Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

batı buguun olan 3 kişi var:)
inş 3 üde hamiledir:)
ucubucrub:........................... // 17 Kasım //
rihana:................................ // 17 Kasım //
sevgim27:............................. // 17 Kasım //

benimde bat 17 kasım şimdilik bir şey yok ama çok gerginim...

aynen kızlar bende heyecanımı burada paylaşıyorum.çevremde paylaşmak istemiyorum artık.zaten uzun zamn oldu bende kestirip atıyorum kısmet diyorum. ama içimde kopan fırtınaları bilmiyorlar.şimdiden 2 hamile 3 yeni doğum var çevremde ve ben onlar adınadaha meraklı ve daah mutlu oluyrum sanki.hepsinde bir kasılma bir hava görmeyin gitsin.ama ben yinede bebekleri sevmeye gidiyorum ve her gidişimde hediyeler alıyorum bebişlere....

ben bu yüzden söylemiyorum kimseye... Insanlar yeri geliyor çok acımasız yargılıyorlar insanı... Offff

oooo ne tavsiyeler verirler önünden tavsiye teselli verirler... Sonra bi duyarsun sorun varmış sende öyle sölediler bize diye duyarsın

meraba canım napalım canım kısmet değilmişinşallah sen güzel haber verirsinde moral olur bari... bende demiştim başım ağrıyo diye benim adet olcağımda ağrır dedim ki arkası geldi

Arkadaslar ya bana yardimci ola bilirmisini veya fikir vere bilirmisniz ?

Normalde haftaya yani 8-10 gün sonra regl olmam gerekiyordu, baktim bugünden olmusum, ama reglmi , bi baska kanamami bilmiyorum aslinda sok oldum, hamile kalmayi beklyiordum bu ay, ümitliydim, ama bu kanama beni baya sasirtti.

Reglden baska birsey ola bilirmi ?

Cünkü bu zamana kadar daha hiiiiiiccccc böyle erken gelmedi reglim.

Bu yüzden biraz soktayim.

dün akşam kayınvalidemdeydik.. aksam iş çıkışı gittik eşimle.. gündüz günü varmıs.. gün arkadası da torununa bakıyormus onu da getirmiş haliyle.. onu anlatıyor bana.. torun daha 12 aylıkmış.. annesi bi daha hamileymiş şimdi 6 aylık!!! bir de çalışıyıor kadın diyo..
yani ben ona dıyorum ya çalışıyorum bakamam ıstemıoruz o yuzden.. laf carpıo aklı sıra.. kendisi de o kadın gibi torun bakıyom diyip gün gün gezdirme meraklısı cocuumu..(olursa tabi:))

Arkadaşlar az sonra kan tahlili için hastaneye gideceğim,nolur bana bolca dua edin gerçi sabah idrar testi yaptım negatif çıktı ama nedense umutluyum,fakirin ekmeği ya umut...dualarınızı yollayın nolur:)

kanaman kırmzıı ve süekli mi canım

Arkadaşlar az sonra kan tahlili için hastaneye gideceğim,nolur bana bolca dua edin gerçi sabah idrar testi yaptım negatif çıktı ama nedense umutluyum,fakirin ekmeği ya umut...dualarınızı yollayın nolur:)

hadi hayırlısı canım inşallh

inşallah hakkında nasıl hayırlısıysa o olsun tatlım..

yyaa kızlar bide bende daha doğmamış çocuğumu bile kıskanıyorum kaynvaldemden yaaa
konusu geçince alıcam gezdircem bile dese kıskanıyorum ben...
olsa napçam bilmem vallhi

hakkında hayırlısı canım. inşallah hayırlı sonuçlar olur senin için..

kızlar ben kaçırdım sanırım çamaşır suyu testi ne demek niçin yapılıyo nasıl yapılıyo

arkadaşlar az sonra kan tahlili için hastaneye gideceğim,nolur bana bolca dua edin gerçi sabah idrar testi yaptım negatif çıktı ama nedense umutluyum,fakirin ekmeği ya umut...dualarınızı yollayın nolur:)

hadi hayırlısı canım inşallah istediğin gibi olur merakla bekliyoruz seni

canım böyle düşünme...Allahın gücüne gider...sen nasılki bebeğini heyecanla bekliosun..

oda yavrusunun yavrusunu bekliyor ve heves ediyor...
mutluluğunu paylaşki artsın tatlım...

yyaa kızlar bide bende daha doğmamış çocuğumu bile kıskanıyorum kaynvaldemden yaaa
konusu geçince alıcam gezdircem bile dese kıskanıyorum ben...
olsa napçam bilmem vallhi

hmmmmmmm...kanaman azmı canım?yoksa her zmanki gibi regl gibimi?

kanama az olsaydı yerleşme kanaması diyebilrdim ama
herzamanki gibiyse bilemedim yani...bi idrar testi yapsan?

evet hem kirmizi hem su an sürekli, su an yani, daha yeni basldai.

Hormonlarimi karisti ne oldu ya ?

Son düzenleme:
evet hem kirmizi hem su an sürekli, su an yani, daha yeni basldai.

Hormonlarimi karisti ne oldu ya ?
canım umutsuzluğa kapılmanı istemiyorum ama benim geçen ay adet günüm 21 ekimdi.Fkat 11 ekim gecesi hafif kanama başlamıştı.Ve yerleşme kanaması ümidindeydim fakat testler hep negatifti.21 EkimDe adet gelmedi.ve 28 gün sonra 9 kasımda geldi.Stres heyecan kaynaklı adetin önce gelmiş olabilir.Bende öyle oldu çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…