Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

sana tek birşey söyleyecem ama esmaya demekten bıktım demekki sıra sana geldiiiijeyyar
kızımmmmm kaç kere diyecem ve de yazacam aksi ispat edilene kadar hamişiz diyeeeee gel de oklavayı alma eline sonra da şiddet yanlısı oluyoz yaaaaaaaklava:klava:klava:
içini ferah tut canım hayırlısıysa olacak yok olmazsa da umut hep var değil mi hangimiz pes ettik bak hala hepimiz buradayız haziranı atlattık temmuz diyoruz aslında ben ağustos diyorum hatta malum ilaççççççç
ama olacağına inan sakın şimdiden ya yoksa diye umutsuzluğa düşme yoksa elime geçirirsem seni bir güzel evire çevire.....:mymeka::mymeka:

aslına bakarsan insanı yaşadıkları olaylar buralara kadar getiriyor....hep gerçekçi olmamla övünmüşlüğüm vardır ama iş bu bebek işine gelince bi tuhaf oluyor.......bide garip olan ne var biliyor musun...2 ay öncesine kadar bana hadi bebek yokmu diyenlere yok yaa siz doğurun ben severim derdim yani aklımın ucundan geçmezdi....ne oldu ise fikrime düştüğünden beri oldu....umutsuzluk değil aslında bu yalnızca olumsuz haberin köşelerini törpülemek....ama sanırım haftaya mutlu haberler veririm

ben sana ne diyem gülşenim nerdeyse 7 yıllık evliyim bu evlilik boyunca bu ayı saymazsak sadece 3 ay korundum o da çocuk için-d.k.hapı yumurtaları besliyomuş ta bırakınca hemen hamiş olunuyomuş laf işte-bu 7 yıla bir düşük bir doğum sığdırdım ama mevlam kızımı benden çok sevmiş olacakki yanına aldı önceden ben de fazla etkilenmiyordum olacak nasılsa diyordum şimdi arkadaşımın kızımdan 7 gün küçük kızı ve eltimin 3 ay küçük yine kızı var onları çok seviyorum ama her görüşümde içim sızlıyor acaba kızımda yürüyecek miydi kaç dişi çıkacaktı diye elimde olmadan kıyaslıyorum sıralıyordu azram öyle tatlıydı ki
neyse bunları şunun için yazdım bunca şey yaşamiş olmama 2 aydır tedavimin boş çıkmasına rağmen ben hala burdaysan siz de herşeye rağmen burada olacaksınız işte o kadarrrrrrrklava:klava:
tabi inşallah hamiş olarak devam edersin canım ama bizi bırakmak yok tamammı:1hug:

he ya beni bırakamazsın değil mi kıyamazsın bana zaten maç var diye kimse yok sakın bir yere kaybolmaaaaaaaklava:klava::dance::roflol:a.s.

yok yok burdayım canım......sağdaki soldaki başlıkları okuyorum bende.....eşimde tüm pozisyonlarda gülşen dua et canım diyor.......görevimde var yanisırnaşık şey inşallah tabi bunca insan istiyoruz rabbim yüzümüzü güldürsün:hooray:

hemen hemen aynı durumdayız desene evde pc zaten tv nin yanında bizimki de sağolsun açtı sesini sonuna kadar sağır olacam galibaaaaaaa:roflol::roflol:
aman aman yenelim de ben razıyımmmmmmmm:dance::dance:
bakalım ikinci yarı nasıl bitecek şimdi başladı malum sarı kartlar havada uçuşuyor yaaaaaaa
bi bitse dayanamam ben bu heyecana o yüzden sevmem zaten izlemesini ya inşallah yeneriz

inşallah canım millitakımada dua ediyorum arada kendimide sıkıştırıyorum:roflol:
allahım ikisinide kabul eder inşallah.....önce milli takım sona biz demi ama:asigim:

inşallah canım millitakımada dua ediyorum arada kendimide sıkıştırıyorum:roflol:
allahım ikisinide kabul eder inşallah.....önce milli takım sona biz demi ama:asigim:

ben de buradan kocaman bir aminnnnnnnnnnn diyorum canım önce takımımız hayırlısıyla yensin sonra da biz şu bahtımızı yenelim çifter çifter bebişlenelimmmmmm:dance::dance::dance:

ayde duyulsun sesimiz.......sona yanyana halay başı sırayla oluruz artık

kız 73. dakka daha tık yok ya yenilirsekkkkkkkk
şimdi stres yapmaya başladım işte aman çocuklar atın artık yemeyin amaaaaa
söz halay başı ben olacammmmm:dance::dance:

az kaldı valla.....benim kocişte umudu kesti galiba uyukluyor zavallım
baktı bendende fayda yok.....kiraz ve kahve servisi yaptım ama başarılı olmadı sanırım.....
off zaten sıcaktan bunaldım bide gece gece heyecan şeettim.....az kaldı yiyoduk yavv

heheh kızlar yarın gelince dakika maç takibi yapacaklar valla ayşe telegol gibi olduk kızım......az sonra maçın kritik anlarını değerlendirelimde yorumculuğumuzun hakkını verelim yani

heheh kızlar yarın gelince dakika maç takibi yapacaklar valla ayşe telegol gibi olduk kızım......az sonra maçın kritik anlarını değerlendirelimde yorumculuğumuzun hakkını verelim yani

malesef canım aman rüştü kurtardı neyse kalbim güp güp attı ya ne yazıyodum ben hah malesef maç biter kociç pc başına geçer 3 dakka uzatma ne dersin daha da uzar mu yaaa stres bastı beni atın artık şu gölü aslanlarım yaaa neyse rüştü yine kurtardı şükürrrrrrr:dance:

o zaman yarın görüşürüz canım bırakalım pcleri......iyi uykular canım benim
ne uyuması kız maç uzatmalara gitti daha 45 dakka pc benim eh ondan sonrada kocişin uykusu gelirrrrrrrrr:dance::dance:
hadi aslanlar atın artık şu gölüüüüüüüüüüaslanım rüştüm böyle devan etttttttya yarın da böyle neşeli oluruz yaaaaaaaa yenilmeyin çocuklarrrrrrrr

golü yedik kızlarrrrrrrrrrsenağlamasenağlamasenağlama

arda attı onlar atamadııııııııı:teytey:semitende bir golllllllll:dance:kaçırdılar heyyyyyyyyyyyyy:teytey:hamitte attı yuppi 3 1 atamaz ki atamaz ki atamadı ki atamadı kiiiiiiii:teytey:yendik kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrsenağlamasenağlama
hadi sıra bizde yarı final geldi bebişler de sırada inşallahhhhhhhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…