Umudum kalmamaya başladı Hamile kalamıyorum 😔

Eşiniz keçi boynuzu çayı içsin, siz de beslenme olarak bol et, balık yiyin. Bir de hayıt tohumu çayı gördüm bu sitede bir kaç kişi tavsiye etmişti. Önümüzdeki sene ben de bu şekilde yapacağım inşallah
Stres yapmayın mümkünse tatile çıkın tatilde hamile kalınıyormuş o rahatlık ve hamile kalma isteği ile değil de doğal gelişen cinsellik bence daha etkili oluyor.

Önümüzdeki seneye hiç bırakma derim kuzum olana kadar ne zorluklar çıkıyor önüne

Önümüzdeki seneye hiç bırakma derim kuzum olana kadar ne zorluklar çıkıyor önüne
Benim rahatsızlığım var ilaç kullanıyorum, kontrolüm vardı aynı şekilde ilaçların süresi uzatıldı o yüzden. Yani inşallah seneye iyileşirsem planlarım bu şekilde ama gelin görün ki önümüzdeki hafta ameliyatım var iyileşmeyi beklerken daha kötüye gidiyorum...

Psikoloji ne enteresan bir şey ya. Ben de birkaç ay denemiştim olmamıştı. Sonra doktor bana “bu ay hamile kalamazsın. Mümkün değil, diğer ay tedaviye başlayacağız.” demişti ve o ay hamile kalamayacağımı düşündüğüm için stres yapmamıştım hiç ve hamile kalmıştım.

Yoga teknikleri falan işe yarar mı ki acaba? Ya da her şeyden ve herkesten uzaklaşıp tatil yapsanız.

Tatil planlarımız Ağustos da inşallah kuzum gerçekten bir kafa dağıtmak gerekiyor

Ay ne ayıp ya hic olur mu öyle şey bir gün bizimde olacak umudum hep var

Ben varım 11. Ayım olcak bu ay hala yok

Bence kafamıza çok takıyoruz yA valla
Takmamak elde değil ki nereye kadar takmicaz tamam bu sefer olcak diye kendimize moral veriyoruz bir süre takmıyoruz ama biryere kadar tekrar düşüncelerimizde yer ediyor tüm gün onu düşünmekle geçiyor keşke takmasak olmuyor maalesef. Çok şanssızım diyorum çevremde o kadar çok insan var ki hamile,doğmuş, doğacak olan benden sonra evlenen abimin eşi de çok zor bu süreçler Rabbım daha fazla aratmadan anne olmak isteyen herkesin kucağını doldursun güzel haberler alalım inşallah bu zamanda dertleşecek kimsen olmuyor anlatamıyorsun bundan konuşmak iyi geliyor

5. Yılımıza anne olarak girmek nasip oldu çok şükür umut her zaman vardır. Sadece biraz daha sabır. Bir süre akışına bırakın ovulasyon takibi falan yapmayın. Baktınız olmadı doktora gidip tedaviye başlarsınız.

hiçbir sorun yoksa tamamen stres kaynaklı inanın ki ben de sizden çok farklı değilim. sürekli kafaya her şeyi takınca sonuc sıkıntı tabını. stres kaynaklı olduğu zaten hormon sonuclarınız ile de belli ediyor kendını. benim butun hormonlar normal çıkarken prolaktin hormonu sınırı askın cıktı ve doktorum bu hormonların beyinde algılandığını ve tamamen stresten dolayı yukseldıgını belirtti. ki aynen öyle en güzel kanıtı bence de. o yüzden istemiyorum artık kafasına girdiğimizde (cevremde herkes de bunu gordum) illa ki olacaktır...

ahh olmaz mı...
3senedir çabalıyoruz.
ama herseyde bır hayır vardır, Rabbım en kısa zamanda hayırlı saglıklı hamılelıkler, evlatlar nasip etsin..
10 ay yorulmak ıcın bıraz erken umudunu kaybetme,

Neden zorlukları yaşamakta bizler seçildik yA valla şöyle bakıyorum da bi biz valla
Allah beterınden korusun...
ben 3senede bır kımyasal bır dıs gebelık yaşadım..
neden ben demedım cunku ımtıhan dunyası burası..
demekkı bunları yaşamam gerekıyormus ..
En hayırlısı , en güzeli ıcın zemın hazırlanıyordur belkıde oyle düşünün

6 yıllık evliligimın basında malesef vajınısmustum sonrasında esım varıkosel oldu derken cocuk icin bizde ne yaptıysak sonuc alamadık

Benimde 5. Deneme olumsuz oldu şimdi zaten eşim şehir dışında ne zaman gelecek belli değil herkes stresten diyor kafadan atmak öyle zor ki evlendiğim 1 sene olacak ekimde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…