Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

allahım ne çabuk gündem değişiyor......ben çok iyi görümceyimdir......ve çok iyi gelin.....ben çok iyiyimdir yani kısaca:))))))) allah tamamına erdirsin canım......herkesi olduğu gibi kabullenip , ılımlı yaklaşırsan herkes iyidir onu bilir onu söylerimm.....

canım ilaç verdimi doğum kontrol hapı falan malum ben yutuyorummmmmsenağlamasenağlama
Allah başka dert vermesin bu ay kistin defolup gitsin çifter çifter bebiş gelsin inşallah canımmmmmmmmmm:1hug:
canım amin deyim önce,gelsin çabucak bebişlerimiz..
adetin başlayınca 5. gün gel, tekrar ultrasonda bakalım,duruyosa ilaç vericem dedii:çok üzgünüm: inşallah durmuyo olur yaf.
aylincim canım bende ayşe ve senin gibiyim napalım kullanalım ilaçlarımızı geçsin gitsin kistlerimiz inş. aynen benimkide sol tarafta sancı yapıo umarım geçer
inşallah kurtuluruz canım, dr arada olabiliyo dedi, Allah beterinden korusun. benim galiba mayısta da sağ ymurtalığımda oldu, böle ağrım olmuştu,adetim gecikti ve başlayınca ağrım geçmişti..
ahanda bende geldim millet abimide başgöz ettik çok sevinçliyiz:)))
Allah tamamına erdirsin taze görümceea.s. ben de görümceyim ama ablam gibidir sağolsun,ikinci gelin de geliyo inşallah,ben de ona abla olucam inşallah:dance:
benim ağbimin eşide benim arkadaşım ben ayarladım şimdi yiğenim olcak :))) süper bi duygu
NE güsell,Allah tamamına erdirsin, yeğenin sağlıkla doğsun ailenize benim de yeğenim geliyo 2 haftaya inşallah:dance:

kızlaee geldım ben ama oldumm ya..cokk sıcak bıde asansor bozulmus 5.kat cıktım oldummmmmmmm.
oooofff cookk sıcakkk
tazecım hayırlı olsun allah tamamına erdırsın..

hoşgeldiiin. valla ben de kistliler grubumuza katılıverdim demincek:sm_confused:
sen nasılsın?

saol güzelim iyiyim bende sanada çok geçmiş olsun inşallah hemen iyileşir bebiş haberini alırız tabi önce sağlık.bu arada ben hala hasta olmadım.

aylincim inş. cnm sende yiğeninde sağlıkla kavusursun çok güzel bi duygu ya hala olcam:) sorada anne:))

saol güzelim iyiyim bende sanada çok geçmiş olsun inşallah hemen iyileşir bebiş haberini alırız tabi önce sağlık.bu arada ben hala hasta olmadım.

sağolasın canım ya. amin.
inşallah hasta olmazsın da sen bizi bi teyze yapıverirsin

aylint geçmiş olsun ablamda da vardı hamiş o şimdi ağustosta doğumu var kist büyük diilse bi problem olmuyo soldan olmazsa sağdan olur Allah Allaaaahhhh

bi yemek hazırlim dedim yine almış başınızı gitmişsinizzzzzzzzklava:klava:
pc başında yemek yiyom sizin yüzünüzdennnnnnnnn:roflol::roflol::roflol:
size temizletecem işteeeeee battı heryer yaaaaaaaaaaasırnaşık şeysırnaşık şey

bende sizi teyze yapacağımmmmmm yaaaaaaaa
sen zaten yapıcan fıstık
aylincim inş. cnm sende yiğeninde sağlıkla kavusursun çok güzel bi duygu ya hala olcam:) sorada anne:))
sağoll,hakkaten çok güzel yaf, içim kıpır kıpır, inşallah anne olacağımız zaman yere göğe sığmicaz galiba, tabi mecazi olarak diyoruuummm:roflol:
inşallah bugün test almayı düşünüyorum ama tek çizgi çıkınca üzüldüğüm için biraz korkuyorum.ama olsun denicem
kaç gün geciktiydi adetin?
aylint geçmiş olsun ablamda da vardı hamiş o şimdi ağustosta doğumu var kist büyük diilse bi problem olmuyo soldan olmazsa sağdan olur Allah Allaaaahhhh
heeee di miiiii:dance: amin canım ya, darısı başımıza olsunn..

aha da çıkardı gene oklavayıÇok üzgünüm çoook

şimdi benimki şöle oldu benim adet gecikti 15 gün ondan gittim orda gözüktü kist..adet söktürücü verdi bide doğumkontrole başla bidahaki adetin bitiminde bana gel kontrol edeyimdedi

kızlar ya yine meraktan içim içimi yiyo ama eşimde test yaptırma diyoooo idrardada çıkmaki şimdi

evet renkli olandan ama selct copy yapıom kontrolde ilgili yere yapıştırıom çıkmıo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…