Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

aslıcım şeboyuda unutmuş ayşeeeee

Aaaaa şeboyu hatırladım konuşmuştukkaydirigubbakcemile5Bende ki unutkanlık hat safhaya çıktı,işyerimde telefonun ahizesini kaldırıp tuşları çeviriyorum çalıyor dıııııttttt,dııtttt,dııııtttt karşıdan ses geliyor"alo buyrun" aha unutuyorum kimi aradığımı:1shok:burdaki olayda aynen onun gibi:bbo:

Barıştık:1hug:sen kaç haftalık hamişsin balım :CüvCüv:

allah mı söletti kızkaydirigubbakcemile3 yok canım benim daha kırmızı karta 11 gün var yani yaklaşık 2 haftalık hamiş olmam gerek:CüvCüv: allahın izniyle tabii bekliyoruz bakalımdaha ilan etmeme var yanii.maşşallah seninkide kocaman olmuş pıt pıt kalbi atmış

ay ayşem canım benim kusura bakma hamişliğime ver tatlım :)))) özür dilerim canım benim nasılsın ay afet beni buarada esmacım canım oğluşun olucakmış demek tebrik ederim tatlım mervem hamişiz dimi canım kızlar hepinizi seviyorum.
asiyem tatlım dün yoktum kusura bakma canım bana tam kürtaj felan yapmadılar bebiş düştüya zaten kalanı temizlediler ama olmadıysanda korkma tatlım hem evet 1 ay mola sonra devam

aslıcım şeboyuda unutmuş ayşeeeee

sadece o mu derya duymasınnnnn:roflol::roflol:
nazmiyem gülşenim sinemim rahelim pınarım gizemim ohooooo daha kimler var aslıcım sen en iyisi baştan al ben geldim mesajını yoksa diğerleride hani ben demeye başlarrrr:teselli:

hamişlere kıyak geçiyoz onlar unutabilir ama ötekiler unutmasınlar nütfen :)

ya ben ya ben ya ben :çok üzgünüm:

Evet evet Allah söylettisüprizzzzzbana da böyle olmuştu yumurtluyorum diye beklerken meğer çoktan yumurtlamışımda kuluçkaya yatmışım haberim olmamışkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Evet evet Allah söylettisüprizzzzzbana da böyle olmuştu yumurtluyorum diye beklerken meğer çoktan yumurtlamışımda kuluçkaya yatmışım haberim olmamışkaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hiçbir şey hissetmiş miydin kendinde değişiklik fatoş?

Ayy evet yaaa,duyduk teyzesi epey korkuttu bizim bebiş biziTeşekkür ederim.Darısı tüm kalpten dileyen herkese inşaallah.:Saruboceq:

amiiiiiiiiiiiiiiiiiin a.s.

aslı beni unutmuş hala beni hatırlamıyoo love desem actually desem şebnem desem hu huuuuuu

canım zaten nerdeyse bir haftadır sitede problem vardı ya hiç giremedik ya girdik yazamadan site gitti neyse anca düzeldi geldik ama malum şeyler tekrarlamayam şimdi ama işte biraz da sitenin azizliği oldu galiba koptuk bunu kabullenmeyi istemediğimizden de buraya yazdık neyse tekrar bir aradayız önemli olan o nasılsın canım tatilin nasıl geçtiiiiia.s.
bu arada nasip tatildeeeeeee

selam millet bende esma memnun oldum işin şakası bir yana bende birşeyler yazmak istedim

şimdi eskiler yeniler olarak bakmayalımda olaya şöyle bakalım bende yeniydim ilk geldiğim ama çok sıcak karşılandım herkesle dost olduk ama dostlar birlerinin isimlerini bilmezlermi diye kendi ismimi yazdım herkesede ismini sordum yeni gelenlerede isimlerini sölemezlerse listeye yazmama kuralı vardı çünkü daha samimi olmakdı önemli olan neler paylaştık burda neler konuştuk hiç gruplaşmadık sabahların kadını benim ilk günaydını ben yazardım gülşen hamiş kalana kadar anam kadın bir hamile kaldı sabahları uyumamaya başladı neyse umudumuzu kaybetmek yok dedik kaç sayfa doldorduk şu topiğe hergün geldik hergün yazdık yazmadıysak diğer arkadaşlarımız merak etti ve size bir örnek geçen hafta pazartesi işe gelmedim evdede öğlene kadar sırsatım olmadı anam evimin telefonu çaldı ben ayşe diyo ya benim bitane ayşem var oda burda beni merak etmişler taaa evimin nosunu bulmuşlar fırça yedim onlardan bizi merakda bıraktırdın diye bizim dostluğumuz böle biz sevdikmi sonuna kadar severiz derya arkadaşımız benden işittiği azarı kimseden işitmemişdir eğer ona dediklerimi size diyim beni topa koyar oynarsınız ama ben onun için söylüyorum oda biliyo küsmüyo bana arkadaşlar bizim dostluğumuz böle yani size ağır gelebilir belki ama biz böle mutluyuz biz bir aileyiz
ayşemiz mervemiz nasipimiz emelimiz şebbomuz gülşenimiz deryamız sibelimiz sinemim aslımız asiyemiz raziyemiz nazmiyemiz dahada var ama bizi ihmal ettiler
neyse bilmem anlatabildimmi

a.s.herkese tekrardan merhabalar aslı gülşen merve şebnem gizem almşna sarıkız ve unnutuğum bütün hatunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…