Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

cnm ben kaçırdım galiba noldu:uhm:

merveciğim ilk olarak nasip bizi korkuttu hasta oldu sandık neymiş efendim hakem kırmızı kart göstermiş oyun dışı kalmış
ayşecikde adet oldu dün dr. kist olduğunu söylemiş oda çöktü bir ara ama şimdi kendine geldi demi geldinnn kız kendineeeeeeeeklava:

dur bi düşüneyimCADIARZUgelmiş olabilirmiyim yok yok gelmedim he ya geldim amannnnnnn nereye geldim kime geldim trafik karıştı baştan alam:roflol::roflol:evet geldikmi geldik geldik inem artık bennnnnnnnasippppppppp delirttin beni alacağın olsun seninnnnnnnnnnsenağlamalülülülülülülülülülülülü

amanda aman kesin kız arkadaşının ismini koyar kız

bilmiyorum artık kız kardeşine mi erkek kardeşine mi koyar ama kaybettiğim kızın adı evrim olacaktı beğenmedi anne ben koyabilirmiyim dedi çok etkilenmişti o zaman o olaydan bende tamam isim hakkı senin dedim
çocuğum günlerce kendine gelemedi

Kizlar Nasilsiniz?ben Bugün Test Yaptim Negatif çikti..ama Bu Sabah Ateşimi ölçtüm 36,8 Gibi Daha önceden Hiç çikmadiği Kadar Yüksekti.bir An Umutlaniyorum Bir An Umutsuzluğa Düşüyorum..adetine 3,4 Gün Var Daha..nasil Geçecek Bu Süre Bilmiyorum.apex Canim Hamişler Kaç Kişi Oldu?bir çok Kişi Birakmiş Sayfamizi Galiba.neşelim De Yok...

bu kadar etkileyeceğini düşünmemiştim kız lülülülülülü

canım kıyamam sanaaaa

UMUDUNA HAZİRAN AYINDA KAVUŞANLAR

Açelyaakaslan_____________6HAZİRAN
TATOŞ___________________6 HAZİRAN
Sefamolsun_______________

UMUDUNU HAZİRAN AYINDA BEKLEYENLER

Apexnasip________________17 HAZİRAN
*Annem*kızıyor*___________18 HAZİRAN
hanice___________________18 HAZİRAN
Razis____________________19 HAZİRAN
Leyya____________________20 HAZİRAN
TeMMuz20________________20 HAZİRAN
Nazers___________________21 HAZİRAN
Hoffen____________________21 HAZİRAN
Çağla27__________________21 HAZİRAN
Ayshınce_________________20-22 HAZİRAN
Sevde_nur________________22 HAZİRAN
Gizemx __________________23 HAZİRAN
Hilanur___________________24 HAZİRAN
Sarı_şeker________________26 HAZİRAN
Eköseoğlu________________26 HAZİRAN
Nilbahar__________________27 HAZİRAN
TOMBIS87________________27 HAZİRAN
Buurciin__________________28 HAZİRAN
RUMELİLİ_________________29 HAZİRAN
Rehavet___________________29 HAZİRAN
Dırımkızı__________________
Fato83____________________
Kurnaz___________________
Gülüm12__________________
((Eslem))__________________
Yağmur80_________________
Melankolia_________________
Beyaznur HH_______________
NİLGÜN__________________

UMUDUNU TEMMUZA TAŞIYANLAR

Çingenem06..............................16 Temmuz

herkes burda hayatım bırakan yok yalnız neşelim çoktandır girmiyor aylint buralarda bir gelip bakıp gidiyor artık sende geldin:1hug:

ayşecim okudum yani senin durumunda benden bu ay anladım canım üzme kendini bak bana ben diyorum ki belki doğum kontrol kullanırken hamiş olurum:)

canlarım bende birazdan yemeğe çıkcam gizemcim hoşgeldin inş. hamişsindir senden alırız:)

ayşecim okudum yani senin durumunda benden bu ay anladım canım üzme kendini bak bana ben diyorum ki belki doğum kontrol kullanırken hamiş olurum:)

ben onuda denedim canım neymiş efem hap yumurtaları besliyomuş bırakınca hamiş kalınıyomuş bilmem kimin arkadaşı öyle yapmış da hamiş kalmış eeee 3 ay d.k.hapı kullandım hamiş olam diye sonuç gitti 3 ay boşaaaaaaa:roflol::roflol:yani hap kullanırken hamiş kalacağıma inanmıyom artık ama sen olabilirsin bi günü atla yanlızzzzzzzz bak anlatim eltim de hap kullanıyodu bu arada 10 yaşında oğlu var neyse 1 gün almayı unutmuş hopppppppp dakkasına hamiş simdi 3 yaşında kızı varr yani niye olmasın sende olurda bende yok aman ne yapsam yapam tık yokkkkkkkkkkk:1hug:

ayşe hayatım allah büyük ya neden karamsarsın bak ben geçen ay karaburunda bir yatıra dua ettim hepimiz için o zamanlar adlarınızı bilmiyordum tüm kk kulübünde isteyenlere demiştim ve eğer hamile kalırsam 1 çocuk sevindireceğim dedim allah büyük bunu unutma gülüm ne olur benim yaşadıklarım sana örnek oplsun öyle olacağına hiç olmasın daha iyi haksız mıyım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…