Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

bu arada yarın size özel muhabirlik ücretimi hazırlayın lütfennnnnnn:roflol::roflol::roflol:
ay inanmıyom yendik yaaaaaaaaaaaaaaaaa:teytey::teytey::teytey:
EN BÜYÜK TÜRKİYEEE

lay lay lay lay layyyyyyyyyyy ooooo TÜRKİYEEEEE.........en büyük TÜRKİYEEEE.....ŞAMPİYON TÜRKİYEE........uyumayın kalkın kızlarrrrr.....heyyyyyyyyy yaşasın ayşe çok dua ettik kızz

:teytey::teytey::teytey::teytey:
goller bizim maç bizim
çatlasın hırvatistan çatlasın hırvatistan
geliyor türk aslanları
avrupalı hazırlasın kupayıııııııııııı:teytey::teytey::teytey:hey hey heyyyyyyyyyyyyy
halay başı olacam dedim yani her dediğimin arkasındayımmmmmmmmmmm:roflol::roflol:

lay lay lay lay layyyyyyyyyyy ooooo TÜRKİYEEEEE.........en büyük TÜRKİYEEEE.....ŞAMPİYON TÜRKİYEE........uyumayın kalkın kızlarrrrr.....heyyyyyyyyy yaşasın ayşe çok dua ettik kızz

bana mı diyon maçı döşedim nerdeyse kız benim dualarım olmazsa biraz zor kazanırdıkkkkkkkkk:roflol::roflol::roflol:aman aman hepimizin duası yaniiiiiii:dance::dance:

Ne Mutlu Türküm Diyene........
Gurur Duymak Az Kaliyor Ağlamak Istiyorum.........
Sira Geldi Almanyaya......
önümüzden çekilin Vre Biz Geliyoruzzzzzz.....türkiye Geliyorrrr

dışarı çıktık geldikkk..yurdum insanı eğleniyor valla davullarla,zurnalarla....helal olsun

tşk edrim ameli ewtttt bende bebişşş diye çıldıranlardayım hayırlısı inşlll hepimizin sağlıklı bebişleri olurrrr yerimseniben

evet canım esmaya demekden bıktın ama esma hamileyim diyo artık hamileyim işde uuullleeyyynn
canım bende 4 ay öncesine kadar bebek istemiyordum daha tazeyiz olur nasılsa diye ama dr. gittikden sonra içimi anne olamamak korkusu sardııı o yüzden daha çok istemeye başladım ağladım sızladım ama inş. güzel haberi vereceğim size
Ne Mutlu Türküm Diyene........
Gurur Duymak Az Kaliyor Ağlamak Istiyorum.........
Sira Geldi Almanyaya......
önümüzden çekilin Vre Biz Geliyoruzzzzzz.....türkiye Geliyorrrr

kızlar size inanamıyorum dakika dakika maçı işlemişiniz bu arada ben 2. yarı uyumuşum gol yedik eşimin bağırtısına uyandım ama en güzel yerde kalkmışım maçıııı aldddııııııkkk
EN BÜYÜK TÜRKÜYE YÜRÜYÜN ASLANLAR KİM TUTAR SİZİ ALMANYAYIDA DEVİRİRSİNİZ SİZ

tşk edrim ameli ewtttt bende bebişşş diye çıldıranlardayım hayırlısı inşlll hepimizin sağlıklı bebişleri olurrrr yerimseniben

Merhaba canım hoş geldin aramıza ben esma memnun oldum bizde umutsuzluk yok umutsuz olana dayak varklava:klava: inanıyoruz hepimiz hamile olacağız hatta hamileyiz benim adetime 4 gün var ama aksi ispat edilene kadar hepimiz hamileyizzzzz

Günaydın bacılar maç izleyip siteye girmeeyenler maçla birlikde siteyi terk etmeyip tüm maç bilgilerini yazanlar bun karşılık ücret taleb edenler elimde size uygun bir leylek var onu göndereceğim istemezseniz ücretiii kalkın kıııızzzlaaarrrrr

senağlamahiç kimse yok yapayalnızımmmmmmmmmsenağlamasenağlama

günaydıınn kızlarr .
valla mac yayını ıcın saolun kızllarr .eşim aksam ışteydı bende ızlerken uyumusum.merak edıyoduym neyse yazdıgınız ıyı olmusss.Şeniz
esma cım canım bence bekle bıraz ya bılıyorum zor ama varsa zaten vardır(kı kesınlıkle ınş varrr)ya sımdı olurda gorunmez bosuna moralın bozulacak bekle az kaldı gecsın oyle yapp

hastaneyide ayarladım kuzenim çalıştığı hastaneye gideceğim 1 saat sonra veriyorlarmış ya nazmiye için içimi yiyorbugün olması lazımmmmm ölecem yoksa dün eşimde esma bekle dedi sonra baktı vazgeçmiyorum sen bilirsin dedi zaten hamileyimde dedim onada aksi olan birşey varmı diye gidiyorum dedim oda bu kadar eminsin yani öğlemi dedi evet varmı aksini ispat edecek birşey yok dedim o zaman hamileyim dedim adam bana karım delirdi diye garip garip bakıyooookafamçokkarıştı

canım ınsaallah hamılesındır.ınan o kadar cok ısterımmkıı...neyse ayarladıysan gıt canım.ama hanı olurda bebısın gorunmek ıstemesse de moral bozmak yok olurmuuu.sonucta regl olana kadar hamıssın.
bakmıstır tabı canım bende banak kalsa carsamba yaptıracaktım test ama esım hep beklememı ıstedı zaten cok baklemedende geldı.....
ama inşallah sen bugun bıze aksam uzerrıııı burdan guzel haberıı verırısın canım benımm

kalktık kızzzzzzzzzz ne maçtı ama:dance::dance:
yanlız şınu diyeyim ben izlemedim dinledimmmmmmmmmmmmmmmmm:roflol::roflol::roflol:
yani hem size muhabirlik yapıp hem nasıl izleyem canimmmmmmmmm neyse leyleğe gelince ikizlerimi taşıyabilecek mi taşırsa tamam anlaştıkkkkkkkkk:teytey::teytey:

kızlarrr kan testi yaptıracağım bugünnn bennnnnn

sen bilirsin canım ama inşallah vardır yoksa da moral bozmak yok elinde sonunda hamiş olacağız hepimiz inşallah sen şimdiden hamişsindir tabiiiii hadi kız teyze yap biziiiiiiii:dance::dance:a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…