Umudumuz Bu Ayda Devam Ediyor !

KIZLAR BEN GİDİYORUM GİYİNİP BENİM İÇİN DUA EDİN OLUR MU
nasip hayırdır?? nereye gidiyo yahu??

HOŞGELDİN HAYATIM
NERELERDESİN SEN YA BAK BİZLERİ ÇOK İHMAL ETTİNklava:
geldim geri de hergün giremedim yaf..

öleceğim heyecandan bugün yapsam çıkarmı ki test kızlarşakkıdı

günaydın canım bence yap sen testini. benim adetime 4 gün vardı yani daha geçmemişti ben test yaptım pozitif çıktı .yalnız testi yaptıktan sonra biraz bekle ben tam çöpe atıyodum negatif diye . çizgi silik bi şekilde belirdi.hayırlı haberlerle inşallah.

GEÇEN AY ADETİME 10 GÜN KALA BIRAKTIM KORUNMAYII.İLK AY OLMADIII
ŞİMDİ İKİNCİ AYIM HERŞEYİN HAYIRLISI BAKALIM NE OLACAK:dance:

KIzlar Hepiniz Folic Asit Kullaniyomusunuz
ben kullanıyorum, ara ara bıraktım tekrar başladım falan.. evlenmeden 2 ay önce başlamıştım, korunduğum dömende bıraktım, şimdi yine kullanıyom. ama bana ilk dr günde 1 tane folic plus demişti, halbuki günde 3 kullanılıyomuş, şimdi 3 tablet alıyorm..

eeeeeeeeee şimdi bundan anlaşılmıyo mu yaniiiiisenağlamasenağlamadoktora gidecem kızım gelen gelmiş çoktannnnnnnnnnnsenağlamagelmez olasıcalarrrrrrrrrrrrr
ayşeeeeeeeee nerelerdesin kahvaltımı yapıyon kız yoksa
neeeeeeeeee bi öteye bi beriye sana laf yetiştirem derken ne kahvaltısı yatak duruyo dahaaaaaaaaklava:klava:sana gelecem dermişimmmmmmmmmmm:roflol:

KIzlar Hepiniz Folic Asit Kullaniyomusunuz

evet ama bikaç gündür bıraktım 5 aydır bööööö geldi artık neyse doktor devam derse mecbur kullanacazzz kız daha 2 aydır mı deniyonnnnolur inşallah ya sen bekleme bariiiiiiiii:1hug:

kızlar avatarımı değiştim anlaşıldığı üzre.. kara kediydiya, nolur nolmaz dedimyerimseniben
bu nasıl?

gel kız biz öğle yemeği yiyeceğiz birazdan ne yeriz bilmem ama sen ne istersen ısmarlarım sana

bende günde 3 tane folicplus kullanıyorum.....ama artık almakta çok zorlanıyorum....3-4 gündür zorla içiyorum...tadı artık çok tuhaf gelmeye başladı......

kızlar avatarımı değiştim anlaşıldığı üzre.. kara kediydiya, nolur nolmaz dedimyerimseniben
bu nasıl?
ya çok güzel olmuş bende değiştirmek istiyom ama nereden yüklicem nereden eklicem bilemiyommalum bilgisayar sıfırrrrrrr:roflol::roflol:
gel kız biz öğle yemeği yiyeceğiz birazdan ne yeriz bilmem ama sen ne istersen ısmarlarım sana

tamam kız geliyorum ver siparişiiiiiiiii:dance::dance:

ya çok güzel olmuş bende değiştirmek istiyom ama nereden yüklicem nereden eklicem bilemiyommalum bilgisayar sıfırrrrrrr:roflol::roflol:

tamam kız geliyorum ver siparişiiiiiiiii:dance::dance:

ne yemek istiyorsun pekala canımmmm onu söyle sen bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…