Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

hihoyyyt kaydirigubbakcemile2
ooh bee söyle bir eski düzene kavuşalımmm..
tamam şimdi sevindimm.
ilk geldiğim gün yazmıştımda şimdi yin e yazim.
başıma neler geldi kızlar, bu ay sıkı çalışcaz falan diyodum yaaa
ben hep 12. gün yimirtliyodum
12. gün yumurtalama sancılarımı hissttik neyse çalışmamızı yaptık kaydirigubbakcemile2
14. günde tatile gitmek iiçin otobüste miyiim, benim yumurtlama sancılarım başlamasın mııııı
anaaaaaaaaaaaammmm
neye uğradığımı şaşrdım. meğersem 12. gün olan psikolojikmiş :1no2:
yani anlıcanız ben bu ay boşuna çatlattım yumurtayı:)

deryaaaa nerdesin kııııııızzzz???
haber var mı kocandaaaaaaaann..

Son düzenleme:
a.s.herkese tekrardan merhabalar aslı gülşen merve şebnem gizem almşna sarıkız ve unnutuğum bütün hatunlar

merhaba yeni hamişş:CüvCüv:

kızlar şimdi ben bir süre yazamıcam işlerimden dolayı küstüm sanmayın heekaydirigubbakcemile5 görüşürüzzzz...

kızlar herkeze merhaba dicem ama isim vermicem unuttuklarımı küstümemek için hepiniz seviyorum öpüyorum

a.s.herkese tekrardan merhabalar aslı gülşen merve şebnem gizem almşna sarıkız ve unnutuğum bütün hatunlar

anaaaaaaa kız en önemli kişiyi unutmuşsun varmı ötesiiiiiiiiklava:klava:
hani bennnnnnnnnn:roflol::roflol:
ikinci aslı seniiiiiiiiiiiiiiilülülülülülülülülülülülü
aylinim ben o sancıdan hiç anlamıyom ama sen yinede içini ferah tut malum spermin ömrü 72 saat yani nasipse oda yeterli canımmm hem unutma hepimiz hamişizzzzzzzklava:
esmam canımmmmmmm:1hug:

söle gülüm bugün anam ağladı valla çok yoruldum ve kocişimi özledim nedense bu aralar bide bu çıktı hamişlikden akşamları erkenden yatıyorum sonra kocişimle vakit geçiremiyorum özlüyorum keratayıkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

İyide canımcım bu spermler 48 ile 72saat arası yaşamıyormuydu vücutta:uhm::uhm: O zaman üzülecek bişiy yok ki,hem benimde bebişte çıınarcık tatilinden hatıra kaldı bizekaydirigubbakcemile3 (üstelik orda çalışma yapmamıştık hiç)sositososito

esmacım canım seni tüm kalbimle tebrik ederim süper bir yazı oplmuş aynen dediğin gibi biz bir aileyiz ben bebişimi kaybettiğimde hastaneden çıkıp tek konuşmak istediğim sizdiniz kaybederken kanama olduğunda yanımdaydınız sizi görmedim ama varlığınızı bilmek bana okdar güç veriyorki anlatamam ailem gibisiniz hepinizi canlandırıyorum buraya yzıyorum ama sanki sizinle karşılıklı konuşuyor gibiyim si
zinle çok mutluyum sizi okadar seviyorumki iyiki varsınız buarada canım bebişn erkekmi ben şu siteye bayadır giremedimde

kaydirigubbakcemile2 işte birde bu ihtimal var di mii?
bana sanki yumurtlama günü olmayınca bebişte olmıcak gibi geliyo:))
bakalım herşeyin hayırlısı
sizin bebiş gelmeyi aklına koymuş fatoşum çalışma falan dinlememiş baksana:)))

esmacım canım senin bebişin mi cinsiyeti belli oldddduuuu:)
ay kıyamaaaam sana, erkekmiş esmacığın bebişi...
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallaaahh.

bizde seni aslı beni unutmazsın demi kızzzz yoksa biliyorsun ne olur:mymeka:

kimse kızmasın canım ama senin asiyemin mervişimin nasipimin ayşemin rumelinin yeri çok çok ayrı sizi farklı görüyorum ama diğer kızlar asla ayrımcılık yapmadım

esmacım canım senin bebişin mi cinsiyeti belli oldddduuuu:)
ay kıyamaaaam sana, erkekmiş esmacığın bebişi...
Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallaaahh.

canım bende yumurtlama gününde çalışma yapmamıştım ama şu an hamileyim

canım bende yumurtlama gününde çalışma yapmamıştım ama şu an hamileyim

hihoyyyt aay ne güzel yine umut oldunuz bana...
hiiç umudum yoktu bu ay ve iyice moralimde bozulmuştu..
ben ağustosta anne olucaktım şimdi ağustosta hamilelik haberini almayı çook istiyorummmm.
bakalım Allah'ım hayırlısını göstersinnnn.
kızlaar kocişim geldi şimdilik çıkıyoruumm öptüm herkessiiiiii.....

hamiş olan arkadaşlara bişey sorsam kızlar yumurtlama ağrısı gibi ağrınız oldumu yada kasıklarda ağrı aradada bel ağrısı çok sordum dimikaydirigubbakcemile3

kimse kızmasın canım ama senin asiyemin mervişimin nasipimin ayşemin rumelinin yeri çok çok ayrı sizi farklı görüyorum ama diğer kızlar asla ayrımcılık yapmadım

ee ben noldum aslım o günlerde ben senin yanında diil miydim bana küstünmü acaba sen ? yırtınıyorum burda ama hiç dönüp bakmıyosun niye cicim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…