Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

sıkma canını tatlım bnm belki yerleşme kanamasıdır belli olmaz yani

aaa kızlar oflu testi yarınamı bıraktıı tüh bende çok merak ediyodum sonucu yaaa

evet yarın sabahı bekleyeceğim yazmış ay silik çizgi çıkmış hala yarın sabahı bekleyeceğim diyor yaaa biz ölüyoruz meraktan o nasıl sabrediyor.:26::26:

oflu jour nslsınız gittinizmi kan testine bak sırf sizin için bakıyorum ona göre:)

canım ya ben gitmedim oflu gidicekti bende onu merak ettiğimden girdim nete.. inşaallah müjdeli haberi alırız...

ben beklicem, heveslenmemeye çalışıyorum canım ya...

sağol tatlım bnm bu arada dün söledim bidaha sölim eğer döllenme olalı 10 gün olmadıysa kan testinde çıkmıyomuş hemen üzülmeyin yani doktor söledi dün kızlar

evet canım kan tahlilinde çıkması için ilişkiden sonra 10 gün geçmesi gerekiyormuş. Bir de bir yerde yazı okudum illaki yumurtlama günü hamile kalınır diğer günler olmaz diye bir şey yokmuş sadece yumurtlama gününde daha çok şans oluyormuş diğer günler biraz daha düşükmüş. Kızlar illaki yumurtlama gününü beklemeyin bebiş sahibi olmak için Adetin bittiği gün bile hamile kalan bir kaç kişi duydum.

ewet tatlım onu bende duymuştum valla biz gün aşırı yapıyoz ovulasyon falan dinlemiyoz:)

evet yarın sabahı bekleyeceğim yazmış ay silik çizgi çıkmış hala yarın sabahı bekleyeceğim diyor yaaa biz ölüyoruz meraktan o nasıl sabrediyor.:26::26:

ayyy cnm yaa hayal kırıklığı olmasın diye bekliyodur iyice belli olsun die ne yapsın rabbim inş yüzüne güler bu ay

sana çok katılıyorum. eskiden annelerimiz yumurtlama günlerini mi biliyormuş. eğer uzun bir problem yoksa, ve uzun yıllar yada aylarca hamile kalamıyorsanız yumurtlama gününde full çalışmalısınız

zaten koyu çıktımı halvet yapmazsan hiçbi anlamı yok, bende almak istiyorum aralıkta sen nerden almıştın markası ne canım

gg den aldım cnm 20 ovulasyon 6 gebelık testi 22.70 tl LABOQUICK markası ayyy inşaallah herkese fayda eder

kızlar ya marka söylemek yasak değilse eğer iyi bir gebelik testi yazabilir misiniz bana ???

kızlar ya marka söylemek yasak değilse eğer iyi bir gebelik testi yazabilir misiniz bana ???

canım predictor biraz pahallı ama çok iyi bir test birde miratech var onun fiyatıda çok uygun hemde iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…