Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Allahım inşallahh ucrubucrub arkadaşımıza hayırlısıyla en kısa sürede bebek nasip etsin..

onun yanında isteyen herkes hamile kalsın inşallahh ......... amiiiinnnn!!

merhaba kızlar sayfalarda tablo aradım ama bulamadım bır turlu.... benım regl gunum yarın :18:.....ne olur benım ıcın dua edın ınsallahhhhhhhhhh hamıleyımdır......

Son düzenleme:
kızlarrr başım çok ağrıyor belimdeeee acaba kırmızılarmı gelecek yoksa hamilemiyim ??? ateşimi ölçtüm 37 sabah akşam fark edermi bu ölçümlerde ??

inş. bebişten dolayıdır canım benim ilk hamileliğimdede böyle olmuştu :) ama yinede emin değiliz işte yüzde 50 50 diyorum ben :)

Selamm kızlar,forumu uzun zamandır takip ediyorum. ama yazmak bugune kısmetmiş...
Benimde sizlere bi sorum olacak. adetime 4 gün kala beta 7.39 çıkmıştı şimdi adetim 3 gün geçti.adet belirtilerim yawaş yawaş kayboluyo tabii belimde ki ağrı hariç sizce hamilemiyimdir. yeniden kan testi yaptırmakiçin biraz beklemek istiyorum hayal kırıklıgı yaşamaktan bıktım da

tatlım hcg değeri 5den yukarı olanlar için hamile diyebiliyorlar...

hastane sana ne dedi?

]

Son düzenleme:
tatlım hcg değeri 5den yukarı olanlar için hamile diyebiliyorlar...

hastane sana ne dedi?

]
laborant hanım sağolsun hiç bişey soylemedi test aralığıda 5'ten sonrasının hamile olduğunu sölüo ama işte inanmak istemiyorum sonradan üzülmemek için gebelik testi yapıyorum hergün evde:) ikinci çizgi hep silik....

gebelik testinde ilk 5 dakikadan sonra saatler sonra çıkan 2. çizgiler geçersizdir. boşuna heveslenmeyin başıma geldiği için çok net söylüyorum.
ilişkiden 30 dakika sonra mutlaka wc ye gidin çünkü sistite yol açabilirsiniz bir de bunla uğraşmak ve korunmak zorunda kalabilirsiniz.spemlerin sıvılaşma süresi an fazla 30 dakikadır . 30 dakika yatmanız zaten spermlerim yolculuğu için yeterlidir. sbaha kadar kalkmadan yatmayın.
çamaşır suyu testi diye bişey yoktur tamamen uyduruk. kendinizi ne boşuna üzün ne de heveslendirin.

bir arkadaş demiş arkadaşım adeti bitince hamile kaldı yumurtlama günü bunun neresinde diye. zaten 5 gün adeti sürse ilişkiye girse spermler 3-4 gün içerde kalıyor 8. gün yumurtlasa zaten hamile kalır. yani yumurtlama günü önemlidir ve takip edilmesi gebeliği yakalama şansını artırır ama diğer olumsuzlukları çözemez...

herkese bol gebelik haberli günler.....

selam kızlar....
bakıyorum da herkese uğurlu gelmişimmm
ne kadar çok hamilemiz var bu ayyy

ahhh bitanemm...ya ben tebrik edicem seni napiyim heyecanlandım:)o hüsranı bende biliyorum ama senin durum bayaa farklı..

eğer sabır ederim diyorsan birkaç gün daha bekle..çünkü hsg değeri kanda günden güne yükselip tırmanışa geçiyor..

inşallah hayırlısıyla güzel haberlerini verirsin bize:)

dünya güzellerim size iyi akşamlar dilerim....unutmayın hepimize bi gün birileri

anneeeeeeeee çişim var dicekkk:)

bana kalsa şimdi gidip yaptırıcam kan testinii de eşim hüsrana uğramamak için hiç yokmuş gibi davranalım diyo :) pazartesi ye kadar hastalanmassam gidicem allahın izniyle. ilk gebeliğimi 8. haftasındayken geç düşük die aldı doktorlar. bu yüzden doktorlara da pek güvenimiz kalmadı bu ay ilk denememizdi kürtajdan sonra . eğer varsa deli gibi sevinicem ama işte şimdiden bişi diyemiyorum<<< içine doğan bişey var mı >:)

elimizde
hcg değerin var sonra yaptığın testler falan...çekiniyorum da ama valla içime hamile olduğun doğuyor tatlımmmm

ayy canım ya seni boşa heveslendirmeyeyim dicem ama bence sen
hamilesinnnnn....
değerin 5 in üstünde biricisi bide adet gecikmiş ee bide silik gebelik testleri
daha ne olsun....
bence hamilesin valla

selam kızlar....
bakıyorum da herkese uğurlu gelmişimmm
ne kadar çok hamilemiz var bu ayyy

oflu cum sen geldiğinde bi bakıyosun bi sürü sayfa birikmiş
hepsini okuyamıyosun dimi tatlım.
bak ben sana şey demiştim. hani listedeki hamileleri karşısına belirtiyorsun ya.
yeni gelen arkadaşlar ya da takip edemeyen arkadaşlarımız soruyorlar ya batı geçenler ne oldu diye soruyorlar, regl olanları da belirtirsen daha iyi olur diye düşündümdü. ne dersin tatlım

kızlar merhaba aranızda ebeye giden varmı hiiç acaba ben bu ay gittim artık doktorları bıraktıım şimdide rahim dönükmüş benim ebeye gittim inşallah bu ay hamileyim bakalım allahın izniyle inşallah ebe bana yumurtalıkların saat gibi calışıyoo dedii doktorlar bilme zrahim dönmesini dedii bakalım

canım regl olanları listeden çıkartıyorum ben zaten...
geçmiş sayfaları okuyorum ben ekliyorum öyle.
ama bu gün okuyamadım malesef.. :44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…