Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kızlar sonuçlarımı aldım;
tahmin ettiğim gibi sol yumurtalıkta follikül kistim var, inşallah adetimle birlikte kurtulurum,
neyseki idrar yollarım temiz çıktı,
tabiki gebelik testi negatif, 0,05..
hayırlı uğurlu olsunyerimseniben

bende geldim bacılar.........ayşe,esma,merve,nasip,nazmiye.......canlarım,hemcinslerim,bebiş sahiplerim,sahip olcaklarım,sıcaktan bunalanlarım,yettim gariiiiiiiiiiiiiiii

diğerleri kayıp zaten ben sorarım ama merveye esmaya nasipeeeee ve diğerlerineeeeeeeeklava:klava:
senle nazmiye de olmasa kimse yok yaaaaaaaasenağlamasenağlama
gel de oklavayı eline almaaaaa:roflol::roflol:

piştim sıcaktan kızlar yaa....başağrısı biyandan,iş yoğunluğu bi yerden.....valla serinliyim diye buraya giriyorum burdada ara sıra oklavalar uçuşuyor......

canım ilaç verdimi doğum kontrol hapı falan malum ben yutuyorummmmmsenağlamasenağlama
Allah başka dert vermesin bu ay kistin defolup gitsin çifter çifter bebiş gelsin inşallah canımmmmmmmmmm:1hug:

Bende Burdayim Ya Arada Bakiyom Yaaaa (bu Yaziyi Yazali 15 Dakika Oluyo)

piştim sıcaktan kızlar yaa....başağrısı biyandan,iş yoğunluğu bi yerden.....valla serinliyim diye buraya giriyorum burdada ara sıra oklavalar uçuşuyor......

serinlemek niyetine onlar canımmmmmmm yelpaze yelpazeeeeeeeeeesırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

aylincim canım bende ayşe ve senin gibiyim napalım kullanalım ilaçlarımızı geçsin gitsin kistlerimiz inş. aynen benimkide sol tarafta sancı yapıo umarım geçer

söz gı abimi sözledik inş yakında nişanımız var ay ben görümce oldum aman tanrım :))

söz gı abimi sözledik inş yakında nişanımız var ay ben görümce oldum aman tanrım :))

Allah hayırlısıyla tamamına erdirir inşallah tazemmmmm görümcelik güzeldir inan yengem-ki benden küçük yenge demem esra derim ona-kız kardeşimden daha yakındır bana en iyi arkadaşım herşeyimdir umarım sizde öyle olursunuzzza.s.

benim ağbimin eşide benim arkadaşım ben ayarladım şimdi yiğenim olcak :))) süper bi duygu

işde geldim burdayım diyorummm arkadaşlar kimsecikler kalmadımı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…