Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

asiyem canım çok geçmiş olsun hayırlısı buymuş demekki her kalan işte bi hayır vardır dimi. allah gönlüne göre versin hayatım en kısa zamanda tekrar hamiş kalırsın inşallah.

canım geçmiş olsun Rabbim birdaha yaşatmasın Bende yaşadım aynı şeyleri kürtajdan korkmana gerek yok beni bayıltmışlardı hiç acı duymadım çok rahat geçti inşallah seninde rahat olur. üzme kendini inşallah en kısa zamanda toparlanırsın

o bu ay bendede var serpil bende bilemiyorum

sengun bende mide bulantisi filan yok ama senindemi adetin oluyor su an hem ben doktora gittim ama acil dioktoru muayene etti ama sadece eliyle karnima bastirarak adetim olmadan once ben sikayetlerimi syledim oda bana hamile olabilecegimi soyledi ben oyle suphelendim ben doktora apendis suphesiyle gittim cunku cok fenaydim bilmiyorumm:a015:

ben senin kadar fena olmadım sadece ağrı vardı sancı gibi cok değildi bide mide bulantısı vardı bende ara ara senin zamanı gectiyse bi doktora git

ben senin kadar fena olmadım sadece ağrı vardı sancı gibi cok değildi bide mide bulantısı vardı bende ara ara senin zamanı gectiyse bi doktora git

seher anladigim kadariyla arkadas adet goruyo suanda ustune gebe kala bilirmiyim diye soruyo adet akintisi diyerlerinden farkli

kızlar merhaba site düzelmiş yeni gelen arkadaşlarada merhaba ben badegül,
asiyeciğim çok geçmiş olsun canım inşallah çok acı çekmezsin herşey yolunda gider,allah sağlıklı bebişler verir tekrar inşallah sana..
fatoş dinledin mi kalp atışlarını bebişinin ben bu cuma gideceğim dr a keseyi bile göremedik sadece siyah bir noktaydı.ben gününü biliyorumya benimki yeni beş haftanın içinde umarım bu kez görünür yoksa sabretmek çok zor birazdan çıkıcağım evden düğün var hazırlanıyorum bir yandan bir yandan da geçmişi okuyorum....kızlar test yapmadan nasıl duruyorsunuz ki sizi etkilemek istemem kesinlikle ama ben beklenen adet günüakşamı yapmıştım

Kizlar ben cikiyorum eve gidicem evden girerim iyi aksamlar hepinize hosgeldin aramiza bagdagul

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…