Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

hanmlarr ben yatyrrmm :) uyuyablrsemm tabıı :) yarn ıcın coook heycnlymm :)
dua ednn bana :))) guzel haberlr vermk dılegylee :))

canım geçen ay ben de denedim öyle bi köpürdü ki tamam dedim hamileyim
ama değilmişim...
o idrardaki asit oranıyla alakalı bişey inanmA öyle şeylere...
hakkında hayırlısı olsun...

kızlar bügün karın ağrısıyla doktora gittim.Sizlere daha önce demiştim 2 aylık hamile olmamdan şüpheleniyordum.Ultrasyonla baktı sol yumurtalıgımda kist var dedi.Hamileliğime bir engel olur mu ? hamile olsaydım ultrasyonda görebilirmiydi doktor ? 2 aylıkken ?

ya cnm gece gece cok üzdün beni umarım bebeğin seninledir ama ilk önce hayırlısı cnm üzülme

hanmlarr ben yatyrrmm :) uyuyablrsemm tabıı :) yarn ıcın coook heycnlymm :)
dua ednn bana :))) guzel haberlr vermk dılegylee :))

okurken bende heyecan yaptım yarın netten giremezsemden telden takip etcen haberdar et biziinşalaah hamilesindir cnm

kistin engel olup olmadığı konusunda bi bilgim yok ama bence engel olur gibi geliyo...
ilaçla gider umarım...
bebeğin 2 aylık olsaydı tabiki görünürdü...

canım ultrasyonda kese 5 haftalıkken görülüyormuş yani sen 2 aylık hamile olsan görülürmüş. bu bilgiyi de birilerinin yazdıklarıyla söylüyorum yani kendi düşüncem değil bilgim dahilinde değil.

cnm 2 aylık demek bebeğin oluşmuş olması gerek tabiki görürdü

kızlar ya çok heyecanlıyım hastalığıma 3 gün kaldı korkuyorum ya bu ay bebişim olsun istiyom dua edin lütfen

günaydın herkese arkadaşlar bende heyecanla bekliyorum regliyi bat 19 ama belirti falan kalmadı geçen hafta vardı hiç bişe yok bugun bakalım nasipse kısmetse:44:

günaydın herkese arkadaşlar bende heyecanla bekliyorum regliyi bat 19 ama belirti falan kalmadı geçen hafta vardı hiç bişe yok bugun bakalım nasipse kısmetse:44:

gunaydın canım ınsallah guzel haberler gelır senden ama bence belirti falan arama sımdı daha vaktın var. hem herkesde belırtı olacak dıye bırsey soz konusu deıl bunu untma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…