Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Slm kızlaar, oflu senin için geldim, heyecandan ölücem sonuç noldu?

selam kızlarrrrrrrrrr :=)sanırım güzel haBERLER var... benim nette sorun var yada kk da burayı birtürlü açmıyor anlamadım.oflu hamilemisin tatlım yaptın mı test :)

selam kızlarrrrrrrrrr :=)sanırım güzel haBERLER var... benim nette sorun var yada kk da burayı birtürlü açmıyor anlamadım.oflu hamilemisin tatlım yaptın mı test :)
il

yaptım canım silik de olsa ikinci çizgiyi gördüm sanırım:26:

Bende heyecanla gelmiştim yaa, ama neyse regl olmadığın sürece umut var...

Kızlaar bişey sorucam, normalde yumurtlama zamanı şeffaf sümüksü bir akıntı gelir diyorlar ama bende hiç olmadı bu ay, hesapladım yumurtlama zamanı bitmek üzere (
Tek belirti bu akıntımıdır?

il

yaptım canım silik de olsa ikinci çizgiyi gördüm sanırım:26:

canım çok sevindim hadi inşallah kan testinde çok yüksek sonuçlar çıksın..bebeciğin uğur getirsin topiğimize canım benim:)darısı başımıza rabbim yüzümüzü güldürsün :)

canım çok sevindim hadi inşallah kan testinde çok yüksek sonuçlar çıksın..bebeciğin uğur getirsin topiğimize canım benim:)darısı başımıza rabbim yüzümüzü güldürsün :)

İnşallaahh canımmmmmmmmmm yaaa :)))
uğur getirsin size İNşallahh
AMİN...
cümlemizin yüzü gülsünnnnnnnnn İNŞALLAH...

akıntı olmaması yumurtlama olmadığı anlamına gelmez balımmm korkmaaaaa :))))

Bana cvp verecek kimse yokmu (

canım takılma akıntıya bencede be yumurta takibi yaptırdım bir kaç ay bazen akıntı oldu bazen olmadı olmadığı zamandan yumurtlamıştım yani :)her ay farklı rreaksiyon gösterebiliyor vücut:)

testime baktın mı bu arada ??
bir de sen yorum yap anne adayı :)))

bu arada maşşaalllah seninkineee

Canım çok teşekkür ederim.
Bence testin pozitif:) Çünkü benim testimde aynı seninki gibiydi:)
Perşembeyi bekle bakalım kan değerin ne çıkacak

İnşallah hamilesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiin

İnşallaahh canımmmmmmmmmm yaaa :)))
uğur getirsin size İNşallahh
AMİN...
cümlemizin yüzü gülsünnnnnnnnn İNŞALLAH...

amiin canım ya sırf senin için girdim nete aaaaaaaaaaaaay çok sevindim darısı başımıza maşallah maşallah

ofluuuuuuuuuuuuuuuuuuu meryem suresine bakıyorumda 98 maddelik olan demiii..baya uzun bşy.bide arapça okunuşunu bulmadım türkçe açıklamalı var.. link yazabilirmisin bana

oflu bacım buldum buldum pek uzun adet döneminde başkasına okutman lazımmışş.. eşimde okumazki çok uzun der kesin.. kimsede benim bebek için dua okuycak kdr bebek istedigimide bilmiyor neyapsam acep pofffffffffffffffff

BiR kızım olsun..
parfüm niyetine süt kokusu sinsin üzerime..
Uykusuz kalmaktan göz... altlarım çöksede
gaz sancıLarını gördükçe içim acısada
kusmuğunu temizlemekten hep gurur duyayım.
Tırnağını keserken 'aman etini kesmiyim'
diye içim sızlasın ..
İğne zamanlarında elinden tutup güç vereyim ona..
Altını aldığımda poposu pişmesin diye kremler süreyim..
Yeni yeni dişleri çıktığında mutluluktan havalara uçayım..
Herkes göz kısmı O'na benziyo desin Sevdiğime bakıp..
Dudakları bal gibi aynı sen..
Bu tıpkı ikinizin karışımı olmuş desinler ..
Sevdiğimin gözlerine bakıp gurur duyayım..
Gözlerim dolsun ..Mutlu olayım ..
Kızımın saçları çıkmaya başladığında
minicik tokalarla süsleyip püsleyim onuşelaleler yapayım saçlarından ..
Yürümeye başladığında külotlu çorapla minicik eteğiyle göreyim onu ..
Gurur duyayım bu benim kızım diye ..
tıpış tıpış yürürken bezi yüzünden tebessümümle
Allahıma hep şükredeyim..
O büyüdükçe bende büyüyeyim onunla..Olmaz mı ?

okurken çok duygulandım kızlar..rabbim nasip etsin.. çok istiyorum çokk..bugun otobüsten indim bi kadın 3 yaşlarında bi kız çocukkk elindne tutmuş yürüyor.. döndüm baya bi baktım iç çektimmm acaba bende çocugumla öle yürüycekmiyim elinden tutup ah ahhh

Son düzenleme:
bende bir kızım olsun istiyorum öncelikle sağlıklı ve sıhhatli olsun tabii ki ama kızım olsun

testime baktın mı bu arada ??
bir de sen yorum yap anne adayı :)))

bu arada maşşaalllah seninkineee

oflucum seni hamile kabul ederek bişe sormak istiyorum geçtiğimiz sayfalarda geçen ay çok akıntım olmuştu bu ayı hep kuru geçirdim yazmıştın demi aslında benimde çok fazla belirtim var ama geçtiğimiz aylardan tecrübemden dolayı belirtilerne olursa olsun acaba bile demicem demiştim ama bu kuru olman dikkatimi çekti
geçen ay öyle akıntım oluyorduki her wc ye gittiğimde günlük ped degiştiriyrdum ama bu ay kup kuruyor 3 gün öncede 2 gün arayla bigün çok hafif kanamam oldu bi defada kan pıhtısı düştü batıma da en az 7 gün en fazla9gün var ateşimde 36.6 ve 36.7 civarında dolaşıyo senin nasıldı

bende bir kızım olsun istiyorum öncelikle sağlıklı ve sıhhatli olsun tabii ki ama kızım olsun

beim ilk olcagı için aslında farketmiyor.
kızın yeri ayrııı süslerim püslerim işveli cilveli olur hep kız bebekler daha sevimli gelmiştir..
erkek olsunda isterim çevremde hala erkek çocuk yapmak marifetmiş gibi anlıyorlar..sırf miletin çenesi kapansın diyede erkek istiyorum.. kızım olsa ikinciyi üçüncüyü yap derler kesin..
aman miletin lfıda çok önemli deil 1 tane bebegim olsunda annelik duygusunu tadayım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…