Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

merak etme arkadaşım bende seni takip edeceğim arkandan geliyorum bekle beniŞeniz

saol canım ama şimdi regl oldum. kısmet. ama dediğim gibi artık eskisi kadar kendimi yıpratmıyorum da üzülmüyorum da . herşeyin bi zamanı var demekki bizim henüz zamanımız gelmedi. a.s.

ciddi mii?? o kadar olumlu hissetmiştimki, bunda da bi hayır vardır.. ama doğru diyosun, hayırlı zamanda geldin, üzülmek yok.

selam kızlar 1 gün girmedim valla kaynatmışsınız iyice..nasılsınız bakimmm..bu arada geçenki karamsarlığım geçti çok şükür hiçbişeyi kafama takmıyorum bakalım.bebişim de ne zman gelecekse o zman gelsinn..artık kendmi üzmeyeceğimmmm...

öyle deme gülüm ya sen hamiş olabilirsin bak ne güzel belirtilerin var. moralini bozma hemen. enerjini yüksek tut.
a.s.

moralim sabaha göre daha iyi hayatım ama diyorum ya olumsuz düşün olumlu olursa süpriz olsun
bu ay sözde kendimi dinlemeyecek herşeyi oluruna bırakacaktım ama inanki olmuyor
inşallah hamişimdir ama içimden bazen boşuna umutlanma diye bir ses var
oda beni karamsarlığa götürüyor.ama ben o sese ne yapacağımı biliyorumklava:klava:

kızlar bengeldimmma.s.a.s.
hoşgeldin canııım günaydınn
canım sende temmuzda hamiş kalacaksın inş.bu arada sen sadece iğnemi vurunuyorsunnn

ciddi mii?? o kadar olumlu hissetmiştimki, bunda da bi hayır vardır.. ama doğru diyosun, hayırlı zamanda geldin, üzülmek yok.

aylin doğru söylüyo hayırlı zamanda gelsin bebeişlerimiz

slm kızlar ben geldimmmm. öncelikle tazegelin kızım gitsene doktoraaa diyorummm gözünü korkutmayım şekercim ama bende gitmeseydim şimdi ameliyat olmak zorunda kalabilirdim kistten dolayı bebiş varsa bile alman gerekenler olcak aa kızdım bak sana.
love hayırlısı olsun şekercim bi dahaki ay inş. tebrik ederim ama böle pozitifliğin için herkes böle olsun :)
nasipcim sende daha dur bana diodun idrardan çıkmayabilir diye unuttun mu:)

hoşgeldin hayatım
ha siz böyle pozitif olun ki bana moral olsunŞeniz

slm kızlar ben geldimmmm. öncelikle tazegelin kızım gitsene doktoraaa diyorummm gözünü korkutmayım şekercim ama bende gitmeseydim şimdi ameliyat olmak zorunda kalabilirdim kistten dolayı bebiş varsa bile alman gerekenler olcak aa kızdım bak sanaklava:
love hayırlısı olsun şekercim bi dahaki ay inş. tebrik ederim ama böle pozitifliğin için herkes böle olsun :)a.s
nasipcim sende daha dur bana diodun idrardan çıkmayabilir diye unuttun mu:)

haklısın hayatıma.s.daha hiçbirşey bitmiş değil bekleyelim bakalım hayırlısı neyse o olsun
dünde maçta tam umutlarımız tükenmişti ki son 15 dk da neler oldu değil mi:sm_cool::sm_cool:

öle şekercim ya bende böle bekliyorum işte günüm gelsin ilacımı bırakayım kocişimle oturup bebiş için konuşayım diye

kızlar 10 gün var daaaha bana oda en erken olma tarihi çünkü geç yumurtladım ben

esma nazmiye gülşen nerdesiniz ayşe kız gelmedi mi daha ne faturaymış bu böyleklava:

ben geldimmmmmmjeyyar
nasipim moral bozmak yok hem iyice baktınmı bakim ben yok diye atıyodum nerdeyse son anda zar zor görülen bişi farkettim canım inşallah erken olduğu için sen görememişsindir yaaaaa banane işte teyze yapacan beni banane banane:dance::dance:
şebnemcim sen de bendensin moral bozmak yok bu ay iki katına çıkartacaz çalışmaları kocişler kaçacak yer arayacakk:roflol::roflol:
esmaa uyan bakimmmmmmmmmmklava:klava:
gülşen aylint tazem duygun nasılsınız bakimmmm:1hug::1hug:

hoşgeldin hayatım
ha siz böyle pozitif olun ki bana moral olsunŞeniz

hoş bulmak istiyorum canım sizleri de..pozitif olmak lazım onu öğrendim biraz geç oldu ama öğrendim
şimdi daha rahat hissediyorum kendimi her şeyi oluruna bıraktımm..nasip demekten başka yapacak bişimiz yokkk..siz de gülümseyin hadiiii amaayerimsenibenyerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…