Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

sen bilirsin canım ama inşallah vardır yoksa da moral bozmak yok elinde sonunda hamiş olacağız hepimiz inşallah sen şimdiden hamişsindir tabiiiii hadi kız teyze yap biziiiiiiii:dance::dance:a.s.

yok cidden moral bozmayacağım zaten olursa süpriiiiiizzzz olacak bakalım herşeyin hakkımızda hayırlısı

taşıyormuş kız isterse 3 tanede taşırım diyo ne dersinnnnn

taşıyormuş kız isterse 3 tanede taşırım diyo ne dersinnnnn

seni mi kıracam kız üçüz olsun ama yardıma gelirsin artıkkkkkkkkkk:dance::dance:
aman Allahım sen bakma biz delilere bebişsizlik başa vurdu yine ver de hayırlı sağlıklı olsun ne sayısı ne cinsiyeti hiç önemli değillllllll

evet canım önemli olan sağlıklı sahatli ve uzun ömürlü olmasın :1hug:

konuyu değiştirme şimdi geliyon mu bakam yardımaaaaaaaaklava:klava:
olacak inşallah kız olacakkkkkkkkk:1hug::1hug:

gelirim canımmmm neden gelmeyeyim ütünü temizliğini yemeğini herşeyini yaparım ama bilgisayar benim olur kızlarla görüşmem lazımmm a.s

yine kimse yok yaaaaasenağlamasenağlama
nazmiye nere kayboldun nasip uyanamadın mı kızzzz
diğerleri ya maçı anlatan ben uyuyan sizzzz bide bana uykucu dersiniz kalkınnnnnnnnnnklava:klava:klava:

yine kimse yok yaaaaasenağlamasenağlama
nazmiye nere kayboldun nasip uyanamadın mı kızzzz
diğerleri ya maçı anlatan ben uyuyan sizzzz bide bana uykucu dersiniz kalkınnnnnnnnnnklava:klava:klava:

burdayım canım günaydınn.
ya malum bugun temızlık gunu ıkı paspas atıyom gelıyom bakıyom ben sızeee

gelirim canımmmm neden gelmeyeyim ütünü temizliğini yemeğini herşeyini yaparım ama bilgisayar benim olur kızlarla görüşmem lazımmm a.s

gündüzleri tamam da gece için söz veremem malum kocişşşşşşş:dance::dance:
aman aman herşeyimi de yaparmış nasıl yapacan kız sen de hamiş olmayacan mııııklava:klava:
ben sapıttım iyica esmaaa bebiş istiyom işte bana ne bana neeeeeeee

neyse geceleri bende kocişden giremiyorum zaten hepimiz sapıttık kız bebiş diiiyeeee

neyse geceleri bende kocişden giremiyorum zaten hepimiz sapıttık kız bebiş diiiyeeee

hani bir türk filmi vardı yanılmıyorsam perihan savaş oynuyordu elif adında bebişi olmadığı için üstüne kuma getirilmek istenen bir gelini..kumanın düğününün olduğu gün kafayı sıyırdı aldı taşı eline başladı"al sana bir göbek ver bana bir bebek "demeye...sonra fenelaştı doktor geldi anaa bizim elif bacı 3 aylık hamişmişşşşşşş
sence tılsım duasın da mıydı kızz bizde mi desek "rabbim göbek verdin içine de bebiş ver ne olurrrrrrr...al sana bir göbek ver bana bir bebekkkkkkkkkk"
yok yok ben kesin sıyırdımmmmmmmm:roflol::roflol:

dur kız bende diyeyim al sana bir göbek ver bana bir bebeek al sana bir göbek ver bana bir bebeek
al sana bir göbek ver bana bir bebeek
kaç dere dememiz gerek acabaaa:roflol:

dur kız bende diyeyim al sana bir göbek ver bana bir bebeek al sana bir göbek ver bana bir bebeek
al sana bir göbek ver bana bir bebeek
kaç dere dememiz gerek acabaaa:roflol:

birşeyi kırk kez üst üste dersek olurmuşşşşşşş:dance::dance:
kaçta kalmıştıkkkkkkkkk:roflol::roflol:

kızlar esma birazdan kaçar hastaneye hamişse eve yok değilse kuaföre kendini iyi hissetmeye

kızlar esma birazdan kaçar hastaneye hamişse eve yok değilse kuaföre kendini iyi hissetmeye

sen de git hepten yanlız kalamsenağlamasenağlama
hadi dün maç vardııııııı huuuuuuuuulülülülülülülülülülülülü
nerde bu devlet nerde bu milletttttttttttŞeniz
uyanın artıkkkkkkkkkkkÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook
ayşe kafayı yiyecekkkkkkk
:roflol::roflol::roflol:

yine kafiyeleri dizmişsin ard arda neyse canım öptüüüm seni görüşürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…