Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

katılıyorum esma sana ozamanda der yok oturmaktan kıçım büyüdü die:roflol: girmez nete falan neyse ozamanda cep bilgisayarı alırız nasipe :icecream:

doğru kız alalım bi taneee onun hamişliği bitince bize yollar hamişlerde gezer durur artık kkya girsin yeter zaten başka site istemeyiz biz

doğru kız alalım bi taneee onun hamişliği bitince bize yollar hamişlerde gezer durur artık kkya girsin yeter zaten başka site istemeyiz biz

kıyamam kız size ben koçişin laptopuna el koyarım bırakmam sizi:1hug:
kız ben bu termometreyi ağzıma aldınca midem kalktıkafamçokkarıştı

çağlacım valla bende korkutmayım seni ama adetine kaç gün var tatlım? bendede olmuştu kahverengi lekelenme.

tazegelin sen tam dayaklıksın biliyor msuun:)))

aslında 21 mayısda olmuştum ben ama ben hep erken olurum 26-27-28 günde bir.bugün tam 28.günüm.bilmiyom ya kahve leke gördüm biraz önce çok üzüldüm

alooooooooooooooo kimse kalmadı bir soru sorduk demi ateş ölçmek ne işe yarar bu durumda diye nasip neden ateş ölçüyooooo yaaaaa

burdayım ya ne vuruyonnnnnnnlülülülülülülülülülülülütoparlamaya çalışıyom kendimiiiineyse geldim işteeeeeeeeeklava:klava:

canım hani güçlü olacaktık bana gelince hepiniz oklavayı kladırıp söylüyorsunuz kendinize gelince hiççç değilmi :mymeka:

ya ben geçen ay geç kalınca biyerde okudum gene şöle bişeymiş sabah kalktığında makattan ölçecekmişin yumurtlama zamanın 1,2 derece yükseliyormuş sora gene eski değerlere dönüyormuş eğer hamişsende 37nin üzerinde çıkıyo demişlerdi bana ozaman:tomato:

nasip hamişsen kız olursa merve koyucan dimi:)) şaka gülümm yeterki olsun istediğin ismi koy :)

canım hani güçlü olacaktık bana gelince hepiniz oklavayı kladırıp söylüyorsunuz kendinize gelince hiççç değilmi :mymeka:

güçlüyüm zaten kim aksini söylüyorrrklava:klava:bir an çok kötü oldum napim ama çabuk toparladım güçlü olmakta bu değilmi yoksa hiç sarsılmıyorum diye algılıyorsan o kadar da değil canım 7.4 şiddetinde sarsılıyorum her ay eh sağolsun nasipte salladı bu sefer iyi atlattım yinede güçlüyüm işte o kadarrrrrrrrrrrrrklava:klava:klava:

anlamadıysanız örnek vereyim
1.gün 36
2.gün 36,2
3.gün36 diyelim yumurtlama zamanın geldi
oldu 37 sorada adet zamanın geldi adet olman yakın ozamanda 37,1 falan olması gerek demişlerdi

cnm ben kaçırdım galiba noldu:uhm:

amaaaaan amaaaaan tamam bir laf söyledik bin ahhhh işittik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…