Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

ben artık kaçar kızlar faturalar beni bekliyo yatırıp gelem bari çabuk biterse kociş gelene kadar yine gelirim yanınızaaaaaaa.s.:1hug:

kızlar ben geldim
kadın yapmadı ya 2 gün bekleyelim dedi belirtileri söyledim kasık ağrım bel ağrım var göğüs uçlarımda ağrıyor dedim çok güzel hadi hayırlısı 2 gün sonra gel kesin sonuç alalım dedi
bende dayanamadım gittim test alıp yaptım tek çizgi çıktı:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

O zaman 2 günü beklicez artık nasip.....geç döllenme ihtimalini varsayarsak ve testte çıkmama olasılığını dimi

kızlar bana moral verin kötü durumdayım şuan:a015:

bak nasip hamileliği geç belli olanlardan alıntı yaptım

merhaba arkadaşlar öncelikle tüm anne olmak isteyenlere Allahım en kısa sürede nasip etsin inşallah. ben hiç beklemiyordum hamile olduğumu adetlerim çok düzenlidir 2 gün geçti test yaptım çıkmadı bende herhangi bir sebepten gecikmiş olabileceğini düşündüm ama içimden bir ses hamilesin diyordu. adetimden 4. gün geçtiğinde tekrar test yaptım ve sonuç pozitif çıktı. belirtiler adet öncesiyle çok benziyordu gögüslerde büyüme hassaslık, iştah artışı ve karın ağrıları ama karın ağrılarım bıraz farklıydı kısa süreli kramp şeklindeydi bir de uyku isteği vardı. onun dısında bı belırtı olmadı nerdeyse 7 haftalık olana kadar ondan sonra başladı bulantılar falan

yani ÜZÜLMEEEE

inşallah gerçi kıza hamile kaldığımda ve kimyasal gebelikte 5 gün sonrası yapmıştım o zaman bikle silik çıkmıştı ama birden ümitsizliğe kapıldım işte

inşallah gerçi kıza hamile kaldığımda ve kimyasal gebelikte 5 gün sonrası yapmıştım o zaman bikle silik çıkmıştı ama birden ümitsizliğe kapıldım işte

hayır hayır nasip ona yer yok burada anlaşmıştık ya......tabikii allahın dediği olur her zaman ama sen bu ay oldukça belirgin belirtiler yaşadın.....şimdi sabırlı olup cumaya kadar yapma bakalım herhangi bişey.....inan dualarım seninle......

ya kızlar evde yapılan testin çıkmama olasılığı varmı off ya kafam çok karıştı:çok üzgünüm:

canım senın doktora gore 17sı deılmıydı regl tarıhın .ya ne bu karamsarlık tum belırtıler hamişlik için.dur daha hamişlik olustukdan sonra önce kanda bellı olurmus daha sonrasında idrar a gecermıs nette okumustumm..hıc uzulme moralını bozma canım.aksi ispat edilene kadar hamişsinn:teselli:

nasipcim biliyosun ben yoktum epeydir o yüzden belirtilerini bilmiyorum, ama herkes çok inandığına göre bence de panik yapma, sabret bakalım.. inşallah kızın yola çıkmıştır(kız istiyodun di mi):dance:
sen kan testi için mi gittin de yapmadı kadın?

ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ

1 . MİDE BULANTISI………………………………………..bazen
2 . BAŞ DÖNMESİ………………………………….…………dünden beri sıklaştı
3 . TANSİYON DÜŞMESİ……………………………….……dünden beri sıklaştı
4 . ALT KARINDA ŞİŞKİNLİK VE HASSASLIK………....çok
5 . KASIKLARDA BATMA YADA SANCI KRAMP………çok hiç durmadı
6 . KİRPİKLERİN KARIŞMASI……………………...………bilmiyorum
7 . BEL AĞRISI……………………………………..…………çok
8 . AKINTI ARTMASI…………………………………………çok vardı bugün azaldı gibi
9 . GÖĞÜSLERDE HASSASİYET……………………………dokununca
10. GÖĞÜSLERDE ŞİŞME……………………………………var
11. GÖĞÜS UÇLARININ ACIMASI…………………………çok
12. GÖĞÜS UCLARININ RENGİNİN KOYULAŞMASI….morarmaya baladı
13. SIK İDRARA ÇIKMA…………………………………….bazen
14. UYKU HALİ……………………………………………….çok
15. HALSİZLİK………………………………………………..var
16. AĞIZDA KURULUK……………………………………..var
17. AĞIZDA METAL TADI HİSSETME……………………var
18. DUDAKLARIN FOSUR FOSUR OLMAS………………bilmiyorum
19. GÖZ BEBEKLERİN BÜYÜMESİ……………………….evet
20. İDRAR KOKUSUNDA DEĞİŞME………………………var
21. G AZLI OLMAK …………………………………………çok
22. MİDE YANMASI………………………………………….bazen
23. AVUÇ İÇLERİNDE SICAKLIK HİSSİ…………………var
24. BEL KALINLAŞMASI……………………………………bilmiyorum
25. ADET GEÇİKMESİ………………………………………1 gün var
26. AKŞAMLARI AŞIRI ÜŞÜME HATTA TİTREME……üşüme var
27. MİDE KAZINMASI_ ÇOK ACIKMA………………….evet
28. SIK İDRARA ÇIKMA……………………………………çok değil

şimdi bu belirtilerde negatif çıkması normal mi?:1no2:

yok hayatım idrar testine

belirtilerine baktım da ben olsam kan testi yaptırırdıma.s

ne bileyim ya kadın umudumu kırdı bekleyelim bakalım ne olacak:1hug:
biliyorsun hepsi olmasada çoğunu geçen ayda yaşadım gerçi geçen ay sadece göğüslerde büyüme ve ağrı vardıfisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…