Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Daha yeni oldugundan normal gibi geldi, ama direk kirmizi bi kanam.

Normalde ilg gün yavas yava sgelir ya....vs....
Bu beklenmedik ve regl 2.3.. gün gibi geliyor.

kızlar ben kaçırdım sanırım çamaşır suyu testi ne demek niçin yapılıyo nasıl yapılıyo

ya bende sabah kızlar söylemişti onlardan duydum... Bir bardak idrarına çok az çamaşır suyu damlatıyormuşsun.. Köpürürse hamileymişsin köpürmezsen değilmissin... Ama ne kadar doğru bilmiyorum... Akşam yapayım diye düşünüyorum

Ya kızlar şu çamaşır suyu testini yapıp yada bilen varsa doğru veya yalnış oldğunu söylesin bize.... çok merak ediyorum ya ..........................

Ya kızlar şu çamaşır suyu testini yapıp yada bilen varsa doğru veya yalnış oldğunu söylesin bize.... çok merak ediyorum ya ..........................

canım yapmadım ama hurafe o ya ıdarda bulunan aıstten dolayı kopuruyor yanı yedıgın ıctıgın seylere gore kopurebılır kopurmeye bılırde inanmayın boyle seylere.

canım yapmadım ama hurafe o ya ıdarda bulunan aıstten dolayı kopuruyor yanı yedıgın ıctıgın seylere gore kopurebılır kopurmeye bılırde inanmayın boyle seylere.

ya doğru söylüyorsun canım bende öyle düşündüm ama sabah kızlar burda yazdı geçen ay yapmışlar ama köpürmemiş bu ay yaptıkların da köpürmüş o yüzden çelişkide kaldım....

yap yap yap yap...

aramızdaki tek hamile sensin canım..yapsana bi hatırımız için...
köpürüyosa bizde yapak

ya doğru söylüyorsun canım bende öyle düşündüm ama sabah kızlar burda yazdı geçen ay yapmışlar ama köpürmemiş bu ay yaptıkların da köpürmüş o yüzden çelişkide kaldım....

dediği gibi canım yedıgımız ıctıgımız ıceceklerden kaynaklanıyor o :)

yap yap yap yap...

aramızdaki tek hamile sensin canım..yapsana bi hatırımız için...
köpürüyosa bizde yapak

canım gercek olmayan bırsey o asıtlı yıyecek yersen kopurur ama yemezsen kopurmez olay bu ben yapmadım ama yapanları bılıyorum kopurmustu vede hamıle degıldı hamıle bır arkdasda denemıstı ondada kopurmemıstı tamamen urafe.

yapmıcan yani

canın sağılsun canım:)şakayla karışık takılıyım dedim

hamilelik nasıl gidiyor bakalım?bulantılar başladımı?
canım camasır suyuna alerjım var benım evıme sokmuyorum bıle nasıl yapayım :) ama karbonatla yapılanı alemıne denemıstık arkadasla kopurmustu ama hamıle deıldım :)

canın sağılsun canım:)şakayla karışık takılıyım dedim

hamilelik nasıl gidiyor bakalım?bulantılar başladımı?

canım ya bılıyorum takıldıgını. hamılelık ıyı ara ara kaısklarımda agrı oluyor ama normalmıs dedi doktor bulantı da gece oluyo bır tek 5 dk falan suruyor ama ınanılmaz kotu oluyorum o sırada oyle. daha basındayım bakalım ılerledıkce nasıl olacayım

Şükürrrr Yarrabiiiiii.............yaf hala soruyosun sen yaa...EVETTT hamilesinnnnnnnnnnnnnnn:)

bitanem çok dikkat et kendine tamam mı ve en kısa sürede muane ol doktoruna canım.......

oh beeeeeeee ne güzel haberlerr geliyoooor darısı başımızaaa:)

şimdi kan testi sonucum çıktı 23,50 ve adetime daha 4/5 gün var ya ben hamilemiyimmm

canım ilk 3 ay bulantılar oluyormuş,umarım senin ki hafif geçer..

bide yemek yerken yada su içerken yavaş yavaş ,yudum yudum iç,mide bulantısını önlüyormuş...

şimdi kan testi sonucum çıktı 23,50 ve adetime daha 4/5 gün var ya ben hamilemiyimmm

canım tebrıkler ama doktorun 2 gun sonra tekrar ıstıycek degeının yukselıp yukselmedıgıne bakıcak ınsallah bebısın ıyıce tutunur sana. buarada gır kaldırma folık asıt ıcmıyosan hemen bugun basla bebgın tutunmasına yardımcı oluyor vede gelısımıne

canım ilk 3 ay bulantılar oluyormuş,umarım senin ki hafif geçer..

bide yemek yerken yada su içerken yavaş yavaş ,yudum yudum iç,mide bulantısını önlüyormuş...

canım evet oyleymıs sımdılık ıyı fazla olmuyo ama artacak buyuk ıhtımal bebıs buyudukce mıdemı hıc bos bırakmamaya calısıyorum cunku oda bulantı yapıyomus bakalım valla bebsı ıcın herseye katlanıcaz :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…