Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

esma senin şafak 8 hayatım
bakın ablanız olarak beni takip edeceksiniz hamişlikte bozulurum bak:roflol::roflol:
arkamdan gelmeyen olursadaklava:

bencede adetlerimiz düzenli ise beklemekte fayda var...zaten 2-3 gelmezse hamişizdir....bende şimdiden tahlil gününü hesaplıyorum.....27 haziran cumaya geliyor.....ben sabredemezsem pazar,sabredersem pazartesi yaptırcam

oyy oyyy ne güzel kızlar inanın test yaptırma heyecanı bile müthiş bişi ben bu ay öle bişi yaşayamıyorum ama inanın sizin adınıza inanılmaz heyecanlıyım teyzişkooo dicekler bana yuppi

oyy oyyy ne güzel kızlar inanın test yaptırma heyecanı bile müthiş bişi ben bu ay öle bişi yaşayamıyorum ama inanın sizin adınıza inanılmaz heyecanlıyım teyzişkooo dicekler bana yuppi

aşkım aşkım o heyecanı sende bize yaşatacaksınŞeniz
dün komşumun torunu geldi 2 yaşında çocuktan al haberi derler ya:roflol:bana hada der
ona hadacım hadanın bebeği olacak mı dedim bana evet dedi:roflol::roflol:ay o an bi mutlu oldum anlatamam

ya kızlar bakıyorum okuyorum anlamadıgım su yumurtldıgınız nerden anlıyosunuz ben anlamadım ya bide benimkini hesaplasanıza

ŞAKA ŞAKA :roflol::roflol:
OKUYUNCA NE HİSSETTİNİZ ALLAH AŞKINA SÖYLEYİN:roflol::roflol::roflol:

nasip kı adet mi oldun bacımmmmmmm kızlar ya bugünde hastaneye gidemedim hep erteliyorum hep erteliyorm annemler hiç üzerine düşmüyo napıcam ben ya bilmiyom offfffffffffffffffff bugünde abimi başgöz etmeye gitcez yani kıza bakmaya gitcez ablam geliyo afşinden neyse o beni kesin doktora götürür:) ve bu sabah sag kasıklarım bi kasılma oldu bi gerilme hissettim öbür yerde yoktu 15 dakka felan sürdü halende hafif bi şekilde var (

günaydın ayşeciğiim neyse bakalım sen güzel bie ağustos annesi olursun inş. ama ben ne olurum onu merak ediyorummm ya bu ay olmadıysa testleri yaptıracağız ama ben testleri yaptırmakdan çok korkuyorumm
korkuyormuşşşşşşşşklava:klava:bu ay var zaten kız ama yoksa hele bir yapmaaaaaklava:
kıskananlar çatlasın kıskananlar çatlasııııııın:dance:kızın al şu neti sende gelllllllll ama ben malum anca kocişi uyutunca girebiliyorummmmmmm
günaydın kızlar........valla hazirandan bugüne kadar hamiş çıkaramadık.....ama bugünden itibaren hergün bi hamiş olacak........bitti karar verildi

senağlamasenağlamasenağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…