Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

evet canım içiyo..bugün itibariylede zeytinyağlı inci kürüne başladım sabahları onu akşamlarıda inciri yiyo oda bunlardan kusacak az kaldı
canım 3 ayı geçti keçiboynuzu içiriyorum..bayramda ölçüm yaptıracaktık ama merkez kapalıymış..yaptıramadık
şubat tatiline kaldı.ozamana kadar da bebeğim gelmezse ölçtüreceğim..iyi geldiğini düşünüyorum canım.sende devam et içirmeye
fiyatı uygun bide önerenler oldu bende sipariş verdin yarın gelir belki artık hayırlısı umarım faydası olur bizlere...
evet canım iyi etmişsin iyi bir marka..kullanan arkadaşlarımın hepsi memnun..ben ilk aldığımda bilemediğim için başka marka aldım...o bitince hemen senin aldığından alacağım..
Kusacam valla bende bende arkadaşımla aynı anda başladım beraber yaşıyalım bu süreci diye arkadaşım ilk ay kaldı ben tekledim
benim önümde öyle kötü örnekler vardı ki hemen hamile kalacağım sandım ve korundum...
bu dediğim arkadaşım hemen hamile kalınca sanki bende hemen kalacakmışım geldi korunmaya devam ettm..birde dayımın karısı 2 çocuğu var ve bir daha assla düşünmüyorum diyordu dk hapıyla hamile kaldı e ben bunları görünce nasıl hemen olacak sanmayayım...şimdi ikisinede sinir oluyorum (şaka tabiki).aslında suç bende eşşek kafam ne diye korunduysam...ama işte canım olacağı varsa oluyo..Allah büyük bizim bebişlerimizde gelecek elbet...

Son düzenleme:

anladı tabi canım ama sorun olmadı hiç..yaşları büyüktü vede işleri güçleri vs yani kimseyi karıştırmadılar anlayacağın..

bebek düğünden 7 ay sonra doğdu..valla olacağı varsa oluyooo..bizim bebişlerde gelsin artık Allahımmmm...

içiyor cnm içiyor bende bal çörekotu tarcın kürene başladım sonra korktum düzenli olan hormonu bozmim die geri bıraktım sen hormon testi falan yaptırdın mı cnm ben bi daha ki ay olmazsa gidim diyorum doktora eşimde baktırsın yani hiç bilmiyoruz bişey varmı yokmu die

aynen bende keşke erken bıraksaydım korunmayı diye pişmanlık çekiyorum yok gezelim yok tatil yapalım yok yaza gelmesin şimdi olsunda hiç gezmim diyorum

vay be şansa bak..:97:
Kısmet işte zamanı gelince oluyor. İnsan ne kadar uğraşırsa uğraşsın herşey olacağına varıyor.
İnsan çırpındıkça sadece batıyor. Sakin olmak en iyisi:114::114:

bebek düşünmeye başladığımız ilk ay ben doktora gittim...
alttan muayene etti..kan aldırdı hormonlarıma baktı kızamıkçık geçirmişmiyim diye vs hep baktı canım herşey iyi dedi..
sonra da 2 ay vs olmayınca..burda da okuduklarımla eşimede spermiyogram yaptırdık işte..3 ayı geçti içiyoruz kürler vs..
eşine de bi baktırsanız canım bulunduğunuz yerde test yaptıran bi yer var mı hangi şehirdesin sen??
içinizin rahat olması için iyi olur..

vay be şansa bak..:97:
Kısmet işte zamanı gelince oluyor. İnsan ne kadar uğraşırsa uğraşsın herşey olacağına varıyor.
İnsan çırpındıkça sadece batıyor. Sakin olmak en iyisi:114::114:

haklısın canm bende sana katılıyorum biz cocuk cocuk diye yalvarıyoruz millet dogurp sokaga atıyo isyan etmek istemiyorum ama adaaletsizlik var dunyada işallah bizimde yüzümüz güler bu aylarda yeni yıla hamiş olarak gireriz butün bebek isteyenler olarakkk

aaaaaa bende gittim düşünmeye başladığımız ilk ay sadece karnımdan baktı alttan bakmaya gerek yok herşey normal dedi folıc plus verdi test tahlil hiçbişey yapmadı özelmuayenede bide başından saldı desem ama salmış demek ki
en merkezdeyim cnm istanbul ümraniyedeyim evet ben 3 günüm gecti hormon için en iyisi bi dahaki ay gideiym cnm çok sğl ya tşk ederim

canım tüm yazılanları okuyamadıma ama bende ilk gebeliğimde ilk testim 400 küsurdu ssanırsam bir cumartesi günüydü dr perşembe gel demişti. karından muayenede gördük keseyi hemde alttan bakmasına gerek kalmadı . demem o ki değerin 1000 i geçmesi lazım bildiğim ve sen testi şimdi tekrarla eminim geçmiştir. ben bebeğimi kaybettim ama pıhtılaşma sorunum varmış sonrasında öğrendim düşmedi kürtaj oldum. bebişin sağlıklıysa allahın izniyle bişeycik olmaz

rica ederim canım...

ya bu arada avatarındaki bebek çok tatlı ya baktıkça bakasım geliyo

sonra görüşürüz canlarımmm ben mama yapmaya gidiyorum benimki evde birazdan açım diye başımın etini yer...

Tesekkurler canim benimde ikinci hamileligim ilkini bende aldirmak zorunda kalmistim. Acini anliyorum. Evet 2000 olmasi gerekiyo degerin galiba yanlis bilmiyorsam tabi. Haftaya cuma dr gitmeyi planliyorum tabii heycanlanip daha erken gitmezsem o zaman bebisi gorucez insallah

Kizlr nasilsiniz? Ben iyiyim dr bana soylediklerini uyguluyor ve tembellik yapiyorum ;-)

merhaba arkadaşlar çok giremiyorum ben ama daha öncede yazmıştım bi iki defa dün adet oldum tam bi ay üztüne umutlanmak istememiştim ama umutlanmıştım tabi ilk çok kötü oldum ama şimdi daha iim 4. ayıda bebeksiz kapadık hayırlısı 5 e inş olmicakmı die umutsuzluğa kapılıyorum bazen ama bunları kimseylede konuşamıyorum sürekli sizinlede olamıyorum hiç ii diilim anlıcanız

kolay gelsin cnm öpüyorum

ya bayadır böle aslında ama burayı okudukça emin oluyorum inş bebiştir hayırlısı ve sağlıkla :)

canm anlyorum bi süre sonunda çevrendekilere bu konuda konuşamaz hale geliyrosun. ben artk yakınımdaki kimseye bebk hakkında birşey söylemiyorum. allah büyük tabikide olacak biraz daha sabır sadece sana da banada isteyen herkese...

canım kaçıncı ayındı ilk bebğinden sonrra ben haziranda kürtaj oldum hemen our dediler. kasım oldu daha da belli değil...

herkes daha erken falan diyo anlamıyo kimse beni ben hazırım istiyorum ama rabbime isyan etmkte istemiyorum tabiki vakti gelince olack ama kırmızılar gelince başıma taş düş gibi oluyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…