Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

gg den aldım cnm 20 ovulasyon 6 gebelık testi 22.70 tl LABOQUICK markası ayyy inşaallah herkese fayda eder

ben geçen ay kullandım ondan çok iyi doğru sonuç veriyo bu ayda yine sipariş ettim hayırlısı bakalımm

kızlar ya marka söylemek yasak değilse eğer iyi bir gebelik testi yazabilir misiniz bana ???

ya cnm eczanede ne varsa onu alıyorum ben belli bir markam yok ama dün senın kullandığınla babytıme mı önermıyorlar keşke alıp bu sabah yapsaydın bi tane baska marka bu arada atesını 37 .7 bayağa yuksek grip değilsen hamilesin cnm

ben geçen ay kullandım ondan çok iyi doğru sonuç veriyo bu ayda yine sipariş ettim hayırlısı bakalımm

cnm 2 dir kıyısından dönuyosun yanlış hatırlamıyorsam inşaalah buay sevındırcen bizi bende dün çift çizgiyi gördüm eğer tutarsa ben iyi sonuç veriyor dicem

Benim ateşim de 37.8, 37.6 hep öleydi ertesi gün regl oldum dün ölçtüm 37.2 bence onunla alakası yok kızlar

cnm 2 dir kıyısından dönuyosun yanlış hatırlamıyorsam inşaalah buay sevındırcen bizi bende dün çift çizgiyi gördüm eğer tutarsa ben iyi sonuç veriyor dicem

geçen ay kimyasalım oldu canımm birde 7 yaşında kızım var bu denemede 3. ayımm kısmet çöküntüyü atlattım çok şükürr

canım bu ay yanlış hatırlamıyorsam batlarımız aynı isteyen herkes ve bizlerde inşallah bu ay bebişlerimiz gelirr

evet canım benim aralıkta BATtaşız seninle bizim 2. denememiz olacak kısmetse, inşallah rabbim kısmet eder de aralıkta müjdeli haberi veririm. Herkesin 2012 ye girerken göbüşlerinin bebişli olmasını temenni ediyorum.

Son düzenleme:
Benim ateşim de 37.8, 37.6 hep öleydi ertesi gün regl oldum dün ölçtüm 37.2 bence onunla alakası yok kızlar

cnm zaten regl günün önemli asıl benımde gecen ay 37.1 di regl gunum 36.3 e düştü ve anladım ben regl olacağımı ateşlerin yüksekliğide kişiden kişiye değişiyor cnm bak senınde düşmüş regl günün

geçen ay kimyasalım oldu canımm birde 7 yaşında kızım var bu denemede 3. ayımm kısmet çöküntüyü atlattım çok şükürr

Allah bağışlasın cnm bak ne güzel senin kızın var benım oda yok ve 6 ayım artık evhamlanmaya başladım en azından sen biliyorsun ki bebişin oluyor hayırlı zamanı beklıyordur annesi

regl olduğum gün ölçmedim ozaman kaçtı bilmiyorum. Bugün 4. günüm ay çabuk geçsin de bir an önce başlayalım çalışmalara ooffff BAT ı bekle bitmesini bekle onu bekle bunu bekle bekle babam bekleee

merhabalar,
certain marka ovülasyon testi aldım.Bu marka hakkında yorumlarınızı alabilir miyim?
içinde 2 tane var .9 tl.
ilk kez kullanacağım..
ovülasyon testi topiğine de yazdım ama henüz cvp alamadım.belki burada bir bilen vardır..

paylaşımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Allah bağışlasın cnm bak ne güzel senin kızın var benım oda yok ve 6 ayım artık evhamlanmaya başladım en azından sen biliyorsun ki bebişin oluyor hayırlı zamanı beklıyordur annesi

sağol canımm allahım isteyen herkese nasip etsin kucaklarımız boş kalmasın

Ben de ilk kez deneyeceğim ovucan testini reglimin bitmesini dört gözle bekliyorum core markasını da tavsiye eden var ben onu deneyeceğim kesin sonuç veriyormuş.

merhaba canım valla ben gebelik testini kullanmıştım memnun kalmıştım.. ovulasyon nasıldır bilmiyorum..

Ben de ilk kez deneyeceğim ovucan testini reglimin bitmesini dört gözle bekliyorum core markasını da tavsiye eden var ben onu deneyeceğim kesin sonuç veriyormuş.

ovucan hee bayıldım bu ismine daha sempatik geliyo kulağa :):)
boll şans canım :)
bende ilk kez deneyeceğim.adetim bitti bugün 12. günüm..
eczanede başka marka yoktu o yüzden bunu almak zorunda kaldım.. core testi duymuştum ama yorumları hatırlamıyorum :)
iyidir herhalde yaa..kimine iyi gelen başkasına kötü gelebiliyor anladığım kadarıyla..

ben ilk gebeliğimde kullanmıştım canım adet gecikmemden 3 gün sonra yapmıştım saniyede çift çizgiyi göstermişti ben memnun kalmıştım :)
hadi sende hayırlı haberler verirsin inşallah.... ama BUGÜN YAPSAYDIN TESTİİİ KEŞKKEEE BEN ÇATLICAM MERAKTAN

ovülasyon için olmasa da marka için güzel bir yorum aldım içim rahatladı, saol tatlım yaa :):)
bu akşam yapiimm bakalım...

benim de adetim bugün bitti şükür ama ovulasyon testim yok daha gelecekkkk :)) sen yap bakalım memnun kalacakmısın

benim de adetim bugün bitti şükür ama ovulasyon testim yok daha gelecekkkk :)) sen yap bakalım memnun kalacakmısın

gelsin gelsin de işimize bakalım diimii amaa :):)

tamam canım, bu akşamdan başlıyım yapmaya 4 tane var..
anlatırım size de :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…