Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

onu goremedım ya segher salık ocagına gıtım cok kalabalıkdı saat 10 dan sonra kan almıyolar aksam okmeydanı ozele gıdıcem ıs cıkısı

seher senıs testın markası ne ıdrar testı yaptın dımı bende olmasa onu alıyım

valla eczaneden gittim istedim canım özel bi markası yok ge-be test yada raşa diye bende bu gün öğlene doğru gidip sağlık ocağında idrar testi yaptırıcam eşim hala inanamıyo illa doktor onayı istiyokaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

bende senin gibi ruya görmüştüm almina benim kucağıma aldığım bebek erkekti ve kendi bebeğimdi adetime 3 gün falan vardı rüyayı gördüğümde

cok dusunuyoz ondqnmı memorıla hastanesınemı gıtsem 1 saat sonra sonucu verır ama 60 ytl ıstıyo verıyım sorun deyıl bıde gebe cıkmasa oda var

bılmıyom napsam kala kaldım

sağlık ocağında keşke idrar yaptırsaydın bali be güzelim ben akşam evde yaptım çıktı bu günde sağlık ocağında yaptırıcam eşimin dediği gibi doktor onayınıda alırsak doğru bi doktora gidicem zaman kaybetmeden

cok dusunuyoz ondqnmı memorıla hastanesınemı gıtsem 1 saat sonra sonucu verır ama 60 ytl ıstıyo verıyım sorun deyıl bıde gebe cıkmasa oda var

bak benim kan testinde gecende çıkmamıştı adetime 7 gün vardı ama sen bi idrar yap çıkarsa zaten doktora gidiceksin ya oda bütün testleri yaptırıcak sana sen bi emin ol önce arkadaşım

duaet sehercım 12 de gıdıcem saat 2 -3 arası ban onu faxlarlar ama sonucu nasıl bılırım onu bılemıyom

duaet sehercım 12 de gıdıcem saat 2 -3 arası ban onu faxlarlar ama sonucu nasıl bılırım onu bılemıyom

inşallah arkadaşım sonucu buraya yaz bilrn biri cevap verir ben gecende öle yaptım senin adetin üstüne 3 günüdü değilmi ben 3 de idararda çıktıydı bu gün 4 günüm benim

yarın tam 3 gun olucak bak normalede adet tarıhım 17 sı pazara gelıyo ben hep bıgun once yada gununda olurum 16 sında olmm gerekıyodu

dedımya carsanba baktırıcam gızem acele etı sende baktır denınız cıkmasa hayal kırıklıgı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…