Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

eylül 15 ekim 14 kasım 13 sizcede karışık değilmi ne yapayım ben yardımcı olurmusunuz

günaydın kızlar bana lütfen yardım edin batıma 10 gün var ama yumurtlama dönemim bittiginden beri az az kanamam geliyor neden oldugunu bilmiyorum yardım lütfen acillllllllllllllll

canım doktora git benimde iki ay önce başıma geldi 10 gün felan sürdü.. ara kanama mı neymiş doktor içeren geliyor demişti:44: ama bende polikistik over var oyüzden olabiliyo böyle şeyler

seninle aynı kaderi yaşıyorum neslicim benimde belirtiler başladı geliyo gelmez olasıcalar

sorma canım yaa psikolojim bozuldu artık. siz hala çocuk düşünmüyormusunuz sorusundan nefret ediyorum. imalı imalı soranlara bende imalı bir şekilde haaayııııırrrr daha erken diyorum((( içimdende inşallah diye dua ediyorum...

günaydın kızlar bana lütfen yardım edin batıma 10 gün var ama yumurtlama dönemim bittiginden beri az az kanamam geliyor neden oldugunu bilmiyorum yardım lütfen acillllllllllllllll

Canım bir doktora gözük istersen. Yerleşme kanaması da olabilir.
İltihapta olabilir. Ara kanamaların türlü mtürlü sebepleri olabilir. Bence vakit kaybetme bi doktora danış.

aynı şey bana da soruluyor ikinciyi ne zaman düşünüyorsunuz yapın artık falan diyorlar sinirimi bozuyorlar sanki onların izniyle olucak diyemiyorsun ki deniyoruz ama olmuyo diye boşver takma ben öyle yapıyorum gerçi geçen gece bi sinir geldi yatakta sanırım 1 saat hıçkıra hıçkıra ağladım sanki çocuğum olmayacak gibi geliyo ama olmasaydı oğluşum olmazdı diyerek kendi kendimi teselli ettim ağlayarak uyumuşum :)

bacısı gerçektenmi bunu bilmiyordum psikolojileri bozuk olursa sperm kaliteside mi düşüyor o zaman bu benim içinde geçerli demek şekerim ağlamıycam ezik olmayacağım eşime güçlü olduğumu gösterceğim onu mutlu edyim o zaman sperm kaitsi yükselsin ve keçi boynuzu alacağım o da yükseltiyormuş ballı çerezde kız sıyırdım valla türbe olsa onada giderim ben

ya hastalanınca karar verdim bende ateşimi ölçücem ama hergün yazsam da tablo yapmadan size yapsam yorumlarsınız dimi

Yatağa çocuk için girmek aslında yaptığımız en kötü şey.
Aşkla girmemiz gerekiyor kocalarımızın koyunlarına. Çocuğu odanın dışında bırakmamız gerekiyor.
Ben 1 buçuk aydır hiç düşünmüyorum yumurtlama günlerimi bile hesaplamadım bu ay ve bugün adet olmam gerekiyor daha tık yok bakalım:)

canım ya bak ne güzel senin bir oğluşun varmış Allah uzun ömür versin. çocuğun olmasa o olmazdı ama olmuş işte yine olur inşallah. bak benim gibi daha hiç çocuğu olmayanlar var Rabbim kimsenin evini çocuksuz bırakmasın(

Kızlar benide listeye alırmısınızzzz???benim bat 28 kasım
uğurlu bir topik olduğuna inanıyorum ...İnşAllah aralık 15 e kadar bu listedeki herkes hamiş olurrr

Kızlar benide listeye alırmısınızzzz???benim bat 28 kasım
uğurlu bir topik olduğuna inanıyorum ...İnşAllah aralık 15 e kadar bu listedeki herkes hamiş olurrr

AMİİİİNNNN... canım yaaa inşallah hepimiz hamiş oluruz...

dün gece yatarken esime hala bn istiorum diemi istiosun demiştim ewet dedi beyimiz böle hayal etmemiş arabamızı alıp gezermişizde ondan sonraymış..seneye yani...bnde hiç bişi demedim bu ay olmazsa umudum ne olur bilmiorum içimden çok dua ediorum inş olmuştr die

inşallah hayırlı haberler alırsın tatlım benim hesap yapmadan günüm geçmiyor dr arsasam kızlar yazmadı 15 eylül 14 ekim 13 kasım adet tarihlerim benim

ya kızlar bi baksanız lavaboya gideceğim merak ediyorum biri yardımcı olur diye kalkamıyorum yerimden

canım gayet güzel adet tarihlerin.
30 gün senin adet döngün ve 23-28 kasım arası yumurtlama günlerin.
çok iyi değerlendir bu aralığı
olur inşallah bu ay

selam kızlar..gün gün batım yaklaştıkça umutsuzluğa kapılmaya başladım ben yaaçevremde hamile dolu ne mutlu allh herkese nasip etsin ama insan daha da hevesleniyor gördükçe moralim de bozulmuyor değilumarım bu hay hayırlısı ile olur bakalım.gerçi içimi umutsuzluk kapladı nedense yaklaştıkça

evet kızlar BAT 16 kasımdı ama 2 gün önceden geldi kırmızılar ama üzülmüyorum önümüzde daha çook ay var dimi kısmet belki Aralıkta tutar ne dersiniz..

bu arada bugünden itibaren ateş ölçümü yapmak istiyorum bi kağıda yazıp sonra burdan yazsam bana yardımcı olursunuz dimi ??

Gelecekse gelsin şu lanet kırmızılar!
Hala belirtim yok resmen dakika sayıyorum. Acaba hamile miyim ya.
Boşa mı bekliyorum kırmızıları:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…