Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

yok canım tahmin ettiğimse-ki inşallah değildir ama olsa yazardı değil mi-galiba kuaföre gittiiiiisenağlamasenağlama

off bencede ya ınsallah degıldır..banada oylke gelıyo belkı heyecandan sevıncten unutmustur ama bıze yazmayııı...ya ben boyle dusunmek ıstıyom bırımız barı hamiş olalımm yaaa

hatırlatam dedimmmm:dance::dance:

teşekkürler kusura bakma yanlış yazmışım benide ekleyim o zaman o listeye inşllll listenin en başındakilere katılırız ................

amin canıma.s.
ama zaten buna inanmayanı ben varyaaaaklava:
esmacım nerdesinnnnnnn:1hug:
çingenem sende bayağıdır görünmüyon oklavamı mı özledinnnnklava:
sibelim hamişim sen de bi görünüp bi kayboluyon olmaz ki canım şimdi sana oklava da olmazzzzzzzz
nasip desen oğluşuyla meşgul yarın sınava girecek Allah zihin açıklığı versin tosunumaaa
merve hariç diğerleri nerdesiniz huuuuuuuuu üsküdar da sabah olduuuuuuuklava:
canım nazmiyem sen de olmazsannnnnnnn:1hug:

Ben yerim kız seni napiim ya bakıyorum kendi arnızda konuşuyonuz ben de rahatsız etmiorum
şaka şaka laelaelaelaelaelaelaelaelaelae arada bir çağrılyorum yukardan in çık in çık yapıos iş işte koşturmaca ama yakında üst kata taşıncam olmuo büle klava:klava:

herkese merhaba nassınız kızlar daha yeni kahvaltıdan kalktıp alışverişe çıkmadan bi görüneyim dedim

off ben esmayı cok merak edıyom kızlarrrr
aldırdınız gene aysenın elıne oklavayı

valla kız zuzu ne kahvaltısı bu saatte ameli yaaaaaaaaaaaaa nerdesiiiiiiinnn biz susunca alıyosun eline oklavayı aaaaaa

kız hamiş hamiş koşuşturuyorlarmı seni ben onları var yaaaklava:klava:
kendine dikkat et canım şaka bir yana gerçekten bak koşuşturma öyle daha sakin biyer yok mu yada iş çık şu üst kata yapmazlarsa hepsini bana yolla teker teker bakam icaplarınaaaaaaaÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook:mymeka::mymeka:

s. ozozel sen hamiş misin canım yaaaaa bi de koşturuyonnmu arkadaşım boşver işi gücü başkaları koşşsun sen dinlen canımmmm
ayrıca hayırlı olsun dünde girdim ama bilmiyordum hamişliini

ya sadece 6 dakka iki elim bir klavyem var kızlar durdunuz durdunuz ben yazarken doldurdunuzzzzzzzzzzklava:klava:
zuzum hoş geldin ne var bu arada canım ben de az önce yaptım kahvaltıyıııııııııı:roflol::roflol:
şimdi çayımı içiyorummmmmmmmmmm

Söylemedim ki daha şimdi çok erken sülesem de bişe ifade etmez ama taşıncam yakında yukarı ama aşşada bi tane cadı var parazit yapıo tabi benim gibisini nerden bulcaklar herişe koşturan şapşalı klava:klava:

Benim böcüüme bakın kız nası sabredicem ben bu doğana kadar yaaaa

sabret canım allahın ıznıyle kucagınada aılırsın allah bol bol sukret ve bızım ıcın cok cok dua et .hamiş lerın duası kabul olurmus...yerım ben o böcüğüü:icecream::icecream:

afiyet olsun şekerim aynıyız yani
çok kalamiycam kocişim gezmeye çıkarcak
gazete okuyo şu an fırsattan istifade hemen bi geliiim dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…