Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

benim parolam artık "rastgele" inan bence öyle daha kolay oluyo inşallah..

hoşgeldin canım, ben iyiyim şüküra.s.

kızlar sizler ne çok iğne oluyorsunuz beklava:
ben daha hiç iğne olmadım her doğal yolla deniyorum
demekki iğne miğne olsam belirtiler 2 katına çıkacak:roflol::roflol:

merveciğim hoşgeldin nerelerdesin klava:klava:
doğru diyon kız nerdesin bakim sen kaç gündürrrrrrrrrklava:klava:klava:
esma nazmiye gülşen nerdesiniz ayşe kız gelmedi mi daha ne faturaymış bu böyleklava:

bilgisayarın azizliğine uğradım canım gittim sistem çöktü bekle Allah bekle tam 2.5 saattttttttt:sm_confused:tatlicadiarzu

haftayada ayıptır sölemesii side de olcam :icecream: özleyin beni emii :sm_cool:

kızlar sizler ne çok iğne oluyorsunuz beklava:
ben daha hiç iğne olmadım her doğal yolla deniyorum
demekki iğne miğne olsam belirtiler 2 katına çıkacak:roflol:
ben iki aydır iğne oluyom amaaaaaaaasenağlamasenağlama
benim parolam artık "rastgele" inan bence öyle daha kolay oluyo inşallah..

o hiç tutmadı canım doktorsuz aa tık yok yine ne varsa doktorda varrrrrrr:roflol::roflol:

hoşgeldin canım, ben iyiyim şüküra.s.

hooş buldukkkkkkkkk Allah hep böyle olmayı nasip etsin inşallah neşeli mutlu:1hug:

tatil ha oh ne güzel hadi bakalım ilaç muhabbetin olmasaydı orda bol bol çalış derdim

hehe bende aynışeyi düşündüm ama şimdi doğum kontrole yeni başladım ya belkide korumaz ama ozamanda içmeye devam etcem bebiş olsa bile düşer gibi geliyor. ondan ben riske atmayım bekleyim diyorum:tomato:
kız bişi dicem sıcaklık ölçümü yapsana makatından 37nin üstünde mi çıkcak öle bişiler duymuştum ben amakafamçokkarıştı

haftayada ayıptır sölemesii side de olcam :icecream: özleyin beni emii :sm_cool:
benim içinde tatil yap canımmmmmmmm:dance:
giznur bebeğini düşürmüş ya çok üzüldüm valla
tanımıyorum ama çok üzüldüm Allah sabır versin bu işin bide bu yönü var işte Allah herkeze hayırlısıyla hamile kalabilmeyi kaldıktan sonra doğurabilmeyi doğduktan sonra büyütebilmeyi nasip etsin kimseye evlat acısı yaşatmasın bidahasenağlamasenağlama
kızlar bende sonklama başladıanladınız siz onu:roflol:
anladıysam arap olimmmmm

yöntemi nasılmış hergün mü yapacam 1 kere yapsam yeterli olur mu

kızlar esma birazdan kaçar böyle bir baş ağrısı mide bulantısı var kendimi kötü hissediyorum ben elim ayağım tutmuyo

kızlar size bir şey diyeceğim
ayşe söyleyince gidip teste tekrar baktım ilk baktığımda beyaz üzerinde tek pembe bir çizgi vardı şimdiyse 2.çizginin olması gerektiği yerde de hafif bir pembelik var çizgi şeklinde değil ama sanki pembelik dağılmış gibi sizce ne olabilir

Son düzenleme:

ben o dediğinin iğnesini vuruluyom canım 2 aydır yani gonal-f doktor en etkili bu dedi ama bizde tık yok oysa azramda menegon vurulmuştum ve o ay oldu bizimki psikolojik galiba işte iğneler bitincede pregnly 10000 ile çatlattık dedim ya azramda ilk denemede oldu şimdi ise iki aydır daha etkili iğne kullanıyorum olmuyo nasip işte ne denir senağlamasenağlama

kızlar esma birazdan kaçar böyle bir baş ağrısı mide bulantısı var kendimi kötü hissediyorum ben elim ayağım tutmuyo
geçmiş olsun canım ne oldu yine sana yaaaaaaa

elinin körü hamişsin işte kızzzzzzzz:teytey::teytey::içelim:(inşallah yanii:1hug:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…