umudumu kaybetmiycem.......:(

cnm benm yaa ne güzel yazmışın sanki kendimi koydum yerine çok güzel biiey senin adına çok sevidnm Allah hayırlısıyla bebişine kavuşmayı nasip etsin....aslında bende kafama çok takmıyorum burdaki paylaşımı seviyorum sadece normalde eşimde bende olmıycakmış yada hiç yapmıyormuşuz olma ihtimali yokmuş gibi davranıyoz benmki stres değil aslında merak yaniii hem hamişsem bile şu belirtim olmuştu diyebilmek bebişini hissederek yaşamak anlamak çok güzeldir düşüncesiyle belirtilerin üzerinde bu kadar uzun duruyorum...ve her ay yeni bişeyler öğreniyorum stres başka mesela olmasa elbet üzülürüm amaa yapıcak bişey yok Allah vereceği zamanı biliyordur !!...bendede belirtiler var amaa artık adet belirtileriyle aynı olduğu için bi yorum yapmak istemiyorum yanıltabiliyor 2 aydır bu gebelik olabilirmi dediğim belirtiler hepsi adetle sonuçlandı artık :çok üzgünüm:bu yüzden biraz daha rahat olmaya çalışıyorum a.s

inşallah rabbim sanada sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Amin güzeller...
her insanda farklı belirtiler oluyor. mesel ben şöyle anlatayım size hatta burdan paylaşayım neler yaşadım neler yaptım .. hatta hatta hadi canım olurmu öyle şey bile diyebilirsiniz .. hımmmmerak ediyomusunuz başliyim mi anlataya :) :) :) veriyim mi taktiklerimi :) :)

hep dedilerki ayaklarını hava kaldır kalçanın altına yastık koy vs.. hep öyle uyguladım olmadı ..
birgün bi yakınım dediki bu seferde yüz üstü yat ilişkiden sonra bazı kadınların rahimleri dönük olur anlayamazlar benimki öyleydi ben yüz üstü yattım hep öyle oldu dedim..

inanmayacasınız ama yumurtlama günlerimde hep ilişkiden sonra yüz üstü yattım yarım saat kalkmadım . banyo yaparken orama duş tutmadım.. hamile kaldım...inanamadım .... tabiki pozisyonda önemli diz dirsek :) tesadüfmü? yoksa zamanımı gelmişti ? inanın ki bilmiyorum ! benim hikayemde böyle oldu işte....

canlarım acaba ynemi benzetiyom belirtleri bilmiyorum ama 2-3 gündür kasıklarımda acayip bi ağrı var sanki yürürken aşağıya çekiyo beni gibiii bi ağarlık yanii afedersnizz tuvaletimide(küçük)yapsam hep dolu yapıyorum 10 dk içinde yine var gibi sanıyorum çok geldi gidiyorum çok az ama bu kasıklarım hep dolu...akıntım beyaz ve aşırı şekilde geliyorr!!!! şuanlık bunlar var ama bilemiyorum yaa inş. vardır aslında saydıklarım kesinlikle kuruntu değil var ama neden bunu bilemiyorum ama şuanda bunları yaşıyorum :uhm:

hayatım üşütmüş olabilirsin .. yada tam yumurtlama zamanındır belki benim yumurtlama zamanlarımda öyle olurdu geneldecoksekeriremsu

kızlarr adetime 3 gün kaldı hiç bi belirtim yok şuanda baştan var gibiydii bişeyler şuanda n adet ne hamilelik hiçbir belirti yokk bekliyorum bakalım idrar testide eğer adetim geçerse yaptırıcam...bir tek göğüslerim acıyor oda adet belirtileriyle aynı olduğu için bişy demek istemiyorum başka bir belirtimde yok bu ayda hayırlısı benm için ve tabi tüm anne olmak isteyen burdaki arkadaşlarım için... beklemek çok zorr :çok üzgünüm:canlarım birde bişey sorucam eğer hamileysek ısı değeri nasıl olur vücutta ...:uhm:ve ne zamanlar ölçmek gerekiyor bunu??gün içinde ölçülen ateşte geçerlimiii???hani düşünce adet geliceği belli olurmuş tamamda hamileysek ısı değerleri nasıl oluyor onu bilmiyorum :uhm:yardımcı olabilecek arkadaşların cvplarını bekliyorumma.s.

canım öncelikle burdaki her arkadaşım gibi seninde hamiş kalmanı canı gönülden istediğimi bilmeni isterim sorularına gelince adet olacağını ısından anlayabilmen için ısı ölçümünü itina ile her sabah yataktan kalkmadan dil altından aynı saatte ölçmen gerekir gerekirki yumurtlamadan sonraki ateşini görüp düşüşe geçtiğinde anlayabilesin haa düşüşe geçmediğinde vede adet günün geçtikçe aksine arttığında hamiş olduğunuda anlayabilirsin yani ateş ölçme yöntemi gerçekten bütün testlerden en doğru cevabı veren bi yöntem ve nitekimbunu kullanarak adet olmadan olacağı tutturan çok

yani kısaca yumurtlamadan sonra ateşin düşüşe geçtiğinde adet oluyorsun yok sabit kaldığında yada git gide arttığındada hamiş olduğunu anlıyorsun sen 9 gün kala yaptığında o çizgiyi görmüş olman ne kadar erken yapmış olursan ol umut verici vede bi o kadar şaşırtıcı dilerim bebişin ben burdayım demiştirde sen geçö öğrenmiş olursun herşey gönlüne göre olsun vede en önemlisi hakkında hayırlısı ne ise Rabbim onu nasip etsin öpüyorum tatlım

sağol cnm benm benm ateşim sabahları yataktan kalkmadan ölçtüğümde 36.5 36.6 gibi bazen öylesine gün içinde ölçüyorum oda 37.0 37.1 gibi oluyor gün içindekiler geçersiz biliyorum ama iştee aklıma geliyor bazenn :uhm:cnm gerçekten o çizgi o gün vardı yaa hadi ben psikolojik ışıkta bakarak 3 ayrı arkadaşımada gösterdim var görüyoruz dedilerr üstelik ben onu 1 gün tuttum yani o gün öylee atamadım dura dura dahada belirgindi sanki o çıkan 1.koyu çizgiden ince ve açık renk bilmem canlarım hayırlısı inş. vardırr aslında o kopkoyu 2. çizgiyi görmeden inanmamak gerekk senağlama

yok kızlarrr bu adet kesin gelicek...ilginç rüyalar,kendimi kıyafetlerimi beğenmemem,herşeye kızmam,ağlamam..senağlamahiç hayra alamet deil cnlarım kesn gelicek bu adet senağlama teste ne gerek var en ucuz yöntem işteee offf !!!! :çok üzgünüm:

canım hayırlısı olsun bu ay olmazsa diğer ay inşallah napalım hemimizin kaderi işte gelene kadar beklicez mecbur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…