Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar ben geldim uzun süredir giremiyorum ya site hep eror veriyor sizi çok özledim varmı bir değişikilik haber hamiş haberi felan asiyem bebiş nasıl son durum ne mervem canım hamişmisin yoksa varmı belirti esmacım bebiş nasıl tatlım nasipim gördünmü kırmızı kart tatlım umarım hepiniz veyeğenlerim yidir

Aslim asiye dun kurtaj oldu bugunde gelmedi normal kurtajdan farkliydi yarin ins gelir bende baktim yoktu asiye

Hos geldin aslim nasilsin biliyomusun bugun tes yaptim pozitif cikti

ay canım çok sevindim tatlım allahım çok sağlıklı bir gebelik versin bebişini sapa sağlam kucağına almayı nasip etsin canım geçmişi bakıyordumda mervem neden gtitti ne oldu bu arada asiyemden varmı bir haber canım

Vala bi eski bi yeni kavgasi oldu ama anlamadim bisey herkez hakli kendine gore ben kendi adima soyliyim gordumu gormemezlikden gelmedim dun ve bugun 2 hamile olan oldu aramizda biraz o olaya kaptirdik ondan da alinmis ola bilirler hepimiz konusuyoruz merve kizmis ola bilir gelir armiza biarkmaz bizi asiye gelince bebisin kalp atisini duyamamislar dun saat 5:30 hastaneye gidecekdi aldirmis olmasi lazim yarin bi haber aliriz asiyeden

Neler oluyor böyle :çok üzgünüm: Eskiler yenileri istemiyormuymuş :çok üzgünüm: Ama bisim başka topiğimiz yok ki,hem bis gerçekten hepinisi çok seviyorus.Hamiş olduğumuzu ilk sizlerle paylaştık,heycanımızı,umudumuzu sizinle pekiştirdik.Biz sizinle konuşmak,görüşmek istemesek bu topikte ne işimiz var,hangimiz birbirimizi daha önceden tanıyarak giriyor ki bu siteye.Biz sizi gerçekten seviyorusa.s.:1hug:

Aslim asiye dun kurtaj oldu bugunde gelmedi normal kurtajdan farkliydi yarin ins gelir bende baktim yoktu asiye

ay neymişki durum ah ya çok üzüldüm canım benim ya asiyem tatlım ne olur üzülme canım bak bende kaybetmiştim unutma tatlım en azından hamiş kalabiliyoruz onu öğrenmiş olduk kimse istemez bunu biliyorum ama sen bebişin için elinden geleni yaptın tatlım canımsın ya seni ve şuan yaşadıklarını okdar iyi anlayabiliyorumki herşeye rağmen ayakta durmalıyız güçlü olmalıyız dimi şekerim canımsın herzaman yanındayım çok geçmiş olsun tatlım

hoşgeldin canım asiye kurtaj olcakmış bugün henüz yok mervemde iyi henüz bi haber yok yani kart görmedi vakti var esma oğluşunu gördü çok mutlu bugün patronu yanında biraz yoğun nasipim tatilde . ayşem iyi raziyem iyi emelim de kart görmedi henüz nazmişle gülşen midebulantıları çekiyo sinemcim de iyi başka kim kaldı.

nbr tatlım baya uzak kaldım topiçten neler oluyor anlamadım geçmişide okumadım yoktur öyle bişey canım ya sen nasılsın bebiş nasıl

DOGRU SOYLUYOSUN BEN SABAHTAN BERI SOYLUYOMDA CVP DAHI YOK:enbuyukkk::1hug: DEYMESIN

aslıcım hoşgeldin öncelikle yok ya kimseye kızmadım sanırım hakkımızda yok kızmaya ben sadece üzüldüm..
aslım henüz bi belirti falan yok bende 11 gün var daha sen ne alemdesin?
asiyee bugün herhalde gelemez allah yardımcısı olsun kimseye yaşatmasın tekrarlatmasın inş.

nbr tatlım baya uzak kaldım topiçten neler oluyor anlamadım geçmişide okumadım yoktur öyle bişey canım ya sen nasılsın bebiş nasıl

Dün bebişimizin kalp atışlarını dinledik teyzesi 6+2 olmuşuz:CüvCüv:.Sen nasılsın? Bu arada asiyeden haber var mı?

DOGRU SOYLUYOSUN BEN SABAHTAN BERI SOYLUYOMDA CVP DAHI YOK:enbuyukkk::1hug: DEYMESIN

Canım çok sevindimmmmmmmmmmmmmmm:1hug::1hug:Tebrikler Allah analı babalı büyütsün.Şimdi senin merak ettiğin ne kadar çok konu vardır:dance: hiç çekinmeden sorabilirsin 6+2 ye kadar olan tüm süreci anlatırım sanakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Mrbyerimseniben Ben fatoş şu selamlamayı unutanlardanmıyım bende,öyleyse :mymeka:cezamı kesin -tatlicadiarzu-

Mrbyerimseniben Ben fatoş şu selamlamayı unutanlardanmıyım bende,öyleyse :mymeka:cezamı kesin -tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile3 tamam tamam benim hamişliğime verin gitsinn..buarada bende merve..

benim tek derdimmm hamişşş olmakkkk :CüvCüv:

alminacım cevap yok demişsinde farkettiysen sadece sana değil kimseye yazmadım bir ara yoktum zaten şimdi geldim gizeme de yazmadım henüz ama belki şimdi benim neden kırıldığımı anlamışsındır neyse uzatmayalım gerçekten amaç aynı dua aynı biraz daha dikkat edelim lütfen bilmiyorum belki benim de alınganlığıma denk geldi ama işte neyse burası umut topiki umudum var diyen herkeze açık değil miiiiiiigamyoncuiremsugamyoncuiremsugamyoncuiremsu
aslıcım bir sitem de sanaa esma merve nasip asiş eee hani ayşeeeeeeeklava:klava:
hoşgeldin canımmmmm:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…