Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kendini şartlandırmadıysan yap tabi testi...

ben adeti bile beklemeden yapıyodum
bu arada iyiki doğdun..
yeni yaşında sağlıklı mutlu ve bebişinle dolu günler diliyroum:)

kızlar dün adet olmam gerekiyodu ama olmadım.Bgn de doğum günüm sizce test yapıyımmı bebişim bana doğum günü hediyesi olur mu :2:

kızlar onemlı bir bilgiyi siiznle paylasyım. doktorların adet gecıkmesınden 10 gun sonra test yapmayı onermesının nedeni kımyasal gebelıkler. . biz hamıle oldugumuzu farketmeden bebegımız adet sokulmesı ıle tutunamadıgı ıcın sokuluyor. kk de bırkac arkadas bunu yasadı malesef hamıle kaldıklarını ogrendıkten bır kac gun sonra regl oldular bu uzununtuyu yasamamk ıcın en azından 3 gun gecırın ve ona gore test yapın. kı bende bu korkuyu erken test yaptıgım ıcın yasadım cok sukur hersey yolunda degerım yukseldi. umarım ısteyen herkes en kısa zamanda hamiş olur ve bu mutlugu tatar.

inşallahh tatlım...gerçi ben bu ayda "gol değil"

miş gibi hissetsemde önümüzdeki aylar için umutluyum yanii

ya bende bu ay çok umutluyum pazar gününden beri göğüslerim çok şişti ve acıyor.kasıklarımdada ağrı var adet oluomuş gibi... Ne bilim inş olur bu ay...

günaydın kızlar...
bende akşam rüyamda hayır olsun diyelim, bir kümeste bir sürü beyaz tavuk gördüm .hepsi fabrikasyona bağlamış habire yumurtluyorlardı.bir taneside dışarıda elime yumurluyordu
hayır olsun az kaldı batıma kızlar bşir haftadır ateşimi ölçüyorum
35,3 koltuk altından
35,7 koltuk altından
36,2 koltuk altından
daha sonra dil altından yapılması gerketiğini öğrenince
2 gündür de dil altından ölçüyorum
36,6
36,4
inşallh düşmsin :18::18::18:
pazar gününe kadar kırmızı kart yemessem test yapmayı planlıyorum bakalım

işte oyüzden diyorum ya..bende hiç olmadığım kadar rahat hissediyorum ne bi şişme ne bi batma
TIK yok

amaaaa inşallah sende vardır bişeyler canım:)hayırlı haberlerini bekliyoruz kısmetse

ya bende bu ay çok umutluyum pazar gününden beri göğüslerim çok şişti ve acıyor.kasıklarımdada ağrı var adet oluomuş gibi... Ne bilim inş olur bu ay...

ayy hadi inşallah.. Ateşimizi dil altından mı ülçücez.? Bende 2 gündür koltuk altından ölçüyorum 36.0 ve 36.3 çıktı

işte oyüzden diyorum ya..bende hiç olmadığım kadar rahat hissediyorum ne bi şişme ne bi batma
tık yok

Amaaaa inşallah sende vardır bişeyler canım:)hayırlı haberlerini bekliyoruz kısmetse

canım umutsuzluğa kapılma hemen ... Inşallah ama öğrenmem için daha 9 gün var.. Akşam çamaşır suyu testi yapaım bari

evt canım dil altından ölçülecekmiş.bende en başlarda koltuk altından ölçüyordum.birde ben her saba aynı saatte 8 gibi ve yataktan kalkmadan ölçüm yapıyorum.

3 gün önce kan testi yaptırdım 3.70 çıktı 2 gün sonra bi daha yap dedi doktorum dün kan verdim bugün 2 de öğrenicem offf saatler geçmiyor bi türlü ama bi taraftan da korkuyorum ya değerler yükselmemişse( :18:

evt canım dil altından ölçülecekmiş.bende en başlarda koltuk altından ölçüyordum.birde ben her saba aynı saatte 8 gibi ve yataktan kalkmadan ölçüm yapıyorum.

bilmiyordum canım sağol... Peki 36 veya 36 dan yüksekmi olması gerekiomuş birde adete bir hafta kalamı düşüyormuş..

inşallah düşmezde güzel haberi alırsın

sakin ol canım...seni anlıyorum..aynı şeyi bende 3ay önce yaşadım...her ihtimale hazırla kendini...güçlü ol..

3,7ye göre tıbben hamile değilsin..
varsa kısmetinizde zaten 3e 5de bakmaz o ayrı:)gelir inşallah talımm..

kısmetimiz Kasım'a olsunn...:)))

ayy kızlar şimdi rüyamın anlamaına baktım.evliler için hayırlı bir erkek evlada yorumlanır diyor..off bu ay nedense bende çok fazla ümit bağladım..bir yıl oldu kızlar dua edin ne olur hayırlısı ile sağlıklı bebişlerimz olsun hepimizin.bir kümes dolusu gördüm ya bir taneside dışarıdaydı kızlar...hepsi yumurtluyordu bu listeden çok hamiş çıkacak galibaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…