Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

ofLu canım testine baktım bende yarın sabahtan bida test yapıcam gene çıkarsa koyucam resmini yazılarını takip ettim sürekli benim içimden hamilesin gibi geçiyo rabbim yüzünü güldürsün inşallah kalbinin temizliği buradan belli oluyo

4. ayımdı canım...
SAĞOL HERKESE NASİP ETSİN RABBİM İNŞALLAH EN KISA ZMANDA.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ama bu süper bi tabloooooooooooo
ne zmn yaptın bu testi sen bata kaç gün kala
silik milik var işte bebiş canım yaaa hemen mii belirdi bu çizgi
tebrik ederim cnm ne zmn alıyosun kan sonucunu
ay heyecan yaptım
bende test yapacağım bugün dayanamıyoru m:))))))))

ilkj idrarla yap canım herkes öyle öneriyor....
koy tabi biz sana yardımcı oluruzz....
Çok teşekkür ederim inşallah hamileyimdir.... :))
RABBİm SAdece benim değil Hrpimizin yüzünü güldürsün
İNŞALLAHHHHHHHH

CANIM DÜN YAPTIM TESTİ SABAH :)
TESTİN ADI NOVA BU ARADA..
İLK YAPTIM 2 DAKİKA İÇİNDE SADECE Bİ ÇİZGİ ÇIKTI BAKTIM SONRA KOYULAŞTI :)
DURDUKÇA DAHA Bİ BELLİ OLDU...
BAT BUGÜN SANIRIM
2 GÜN GEÇ YAZDIRMIŞTIM BEN GEÇEN AYDAN DOLAYI...
KANI BUGÜN VERDİM...
SAĞLIK OCAĞI OLDUĞU İÇİN VE BAZI ARTI TESTLER YAPILACAĞI İÇİN...
PERŞEMBE ÖĞLEDEN SONRA ALICAM SONUCU...
SENCE VAR MI

aysunayy bana testi nereden aldığını mesaj atacaktın.unuttun mu canım yaaaa???

tmm cnm ben genelde 32 gnde bir oluyorum arada 34 de oluyor..
ozaman riske atmıyayımmm 14-15-16-17-18-20 böle yapayım.. dedigin gibi ilk aylarrrr biraz çok gider.. akıntıya hiç dikat etmedim ..neyse bide böle yapayım ozaman.. bende adet bitince başlıyosun sanıyorudm testi yapmya:)sglsın cnm bnm:)

Canımmm e gününden önce yaptığın için haliyle çok silik ama hayal görmedik ya bu kadar insan
barizz silik çizgi işte var bebişşşş
ay nasıl yaşayacaksın perşembeye kadarrrrrr 1 saatte veriyor özeller ya 2 gün sonra değerin değişmiş bile olacak :)
Neyse hayırlısı olsun canım inş yüksek çıkar sorunsuz bi şekilde bebeğine kavuşursun,
Sence bende test yapsam mı benmde batım en geç perşembe
çıkmaz diye korkuyorum ama çok karışık duygular bilirsin işte :))

ayyy canım siz böyle konuşunca daha bi heycanlanıyorum ben yaaa :)))
napalım canım şu an sigortam yok dolmasını bekliyorum...
o kdar para da vermek istemiyorum bir kere yaptım soydular beni o da sigortam olduğu halde....
o yüzden bekliyorum...
zaten hastaneye gidicem sonra nasılsa :)
tabi pozitf çıkarsa...
bu arada yarın sabah ilk idrarla yap test..
varsa çıkar
inşallahhh vardır bebeğin

kızalar bişey sorucam.....
sabah kanamam oldu demiştim ya sonra şiddetli bi sancı girdi kasıklarıma ve birşey yememiştim sabah midem felaket bulandı ve 3 defa çıkardım öğleye doğru ağrıya dayanamadım yok heralde adet görüyorum die ağrı kesici yuttum uyumuşum... şimdi pede baktım 2 damla bi lekelenme olmuş nedir bu sizce yaaa

aaaaaaaaa
neden ilaç içiyosun kiii
ya bebek varsaaaaaaaaaaaa

hamile olan arkadaşlar irşey sormak istiyoum ....akıntınız olmuş muydu adet gecikmesinden önce

Anladım canımmm, inşş hayırlı haberle geliceksin,
Açıkçası kasıklarımda ciddi bi kasılma var sancı gibi de değil, sende varmı kasık ağrısı?
Adet belirtisimi başka şey mi bilmiyorum benide tek umutlandıran ateşimin yüksek seyretmesi,
belki dediğin gibi yarın test yapabiilirim, inşş yüzümüzü güler

İnşallah canım benim...
bende de ara ara oluyo oo...
bişey batıyo gibi oluyo sonra geçiyo :))
hadi bakalım inşallah hayırlı haber verirsin...

aaaaaaaaa
neden ilaç içiyosun kiii
ya bebek varsaaaaaaaaaaaa

çok kötüydü ağrım elim ayağım tutmadı... adet oluyorum heralde dedim ama 2 damla lekelenmde olmuş ilk defa böyle birşey oluo zaten çok erken geldı ne bu şimdi ya

hangi anne kötümü olur ? ah tatlım ah ....insanlar öle bi hal aldıki çöp bidonuna atıyorlar öle ruhsuz annelerde var çok kızıyorum nasıl bi vicdan onların ki ya anlayamıyorum ....

inşalllah kanamanın devamı gelmez canım....

haklısın bu nasıl bi devir anlamadım ben

bilmiyorum canım doktoramı gitsem acaba offff bençok umutludum bu ay ne oldu şimdi anlamadım üstüne görmede normal adetteki gibi ağrılar oluyormu

bilmiyorum canım doktoramı gitsem acaba offff bençok umutludum bu ay ne oldu şimdi anlamadım üstüne görmede normal adetteki gibi ağrılar oluyormu

tatlım ikinci bebişim düşmeden önce tam regli günümde kanamam geldi çok azdı 2.günde de geldi rabbim insanın içine düşürüyo test yaptım ikinci çizgi vardı hcgde 198 küsürdü ama yaşatamadım bebişimi istersen bi git acilde bile hcgyi 1 saatte veriyolar kanamam var dersen varsa öğrenirsin yoksada şüphen gider hayırlısı bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…