor dedi demem oki benim degerim ondan yüksek olmasına ragmen benimki yaşamadı o 4. ayında hiç korkma yaşıcak ömrü varsa allahdan başka kmse engel olamaz yarada sıgın yeterki morelini yüksek tut ne olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…