Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

verdim canım sğlık ocağına...
bazı testler de yapldığı için perşembe alıcam sonucumu...
merakla bekliyorumm...

tatlım inş hepbirlikte güzel haberler alırız burada perşembe günü .... off daha varya merak ettim çok

bana da oluyo o...
özellikle dün oldu...
üşüyo muyum yksa yanıyo muyum belli değildi

sanada mı oldu canım ya....
ben normalde çok üşüyen birisiyimdir.
elektrikli battaniye ile ısıtırım yatagı normalde.
ama 2 gündür neredeyse pencereyi açacaktım
sürekli uyandım hararetten...
ayyyy inşallah bi belirtidir ama hiç duymadım ben böle bişeyi

hoşgeldin canım :)
sanırım öyle haber yokkk
sen nasılsın:26:

iyidir bitanem ne olsun gün sayıyorum işte:):) kasık ağrım falan geçti bi adet belirtisi yok ara sıra belim ağrıyo bide üşüyorum çok öle işte :) ben kendimi geçtim seni çok merak ediyorum dün çok dua ettim sana ve herkese cnm inş rabbim kabul eder

verdim canım sğlık ocağına...
bazı testler de yapldığı için perşembe alıcam sonucumu...
merakla bekliyorumm...

Aman bhcg yi erkek verseler nolurmuş sanki. Telefon edip öğrenebilirsin aslında:))) Hadi hayırlısı olsun inş.hamilesindir.

iyi akşamlarrr!!!
Oflu,minikgelin ve diğer forumdaş hamiş adayları;inşallah hamişssininiz ve inaşşalh Allah bana,bekleyen herkese nasip eder...
bugün yarın ovulasyon günlerim..

Son düzenleme:
tatlım inş hepbirlikte güzel haberler alırız burada perşembe günü .... off daha varya merak ettim çok
bende ediyorum da işte yapacak bişey yokk
hayırlısı olsun... :)
bende üşürüm ama bi ara suratım falan çok yandı yani dün..
gece öle bişey olmadı ama
sglsın bebiikim bu hafta sonuna kdr adet olurum sonra başlıyccam inş:)
tamam canım başla sen haber verirsin :)

ALLAH RAZI OLSUN CANIM BENİM........
İNşallah herkesin gönlündeki olur :)
Aman bhcg yi erken verseler nolurmuş sanki. Telefon edip öğrenebilirsin aslında:))) Hadi hayırlısı olsun inş.hamilesindir.
anlamadım bende :))
yarın sabah tekrar test yapıcam içime şüphe düştü
dua edinn....

iyi akşamlarrr!!!
Oflu,minikgelin ve diğer forumdaş hamiş adayları;inşallah hamişssininiz ve inaşşalh Allah bana,bekleyen herkese nasip eder...
İyi akşamlar canım....
güzel duların için çok sağol...
RABBİM herkese versin İNŞALLAH.......
ovulasyonları kaçırmaa :)

kızlarrr selamssss
yaaa ben yarın memleketime gidiyorum adanaya 26 sı regl günüm orada anneciğimin babacığımın kardeşimin yanında olacağım eşimde bizle tüm sevdiklerim birlikte olacağızzz ayy çok ama çok istiyorum orada güzel bir haber öğreneyimm bebik haberi alayımmm süpriz yapsam ah ahhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

sglsın bebiikim bu hafta sonuna kdr adet olurum sonra başlıyccam inş:)
senin stratejisini tuttum;olmamıştır olmamıştır deyip müthiş şok yaşayıp hamişliğini haykıracak.Bende de öyle bir relax olma psikolojisi var,geçen ayki o rehabetim yok;sdece isteyip,sonuca dua ediyorum.

iyi akşamlarrr!!!
kolay gelsin cnm inş bebiş göbüşüne konmuştur:) allahım dualarımızı görüp kabul etsin inşş:)

inş bebiş içerde sıkıca tutunmuşturda annesinn adet hayali boşa gider

yok bende bebiş dün test yaptım negatif bugun bat günüm olsa çıkardı çok silikte olsa ama inşşş inş rabbim yazdıgını dogru çıkartır:)

ay hadi inşşş orda ögrenceksin bence kendinide herkeside mutlu etceksin inş:) güzel haberlerle gel memleketten:)

senin stratejisini tuttum;olmamıştır olmamıştır deyip müthiş şok yaşayıp hamişliğini haykıracak.Bende de öyle bir relax olma psikolojisi var,geçen ayki o rehabetim yok;sdece isteyip,sonuca dua ediyorum.

yok anam yok strateji deil dün tst yaptım negatifti ondan bi kaç güne gelir adetim.. hoş bende hiç adet belirtiside yok hepsi kaybolup gitti inş gecen ayki gibi 9 gün gecikmez adetimolcaksam hemen olayımda çalışmalara başlayayım:)

yok bende bebiş dün test yaptım negatif bugun bat günüm olsa çıkardı çok silikte olsa ama inşşş inş rabbim yazdıgını dogru çıkartır:)[/QUOTE]

belki döllenme geç olmuştur tatlım

kızlar bişey sorcam.
hararet basması hamileliğe işaret olabilirmi?

adetlerin düzensiz ise mutlaka ovucan kullan canım...hatta kırmızıların gelirse bu ay hemen al tam batını bilirsin hem içinde rahat edrrr

canım ben hamilelik psikolojşiisi yüzünden neler yaptım neler;adetim 10 gün arayla geldi haliyle günlerim değişti ve ben hamiş hamiş geziyordum;yaklaşık 15 günlük gecikmeden sonra adet oldum,günlerim değişmiş oldu ve çalışmalar adet gelmeyince de durdu.Seni çok iyi anlayabiliyorum.Hamiş değilse adetin tez gelip bitmesi en güzeli.hem hamiş olmayıp hem adetin gelmemesi gerçekten çökücü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…