Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

inşallahhhhhhhhhhhh :)

inşallah hadi bakalım... Allah hayırlara çıkarsın canım

5 ve üzeri hamile oluyorrrr:) İçin rahatlasın yine yaptır

slm kızlar güzel haberler okumak istiyoruom hergün biriniz hamile olun lütfen:)
benim umudum yokk bata 5 gün var ve ben hiç mutlu deilim adet olcam kesin..
gecen ay doktora gitmiştim sol yumurtalıgım yumurtlamıştı.. doktorum her ay bi taraf yumurtlar dedi..yani bu ay sag taraftan yumurtlamam lazım ama sagda hiç agrı yokk..yine solda arada batma oluyor..şu an itibariyle hiç belirtim yok azcık kasık batması ..ishalim karnım agrıyor okdrr........çok üzgünüm yine çok

ay inş yükselmiştirrrrrrrr beklemek kötüüü 3 saatin kaldıı geçmez kesin
güzel heber ver ögle arasından sonra bakarım buraya:)

Sırf burayı takip edebilmek için erkenden kalktım :) bu hafta gece 1de çıkıyorum işten, ben nete girdiğimde herkes yatmış oluyordu :)
günler geçmek bilmiyor ya. son 11 gün. heveslenmek de istemiyorum ama olmuyor işte

kızlar dün adet olmam gerekiyodu ama olmadım.Bgn de doğum günüm sizce test yapıyımmı bebişim bana doğum günü hediyesi olur mu :2:

mutlu yıılar :) umarım hediyelerin en güzelini alırsın :)

slm kızlarrrr nasılsınızzz bol hamişli günlerrrrr.....
çok şükür iyi diyelim iyi olsun:)
yine bat zamanı yaklaştı ve beni yine bi hüzün aldıbu aydan hiç umudum yok 4. denemem ama en umutsuz oldugum ay bu ay belirti diye bşy de yok klasik adet belirtileirm var

daha varmış bence bi kaç çalışma yap cnm geç döllenme falan olur belli mi olur:)

Son düzenleme:
hadi bakalım kızlar bugünün şanslısı kim olacak.kim yada kimler verecek bize güzel haberlerrr

bu ay regl olana kadar (umarım olmam ) çalışma yapmayı düşünüyorum, ne olur ne olmaz :))

biz düzenli yapamıyoruz bana kalsa düzenli 1 gün arayla hergün yapcam ama şartlar uygun olmuyor:)
ondan ovulasyon testi alcam adetimi gördügüm gün ( riske atamam ..inşşş hamiş haberi verirsin 11 gün sonra:)

hadi bakalım kızlar bugünün şanslısı kim olacak.kim yada kimler verecek bize güzel haberlerrr

batı buguun olan 3 kişi var:)
inş 3 üde hamiledir:)
ucubucrub:........................... // 17 Kasım //
rihana:................................ // 17 Kasım //
sevgim27:............................. // 17 Kasım //

canım bişey sorucam biraz önce ateşimi ölçtüm koltuk altından 35.8 dil altından 37.5 sence hangisi oluyor. Bana yardımcı ol lütfen hiç bilmiyorum kimseyede soramıyorum

batı buguun olan 3 kişi var:)
inş 3 üde hamiledir:)
ucubucrub:........................... // 17 Kasım //
rihana:................................ // 17 Kasım //
sevgim27:............................. // 17 Kasım //

ayy hadi inşallh.valla içime doğuyo bugün hamişler çoğalacak

kızlar herkese merhaba ,bir sey sormak ıstıyorum daha once başına gelen varsa yardımcı olsun lutfen 3 gundur muthiş derecede sol kasıgımda batma kasılma ve agrı var.korunmayı bırakalı 2 ay oldu dun ve oncekı gun sanırım yumurtlama donemımdı ama bu yasıma kadar boyle seyler hıssetmemıstım hele dun gece resmen egılıp dogrulamadım yanı bu yumurtlama ıle ılgılı ıse ben daha once hıcmı yumurtlamadım dıye soruyorum kendıme hadı bır gun ıkı gun ama bugun 3 oldu yanı kac gun suruyo bu yumurtlama anlamadımkı sol yumurtalıgım sankı elıme gelecekmıs gıbı şişti konu hakkında bılgısı olan varsa cevaplarsa sevınırım ıkıde bır doktoruda aramak ıstemıyorum

KIZLAR bişey sorucam biraz önce ateşimi ölçtüm koltuk altından 35.8 dil altından 37.5 sİZCE hangisi oluyor. Bana yardımcı olUN LÜTFEN. BİLEN VARSA LÜTFEN CEVAP VERSİN

KIZLAR bişey sorucam biraz önce ateşimi ölçtüm koltuk altından 35.8 dil altından 37.5 sİZCE hangisi oluyor. Bana yardımcı olUN LÜTFEN. BİLEN VARSA LÜTFEN CEVAP VERSİN

dil altından olanı baz alınoıyor canım.bayağı yüksek hamilemisin yoksa kız:26:

ayy hadi inşallh.valla içime doğuyo bugün hamişler çoğalacak
inş cnm bnm inş:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…