Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Bebek20 Allah seni oralardan kurtarsın.Çok zor orda yaşamak.Biz doğubeyazıttaydık.köyde değildik ama yinede çok kötüydü.Sürekli çatışma çıkıyordu.Zaten o yüzden geldik istanbula.6 yaşımdan beri burdayım çok şükür..Allah sizinde yardımcınız olsun...

slm kızlar bugun 4.gün gecimede.. gögsüm iki gündür bomba gibi acaip agrıyor.. ki benim normlade gögsüm agrımazdı.. dün gece okdr çok karnım agrıdıki hasta oluyorum diye yataktan kaltım a olmamışım sarı beyaz yogun bi akıntı geldiii.. kesin sabah olcam dedim yine yok.. dün test yaptım negatif.. hala niye olmuyorum gecen ay gibi 9 gün gecikmez inşşşş

tüm olasılıkları sayayım..
1. inşallah gebesindir canım ondan gecikiyordur..
2. sen ovulasyonunu bilmediğinden yani yumurtlama gününü bilmediğinden adet gününü kestiremiyorsun.
3.geç yumurtladın ve adetine daha var..tüm olasılıkları saydım

inşallah 1.sidir

işte bu yüzden diyorum kiii..herkes ovulasyon takibi yapsın

haklısın bacım zaten kımızıların geldigi gün hemen netten ovulasyon testi alcam...
be ovulsaon zamanı ilişki çok yapamadım.. yani benim ovulasyon sandıgm günler belkide deildi.. klasik 14-15. günlryani.. neyse 1 hafta sonra bende yogun uzayan akıntı geldi ertesi gün ilişki oldu... egerrrr yumrtlama günüm cidden tahmin ettigimden 1 hafta sonra olduysa normal olarak adetime 2-3 gün daha var.. amaaaa bebek olma olasılı yok gibi çünkü teste çıkardı
artık bu ay hamile olmadıgıma deilde yumurtlama günüm iyicene allak bulak oldu diye üzülüyorum.. ama riske atmak yok hem ateş ölçücem hemde ovulasyon testi yapcam allahın izniyle:)

Son düzenleme:

canım benim de ateş ölçtüğüm ikinci ay bu.geçen ay sabah ateşi ölçtüm düşmüştü gün içinde de kırmızılar geldi.bu arada gün içinde ölçtüğün ateşin bir anlamı yok sabah yataktan kalkmadan ve erken saatte ölçtüğün ateş anlamlı hergün aynı saatte ölçmelisin.şu ana kadar gördüğüm hamileler genellikle ateşi sabit gidenler veya yüksek olanlar.umarım adet kırmızısı değildir.

kzlar mrb 11 gün önce çatlatma iğnesi oldum sonucu bekliyorum sabırsızlıkla bugün normalde adet günüm olmadım henüz ama sol sag kasıklarımda ağrılar var bide belim agrıyo korkuyorum olcam dieee(((

bugün ne kadar sessizmiş burası :)

canım walla ben olsam dayanamaz kan testi yaptırırdım :) inşallah regl ağrısı değildir bunlar. geçen ay 9 gün gecikti demişsin, normalde de düzensiz mi hep?

benim bugün adet günüm olmadım inş. olmmm bugn 11 gün oldu çatlatma iğnmee dua bekliyorumm kızlar

bugün ne kadar sessizmiş burası :)

canım walla ben olsam dayanamaz kan testi yaptırırdım :) inşallah regl ağrısı değildir bunlar. geçen ay 9 gün gecikti demişsin, normalde de düzensiz mi hep?

yok cnm hiç düzensiz deildi.. hep 32 günde bir olurdum.. gecen ay 9 gün geciktii deli olmuştum resmen.. buseferde 4 gün oldu gecikeli.. kasık batması gibi bi agrım yok sadece adet sancısı olur ya öle.bi solda agrım oluyor bi sagda. mesela şuanda normalim ama dün gece çok kötüydüm
1 gün ishalim 1 gün kabızım.. 1 haftadır böle gidiyor... dün test yaptım negatif... niye olmuyorum neden böle düzenim değişti anlamadım

Son düzenleme:
oflucum bu arada hayırlı haberi vermişsin allahım hayırlısıyla kuçagınada almayı nasip eder hayırlı evlat olur inşallah tebrikler canım benim

oflucum bu arada hayırlı haberi vermişsin allahım hayırlısıyla kuçagınada almayı nasip eder hayırlı evlat olur inşallah tebrikler canım benim

AMİİİİN canım İNŞALLAHHH........
ALLAH RAZI OLSUN...
RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAHHH

canım benim istersen bi kan testi yaptır idrara güvenme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…