Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

canım yerlesme kanaması olabilir . ama hanı mutlaka yerlesme kanamasıdır deyıpte senı umutlandırıp sonradan uzulmenı ıstemem bırzcık sabredıceksın bakalım devam edıcekmı akıntı ılerleyen saatlerde ınsallah etmez de guzel bır nedenden dolayı olmustur lekelenme :)

bilimiyorum ya daha önce hiç böle olmamıştı... Olucaksa devam ederdi.. Yada artık çoğu şeylerde psikolojik sanırım... Ama inşallah bebişten dolayıdır offff ya :2::2::2::2::2::2:

bilimiyorum ya daha önce hiç böle olmamıştı... Olucaksa devam ederdi.. Yada artık çoğu şeylerde psikolojik sanırım... Ama inşallah bebişten dolayıdır offff ya :2::2::2::2::2::2:

canım uzulme ya lutfen bebeıs varsa oda etkılenır sonra.

kızlar sağlık ocağına kan verdim..
demir hemogram testlerine yapılacakmış..
o yüzden perşembe 3.30 da alıcam sonuçları..
bende bitane test aldım certain diye..
yarın yapmayı düşünüyorum...
:)

kuzum ya meraktan öluyodum naptın dıye hadı bakalım guzel haberler verırsın umarım bıze :)

zaten koyu çıktımı halvet yapmazsan hiçbi anlamı yok, bende almak istiyorum aralıkta sen nerden almıştın markası ne canım

selamm hapsuu nasılsın hamileymişsin çok sevindim ben sizin eski topiğinize takılıyordum ordan hatırlıyorum seni hatta bi arkadaş daha vardı BALL diye ondan haberin varmı ben o topiki bulamıyorum artık
kuzum ya meraktan öluyodum naptın dıye hadı bakalım guzel haberler verırsın umarım bıze :)

perşembeye kadar nasıl beklicem bilemiyorum kızlarrrrrrr
ama doktor işte demir testleri falanda istedi...
umarım poz. olur..
bu arada gebelik testi aldım yarın sabah yapıcam onu da
certain verdiler..
iii mi acaba..
bu varmış sadece..

selamm hapsuu nasılsın hamileymişsin çok sevindim ben sizin eski topiğinize takılıyordum ordan hatırlıyorum seni hatta bi arkadaş daha vardı BALL diye ondan haberin varmı ben o topiki bulamıyorum artık

canım bende senı hatırladım evet hamıleyım tesekkurler canım ya ball bılıyosun tasınıyodu o zamandan hıc ses cıkmadı kendısınden haber alamadım hıc.

canım ya hıc dert etme ıyı bır markamı dıye bana eczaneden verıdklerı marka oyle uyduruktu kı anlatamam ve sanıyseıne cıkmıstı ıkı cızgıde hamıleysen mutlaka cıkar yanı ama bence yarın sabahı bekle yapmak ıcın daha koyu cıkınca daha cok sevıneceksın :)

canım uzulme ya lutfen bebeıs varsa oda etkılenır sonra.

biraz önce yine gittim laboya pet temiz tuvaletimi yaparken yine aktı
Galiba yedim kırmızı kartı tamda emin değilimde akşama kadar bekliyim bakalım ..... Ne olacak
ama ben bebiş bekliyordum bu nerden çıktı ya offfffffffff

evet yarın sabahı beklicem canım...
hayırlısı olsun artık :)

hatırlamana sevindim tatlım evet ball en son taşınıyordu peki o topiğin adını hatırlıyormusun
canım bende senı hatırladım evet hamıleyım tesekkurler canım ya ball bılıyosun tasınıyodu o zamandan hıc ses cıkmadı kendısınden haber alamadım hıc.

bence hamilesin yoksa silikte olsa çizgi çıkmazdı tatlım
eğer hamileysem 4 haftalık sat'a göre :)))

hatırlamana sevindim tatlım evet ball en son taşınıyordu peki o topiğin adını hatırlıyormusun

bence hamilesin yoksa silikte olsa çizgi çıkmazdı tatlım

canım topiğin adı artık umudumuz ekim diyen arkadaslarımız toplanalım dı ama kımse yazmıyor uzun zamandır oraya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…