Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

kızlar moralim çok bozuk yaaa.bu sabah doktora gitttim.klomen kullanıyorum 2 aydır.bugün de ultrasonda kist çıktı.bu istemediğimiz bşey dedi.o ay ki tedaviyi olumsuz etkiliyo dedi.klomen tedavisi 2 ucu keskin bıçaktı dedi.yani bu ay da bişey olmayacak şimdiden belli oldu.ben bu doktorların odasından hiç iyi bi haber alarak çıkmicak mıyım?artık ağlamıyorum bile.ona bile takatım yok.doktor diyince hastane diyince artık tiskinti geldi 2 yıldır.hevesim bile kalmadı.adeta görevimi yerine getiriyorum.

canım benim allahım sabır versin ne zor durum bende 8 ay oldu takmayacağım diyorum ne yapayım

Kızlar günaydın.
Bol mutlu haberli bir hafta olsun inşallah.
Allah hepimizin kalbine göre versin.
Benim BAT bugün
İnşallah gelmez kırmızılar.
İnşallah kimsenin gelmez inşallah herkes hamiledir:)
Gerçi belirtim yok şuan hiç ama geçen ayda böyle oldu öğle saatlerinde saat 13:00 gibi gelmişti namussuzlar:)
Bakalım şuan belirtim yok ama offffffffffffffffffffffffff

sabrım yok allahım sabır versin bu ay cezalıyım internetten araştırma yapmayacağım dr gidip yumurtlama dönemim ne zaman öğrenebilirmiyim sizce

valla bende beklemedeyim benim BAT 16 sı bakalım hayırlısı ama benim kırmızılar gelicek galiba yavaş yavaş hissediyorum kısmet başka bahara :)

kızlar ç.iğnesinden sonra adet düzenimizde bi değişiklik oluyo mu bilen var mı???? iğneden sonra 14. 15 . günlerde oluyomuş???

hakkketten namussuzlar beni hasta ettiler ağlamaktan bıktım şimdi susturdum kendimi eşimle bu yüzden kötü olacağım diyorum çok takıyorsun diyecek ben onun ne dediyse çıkıyor diyorum onu dinlemeliyim o da beni anlamayı denemeli o na sarılacağım ve ağlayacağım aşkım yardım et bebişimiz olsun ben kendimi toplayamıyorum diyeceğim

valla bende beklemedeyim benim BAT 16 sı bakalım hayırlısı ama benim kırmızılar gelicek galiba yavaş yavaş hissediyorum kısmet başka bahara :)

Adet ve hamilelik belirtileri aynı hemen ümidini kaybetme. Belki kırmızılar değil de bebiştir gelen

Psikolojik olarak yaşadığımız herşey yansıyor maalesef evimize, eşimize, işimize en kötüsüde bedenimize.
Ben ilk eşime yansıtıyordum çok fazla. Bu ayda olmazsa 6. aya gireceğiz. Önümüzdeki ayda olmazsa doktora gideceğim artık.
Çok fazla takınca adamlar rahatsız oluyor, kızıyorlar bize. Ondan belkide en fazla burda vakit geçirip birbirimizle derleşiyoruz.
Onlar bizim kadar hassas değiller. Ama onlara yansıtmamız onların psikolojisini etkiler alimallah spermlerinde psikolojisi bozulur falan
Ağlama lütfen. Allahın bir bildiği var. Hayırlısıyla hepimiz burada birbirimize o güzel müjdeli haberi vereceğiz.
Sadece sabır birazcık...

günaydın kızlar bana lütfen yardım edin batıma 10 gün var ama yumurtlama dönemim bittiginden beri az az kanamam geliyor neden oldugunu bilmiyorum yardım lütfen acillllllllllllllll

slm kızlar.haftasonu giremedim nete maşallah kaynatmışsınız yine yarım saatrdir geçmişi okuyorum. benim BAT 17 yavaş yavaş geliyorum diyor kırmızılar( kasık ağrısı ve bel ağrısı başladı kırmızı kartı yiyeceğim galiba yine ((

kızlar merhabaa ben bu aydan hiç umutlu değilim yaa( sadece 2 defa birlikteliğimiz oldu eşimle ve ben dün yumurtladım ve boşunaaaa gittti ofsssss ofssss.((

günaydın kızlar bana lütfen yardım edin batıma 10 gün var ama yumurtlama dönemim bittiginden beri az az kanamam geliyor neden oldugunu bilmiyorum yardım lütfen acillllllllllllllll

canım dr gitsene kaç gündür devam ediyor kanaman?

seninle aynı kaderi yaşıyorum neslicim benimde belirtiler başladı geliyo gelmez olasıcalar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…