Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

kul kendi kaderini yasr bahtına ne cıkarsa hiçbirsey demiyorum iysallah hepinizde kalırsınız ben kimseyi üzmek istemiyorum rabbim hepinizin yar ve yardımcısı olsun iyigünler hepinize

kul kendi kaderini yasr bahtına ne cıkarsa hiçbirsey demiyorum iysallah hepinizde kalırsınız ben kimseyi üzmek istemiyorum rabbim hepinizin yar ve yardımcısı olsun iyigünler hepinize

amin allah hepimize gönlümüzdekiler versinde nereye hemenklava:

ay ben geldim şimdik kızlar ben doğum kontrol hapı kullanıyorum kistim var ben genede bu ay belki hamiş kalırım diyorumm:) allahtan ümit kesilmez neler oluyorr nasipcim üzme kız kendini

ay ben geldim şimdik kızlar ben doğum kontrol hapı kullanıyorum kistim var ben genede bu ay belki hamiş kalırım diyorumm:) allahtan ümit kesilmez neler oluyorr nasipcim üzme kız kendini

yok hayatım birşey sanırım ben bugün biraz alınganım çingenemin bir lafını yalnış algılamışım ama kızın art niyeti yokmuş

çağlacım valla bende korkutmayım seni ama adetine kaç gün var tatlım? bendede olmuştu kahverengi lekelenme.

tazegelin sen tam dayaklıksın biliyor msuun:)))

esma ayşe gülşen nazmiye kızlar nerdesiniz
tamam kötü bir şakaydı özür dilerim küsmeyin bana yaaaaaa:çok üzgünüm:

mervem bende sendenim bizim yumurtalar çatlayacağına kist olmuş bende hap kullanacammmmmmmmmsenağlamasenağlamasenağlama
esma ayşe gülşen nazmiye kızlar nerdesiniz
tamam kötü bir şakaydı özür dilerim küsmeyin bana yaaaaaa:çok üzgünüm:

tamam canım ama bidaha olmasınnnnklava:klava:klava:

o zaman konuşun yoksa gidip uyuyacağım uykum geldi beklemekten:1hug:

uyu kız uyu ne yapalım beklicez artık seni......olacak o kadar ne yapalım....hamiş kısmısı yorgun olur şimdi.....bende kendimi dinlemiyim diyorum ama tuhaflıklar oluyor bendede....sahi nasip ateşini ölçtüm mü hiç...varsa evde ölçsene bi....CADIARZU

sbah ölçtüm 37 di idi şimdi ölçsem olur mu daha doğrusu 36.8felan

Son düzenleme:
aman hele birazdaha karnı falan şissin bunun oturamıyorum kızlar sizinle uğraşamamda der bu bizeeeeeelaelaelaelaelae

katılıyorum esma sana ozamanda der yok oturmaktan kıçım büyüdü die:roflol: girmez nete falan neyse ozamanda cep bilgisayarı alırız nasipe :icecream:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…