Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım bide sen yinede sobayı kurdur. hamile kalmak isteyenler kesinlikle üşütmeyecek.. aman canım çok dikkat et.

Vallahi sen yazdıkça ağzım açık okuyorum
Ne güzel yaşadığın zorluklara rağmen şükretmesini biliyorsun.. Kaç sene orada kalacaksınız peki?

yeni evliyken bendede acıyor ve yanıyordu. 1 ay sonra geçti şimdi problem yok.
canım biraz daha artırmaya çalış çalışmaları...
göreceksin olacak allahın izniyle..

canım tabi sende haklısın eşini kırmak istemiyosun ama güzel bir dille anlat bence.. 1 gün ara verelim de.
en azından yumurtlamada ara verin canım.

evet canım haklısın bu ay ovulasyon testi almayı düşünğyorum insallah aravermeyede ikna edicem birde bunu deneyeyim bakalım hayırlısı inşallah

Vallahi sen yazdıkça ağzım açık okuyorum
Ne güzel yaşadığın zorluklara rağmen şükretmesini biliyorsun.. Kaç sene orada kalacaksınız peki?

2 senemiz kaldı... daha anlatsam... neler neler...
can güvenliğimiz bile yok bırak suyu elektriği...
pencereye çık her yer dag... ova... senin pencerenden bakınca heryer ev degilmi...
burayı anlatsam... heralde herkez sabaha kadar şükür namazı kılar.
çok teşekkür ederim canım şükretmesini biliyorsun dediğin için.
neden şükrettiğimide anlatayım.
hani bi arkadaşımın halini yazdım ya... okudunmu? okulda kalan

evet canım haklısın bu ay ovulasyon testi almayı düşünğyorum insallah aravermeyede ikna edicem birde bunu deneyeyim bakalım hayırlısı inşallah

canım mantık olarak olgunlaşmamış bir sperm görevini nasıl yapacakki.
vücutta daha çok kalıp daha çok beslenecekki gelişsin...
mutlaka dene canım..

Evet canım okudum ya inanki çok zor helal olsun size ne diyim, biz yan gelip yatıyoruz size bakınca.
Yediğiniz her lokma helal valla size. ALLAH'tan internet var
Bizde kastamonu ilçesine ait bir köydeyiz. Ama senin anlattıklarına göre biz şehirdeyiz

ah canım benim allaha emanet olun cok etkilendim

kızlar ben çıkıyorum...
uyumadan önce hepinize dua edecegim..
allahım hepinize en yakın zamanda gönlünüzdekileri nasip etsin..

estagfurullah canım.. teşekkür ederim.

melodi canım peşinden buralara kadar geldim
nasılsın ,özledik seni
masalın 6 aralıkra doğumu var canım
yarın okursun sanırım mesajımı
öpüldün

selam arkadaşlar..daha önce de yazdım 23 yada 24 kasım gibi regl olmam gerekiyordu hala yok.18inde avuç içi kadar azıcık kahverengi kanamam gelmisti.belim eğilirken ağrıyor.kasiklarda ara ara azıcık sızı var.bu kez niyeyse umudum yok sanki her an gelecek ama hep dua ediyorum.gelecek hafta sonuna kadar idrar testi bile yapmayacam.sizce hamile miyim?bir de sat 24 ekimdi ve sadece 3 gün sürmüştü.

Mutlu sabahlar herkeseeee oohh bee sonunda reglim bitti hem de 1 gün erken bitti artık çalışmalar başlayabilir bol bebişli günler kızlaarr

canım bana kalırsa kanda gebelik testi yaptır o daha kesin sonuç veriyor.:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…