Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

SeLamLar KK'nın en tatLı anne aday adayLarıı
Geceniz hayırLı oLsun, yeni hamişLerimiz varmı? İnşaALLAH bana güzeL haberLer verirsiniz :81:

SeLamLar KK'nın en tatLı anne aday adayLarıı
Geceniz hayırLı oLsun, yeni hamişLerimiz varmı? İnşaALLAH bana güzeL haberLer verirsiniz :81:

2 tane daha varmış sanırım
ama listede yoktu adları :)
hoşgeldin canım...
sen ne yaptın iyimisin

Kızlar ya ben bu gece uyuyamayacağım sanırım:)
Benim en BAT yarın. Geçen ayki yaşadığım 4 günlük gecikmeye göre en geç yarın olmam lazım.
Ama ne bel ağrısı ne bişi 2 kez kasıklarıma sancı girdi ama girdiği gibi çıktı.
Bugün 2 kere başım döndü böyle gözüm karardı sanki yer altımdan çekilir gibi...
Of yarın olsun gelecekse gelsin kırmızı gelmeyecekse gelsin bebişim.
Ama yeterki bu bekleme olmasın
Off acaba hamile miyim???????????????:44:

kızlar herkese iyi geceler yaırn iş oldugundan zorunlu yatıyorum herkese bol bebişli ggünler:) inş şuanda buraya yazan herkesin göbüşündee minnacık bi bebek vardır:)

2 tane daha varmış sanırım
ama listede yoktu adları :)
hoşgeldin canım...
sen ne yaptın iyimisin

Hımmm sevindim darısı bizLere inşaALLAH
İyiyim bende hamd oLsun Rabbime, bu ay çok yoğun adet oLuyorum. Geçen ay çok az oLmuştu. Bu aya depoLamış gaLiba. Hepsi bu aya bitsede önümüzdeki ay hiç geLmese :86::86:

umudum aralık diye bi topic açan olursa haber verin benim kırmızılar sanırım yarına gelicek felaket derecede belim ağrıyo

selam kizlar nasilsiniz size birsey sorcam 2 gundur cok feci kasiklarim agriyor gerci calismalar devam bu arada yeni hamislere hayrili ugurlu olsun bu arada bat 29 kasim cok daha

selam kizlar nasilsiniz size birsey sorcam 2 gundur cok feci kasiklarim agriyor gerci calismalar devam bu arada yeni hamislere hayrili ugurlu olsun bu arada bat 29 kasim cok daha

Valla herşey olabilir ama daha çok erken gibi geldi bana kasık ağrısı için.
Belki döllenme olduğundan ağrıyor olabilir mi acaba??????
Umut dünyası işte umarım öyledir:)

Valla herşey olabilir ama daha çok erken gibi geldi bana kasık ağrısı için.
Belki döllenme olduğundan ağrıyor olabilir mi acaba??????
Umut dünyası işte umarım öyledir:)

tskler canim umutlanmak da istemiyrumo ins dedigin gibidir herseyin hayirlisi allah herkeze naips etsn i

canmm benmm bendeee denedmm smdııı köprdüüü cokk mutluu oldmmm umrm dogrudrrr coook sagol <3 :))) sennde hcmı bsy olmamstı hıc mı koprmemstı canmm bi degsm olmdmı ? sen nkdr döktn acaba az ve ya cok mu döktmm :/ yrn testede pozitif ckrsaa szlere haber verıcemm :) bnde ınanıcm buna yanıı pozitf ckrsaa :)))

Şimdi kocişe söyledim böyle böyleymiş diye dalga geçti yaa:)
Yapacaktım bende ama şimdi yapamam:)

Şimdi kocişe söyledim böyle böyleymiş diye dalga geçti yaa:)
Yapacaktım bende ama şimdi yapamam:)

hahaaa canm benm benmkde gectıı ama saglsn benı hıc kıramazzz :)) armzda onada yaptrdmm bıraz mırın kırınn ettı ama sırf ben mutlu olym dıye kbl ettı :)) htta bakalm ondada olyr muu dıyeee yok olmdı hcbsyy ama benmkı köprdüü dgrudrr belki bı dene bakalm

kabatma tozunu duymustum ama camasir suyunu ilk defa duuyyorum ne zaman yapiliyor miktari bilgi verin kizlar merakett im

gördgn gıbı canmm banada mınıkgeln syledıı ayseglcmm denedm ondada köprmems maalesf :/ kocmda da köprmedıı deneyn bır ıstysanz bnde yarn bı test yapym bklm dgru ckıckmıı :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…