Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

şimdi benimki şöle oldu benim adet gecikti 15 gün ondan gittim orda gözüktü kist..adet söktürücü verdi bide doğumkontrole başla bidahaki adetin bitiminde bana gel kontrol edeyimdedi
hım,bana da işte adetin başlayınca 5.gün gel dedi, inşallah başlar.. ve gider kist. senin de gitmiştir inşallah ve ayşenin de tabi. o nerde,onunki nasıl olmuş,o da kullanıyo doğum kontrol di mi
kızlar ya yine meraktan içim içimi yiyo ama eşimde test yaptırma diyoooo idrardada çıkmaki şimdi

kaç gün geçtiydi canısım?

yani hesaplarıma göre bebiş 4 haftalık ve 22 Şubatta doğacak bi sorun çıkmazsa inşallahh

evet renkli olandan ama selct copy yapıom kontrolde ilgili yere yapıştırıom çıkmıo
gülüm sen ver bana son adet tarihini ben sana yazim yapıştıracağın linki,aaaah ah darısı bizlereyerimseniben
ben aslın da 18 de bekliyordum ama 19 yazdırmıştım bugün 31.günüm
canım bence bekle ascık daha, sen bilirsin ama..

aylinciğim geçmedi ne yazıkki geçse beklemem 5 gün var dahaa ama kanda çıkar ya

aylinciğim geçmedi ne yazıkki geçse beklemem 5 gün var dahaa ama kanda çıkar ya
hııı kanda yaptırcan.. canısım sen bilirsin ama ya geç döllenme olduysa ve olmasına rağmen görünmezse henüz,moral bozmicaksan yaptır, biliyosun üzüntü etkiler bebişini

eköseoğlu bekle cnm biras çok erken en az 2-3 gün geçsin daha öncesinde dr.lar mol gebelikten falan şüphelenebilirler ya da olumsuz bişe olursa bebek kendiliğinden düşer 2-3 gün sorası daha kesin

hııı kanda yaptırcan.. canısım sen bilirsin ama ya geç döllenme olduysa ve olmasına rağmen görünmezse henüz,moral bozmicaksan yaptır, biliyosun üzüntü etkiler bebişini

arkadaşlar düğünümüz var ve ben saçımı boyatacağım bebişim varsa ona zarar vermek istemem:1no2:

ayyyyy teşekkür ederim canımsın yaaa nası bişe baksana ufacıkk şekilsiz ama çok şeker RABBİM SANADA ve İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN olanlarında sağlıklarını ahlaklarını korusun AMİN

kızlar bugün tam dayaklığım ben valla ağır kaldırdım karnıma bir sancı girdi anlatamam size sizce varmı karrnımda birşy boş değil demiii

ayyyyy teşekkür ederim canımsın yaaa nası bişe baksana ufacıkk şekilsiz ama çok şeker RABBİM SANADA ve İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN olanlarında sağlıklarını ahlaklarını korusun AMİN

bence de şok şekerr amin canımm, Allah senin hamileliğinde ve doğumunda da sağlık ve kolaylık versin, sağlıklı, hayırlı olsun bebişin, bizlere de nasip etsin..

canım buarada ben sana hayırlı olsun dıyemedım allah tamamına erdırsın darısı bızlerın basınaa

teşekkür ederim canıııımmmmm bu akşam özellikle sizlere dua edicem ben normalde dünyalık için dua etmem ama bu akşam edicem inşallah Allahım dualarımızı kabul eder Güsellerim benimmmm iiki varsınız yaaa çok seviom ben sizi çoook:1hug::1hug::1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…