Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

hayırlısı arkadaşımm hayırlısı tabii ama moralimi yüksek tutmam imkansızzz yerlerde şu an

kızlar ben çıkıyorumm hepinize desteğiniz için teşekkürler benim için dua edin yine haber veririm

bi dur kendine gel bozma moralini daha bebek senle yıpratmasana kendini arkaadasım..üzüosun bebeini yapma böyle...

adetime 11 gün var....
çalışmaları bıraksam mı ?? :26::26:
oflucum bebek için halvet zamanın bitmiş bulunmaktaovulasyon dönemin geçti..inşallah bu ay bebişin gelirr

şimdi ne zaman istersen birliktelik yaşayabilirsin için rahat olsun

canımsın canım benim çok üzülüdüm..inşallah meleğin sımsıkı tutunur annesine...bol bol dinlen yorma kendini...
inşallah bebeğin seninledir

Son düzenleme:

cnm bnm ya kıyamam RABBİM sabr versn toprla kndini cnm hayrlısyla olur yine bnde bir kez düşük yaptım oluyo bunlar canım tek değilsin senın gibi benim gibi yaşayan çok var en kısa zamnda hamile kalırsn işnlh canım ...

ilk defa duydum yahuu
var mı öyle bişey :26:

yaa varmış maleseff : çikolata falan da yapıyomuş bnde çikolatadan geçemem çok yiyorum :) napıcam bilmiyorum yaa... polikistik overimde var adetlerim düzensiz 17. güne kadr yumrtlama takibi yaptrdım 10.2 mm di büyüklüğü snra araya bayram girdi kaldı öle şimdi doktoruma rndovu aldım çarşamba gidicem yumrtlama gerçekleşmiş olsa bile ultrasyonda belli olr mu acaba canım ?

bu arada sen nasılsın napıyosun cnm bayramda rizedeydim siteye giremedim pek....

yumurta takibi yaptırıyosan...
ve çatlamışssa belli olur diye düşünüyorum....
inşallah döllenme yolundadır :)))
bende iyiyim bayramda evdeydik yani değişik bişey yoktu...
ovulasyonum bitti sanırım....
bu günde bitti... on gün falan var işte reglime

işnlh RABBİM hayrlı haber almanı nasip edr canım hayal kırıklığı yaşatmasın ( AMİNNN )
cnm sanada geçmiş olsun bende ilk kez duyuyorum böle bişii kötü diildir umarım...
bu arada tşk ederim ...

azıcık kalmışşş yaaaa :))))
hadi bakalım inşallahhhh gelmiştir bebekkkk
bende 24 bekliyorum

inşallahhh cnm hayırlısıyla yüzümüzü güldürür rabbim....:18::18::18:

artık hayrlısı cnm işnlh belli olr kafama takmamaya çalışıyorum pkosu olup da hamile kalan bi çok kişşi var bnm ki ilerlememiş zaten...

işnlh gebelik haberi verirsin canım :) sevndirirsin bizlerede umut oluırsun :)

cnm sanada geçmiş olsun bende ilk kez duyuyorum böle bişii kötü diildir umarım...
bu arada tşk ederim ...:

saol tatlım... valla bnde duydum şaşırdım bide çikolatanın yaptığını duıyunca telaşlandım çünkü çok çikolata tüketiyorum :)

bende burda çok okudum onu...
pko dert değil zaten... :)
inşallah canım hepimiz birden inşalllah güzel haberleri veririrz burdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…