Umudumuz Kasım Ayı Diyenler....

Kırmızı günüme 8-9 gün kaldı kalbim bir kelebek gibi pırr pırrr ediyor. Ay inşallah gelmez yaaa, inşallah üstüne ceket atılsa hamile kalan cinslerdenimdir ((=

slm kızlar nasılsınız oflu ben regl oldum maalesef listeden çıkar cnm diğer bat 5 aralık
kızlar bu ay 6. denemem olcak umudum azalıyor artık (( bu ay da ovulasyon takibi yapmak istiyoruz
bana marka önerirmisinz rica etsem

Kırmızı günüme 8-9 gün kaldı kalbim bir kelebek gibi pırr pırrr ediyor. Ay inşallah gelmez yaaa, inşallah üstüne ceket atılsa hamile kalan cinslerdenimdir ((=

inşallah o cinslerdensindir cnm. senin ilk denemen galiba. üstüneceketatılsahamilekalan cinsler burda olmaz ama

bende ilk kez ovulasyon takibi yapıcam.
burada bi topikte labquick önerdi arkadaşlar..
ama başka bi tapikte pek önermediler herkeste farklımı anlamadım...
ben netten sipariş vermiştim ama labquick marka olandan bakalım umarım bende işe yarar...:26:

ne yapacağımı şaşırdık artık umarım yarar cnm bende araştırıyorum şimdi

merhaba kızlar sinhus canım sıkma canını her ay yeni bir umut...benimde 6.denemem olacak batımda 6 aralık aynıyız yani..
ovulasyon takibini yaptım ben 3.ve4. ay geçen ay kullanmadım bu ay gene kullanıyorum bakalım..inşallah tutunur bu ay bebeklerimiz..o dediğiniz marka iyi bence de alabilirsiniz gg dan hem fiyatlarıda uygun kızlar inşallah bebişleriniz tez zamanda gelir..

Halvetten sonra hamile kalmak sadece filmlerde oluyo evet

vallahi benim bir arkadaşım dayanamayıp nişanlısıyla halvet etti tek safer ha..ve hamile kaldı apar topar da düğünleri oldu..valla olunca oluyo başakkkkkkkkkk...bende halvetten kusacam hala gelen giden yok

mrb cnm seni takip ediyordum eşin keçiboynuzu içmişti ölçüm yapcaktınız Ne olur ne olmaz diye eşimde başladı cnm ondan sordum bi faydası oldumu
ay inşalah tutunurda 1 daha ki ay aynı anda sevinç yaşarız cnm

vallahi benim bir arkadaşım dayanamayıp nişanlısıyla halvet etti tek safer ha..ve hamile kaldı apar topar da düğünleri oldu..valla olunca oluyo başakkkkkkkkkk...bende halvetten kusacam hala gelen giden yok

Kusacam valla bende bende arkadaşımla aynı anda başladım beraber yaşıyalım bu süreci diye arkadaşım ilk ay kaldı ben tekledim

fiyatı uygun bide önerenler oldu bende sipariş verdin yarın gelir belki artık hayırlısı umarım faydası olur bizlere...

Hadi ya! genelde erkekler "hayır" diyemez bebek fikrine ama senin ki neden ikna olmamış

bi bilsem adamın kafasından geçenleri. Ya eşimle aramızda 15 yaş fark var 40 yaşında kendisi sanırım yaşından dolayı yaşıyor bu gerginliği :26:

Aaaaa ne diyosuuunnn şansa bak. biz nikahlı kocamızla halvet olmaktan bi hal oluyoruz, hamile kalamıyoruz.
kız nişanlısıysa ilk halvette hamile kalıyor.
demek apar topar düğün oldu.ee anladı mı aileleri?
evet olunca oluyor demekki,fazla söze gerek yok

Kusacam valla bende bende arkadaşımla aynı anda başladım beraber yaşıyalım bu süreci diye arkadaşım ilk ay kaldı ben tekledim

biz de karşı kapı komşumla öyle düşünüyorduk birlikte büyütürüz karınlarımızı ((= o hamile bakalım ben de bişeler var mı? onun da 2. ve ya 3. denemede oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…