Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

oda dinlen dedi zaten daha yeni başlamış ,laç verdi haftaya çarşamba tekrar çağardı

seher geçmiş olsun canım bol bol dinlen kendini yorma moralini de bozma sakın Allahın izniyle alacaksın kucağına bebişini

banu ben 6 senelik evliyim geçensene bi denedim tutudu düşük yaptım şimdi yeni başaldık alalın izniyle olsun istiyorum sen:Saruboceq:

ben de 13 aylık evliyim 2 ay önce hapları bıraktım, bu ay ilk denememizdi olmadı Allah gönlümüze göre versin inşallah

kızlar dokktora gittim kesenin yanında hafif kanama başlamış ilaç verdi çokkk üzüldüm

sehercim hiç üzülme gülşeninde öyle olmuştu doktor progestron vermiş onada şimdi kontrole gitmiş iyiymiş çok şükür ama dinlenmen gerek bunu unutma hareketlerinede dikkat et uzanma:1hug:

banu ben 6 senelik evliyim geçensene bi denedim tutudu düşük yaptım şimdi yeni başaldık alalın izniyle olsun istiyorum sen:Saruboceq:

inşallah hülyacım olur ama ben dün doktora gitmiştim kendi doktorum göremedi bu gün evlenme yıl dönümümüz eşime süpriz olsun diye başka bi hastaneye gittim özele ultrason çıktısını almaya bebğin biraz ilerisinde kanama başlamış dedi progeston verrdi gündde 4 adet kullan dedi haftaya çarşamba gidicem tekrar

ben de 13 aylık evliyim 2 ay önce hapları bıraktım, bu ay ilk denememizdi olmadı Allah gönlümüze göre versin inşallah

banucum doğum kontrol hapı kullanıyorsan zaten ilk 3 ay doktorlar olmaz diyo canım olmazsa sakın sıkma canını ama seninki inşallah tutar canım:Saruboceq:

sehercim canım üzülme takma kafana dinlen bol bol hapınıda iç senin gibi biri daha vardı ben okumuştum oda ilaç kullanmıştı geçmişti.seninde geçecek inanaıyorum ben.bebişin senin yanında.

inşallah canım seher bize duaet olurmu biliyon seninki tutar meraetme sen moralini yüksektut çok önemli ben çok üzmüştüm kendimi durmadı banu:Saruboceq: inşallah hamiş kalırız

sehercim aslında duymuştum hapların bi süre daha koruduğunu ama belli de olmuyo bu işler benim bi arkadaşım hap içerken hamile kaldı herşeyin hayırlısı canım sen de üzme kendini sakın bak ilaçlarını iç kendine de dikkat et

sehercim hiç üzülme gülşeninde öyle olmuştu doktor progestron vermiş onada şimdi kontrole gitmiş iyiymiş çok şükür ama dinlenmen gerek bunu unutma hareketlerinede dikkat et uzanma:1hug:

valla mervecim sağolun anlayamadığım pazartesi doktoruma gittim göremedi bu gün eşime süpriz olsun diye gittim başka doktora o gördü gülşenindemi aynı olmuştu kullanınca ilacı geçmişmiydi inşallah geçer benimde allahın izniyle :Saruboceq:

inşallah canım seher bize duaet olurmu biliyon seninki tutar meraetme sen moralini yüksektut çok önemli ben çok üzmüştüm kendimi durmadı banu:Saruboceq: inşallah hamiş kalırız

hülyacım ben umutluyum hepimizden 1-2 ay içinde hepimizden müjdeli haberler gelcek teker teker Allahın izniyle

benim azcık işim var kızlar çok yazmayın bak yetişemiyorum sonra :))))

olur canım fazla muhabbet etmeyizkaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

valla mervecim sağolun anlayamadığım pazartesi doktoruma gittim göremedi bu gün eşime süpriz olsun diye gittim başka doktora o gördü gülşenindemi aynı olmuştu kullanınca ilacı geçmişmiydi inşallah geçer benimde allahın izniyle :Saruboceq:
gülşen hep aynı doktora gitti ilkinde görünmedi sanırım yalnış hatırlamyorsam ilaç kullandı son kontrolündede doktor bişi yok demiş.doktor öyle söyleyince hafta sonu evde dinlendi hep ondan sende dinlen gülüm.
merve gizemden haberin var mı hiç ben denk gelemedi bu gün onlara

yok cnm hiç görmeedim bende gizemi..

X