umudum bitti :( :(

xmoye_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
234
0
kızlar hiç günü saati bile şaşmayan adetim bu ay 3 gün gecikti bende kesin hamile olduğumu düşündümm :1no2: az önce kasıklarımın ağrısıyla uyandım ve adet oldumm senağlama o kadar umutlanmıştım kii cok büyük hayal kırıklığı yaşadım senağlama 8. ayda bitti çok korkuyorum senağlama allah hayırlısını versinn sölicek bişey bulamıorum senağlama senağlama senağlama senağlama

canım, doktorlar anne ve baba gebelik için sağlıklıysa hamilelik 1 - 12 ay arasında olabilir diyorlar..hatta daha da sürebilir. ben tam bilmiyorum ama hani hesaplıyorlar ya, şu günlerde hamile kalabilirsiniz, işte ne bileyim adetinizden şu kadar gün sonra elverişli gibi, o günleri öğrensen...

kızlar hiç günü saati bile şaşmayan adetim bu ay 3 gün gecikti bende kesin hamile olduğumu düşündümm :1no2: az önce kasıklarımın ağrısıyla uyandım ve adet oldumm senağlama o kadar umutlanmıştım kii cok büyük hayal kırıklığı yaşadım senağlama 8. ayda bitti çok korkuyorum senağlama allah hayırlısını versinn sölicek bişey bulamıorum senağlama senağlama senağlama senağlama

canım üzülme. kafaya takmaktan ve stesten dolayı adet gecikiyo ve insan umutlanıyo. Ben de bu ay bekliyordum. Bana da kısmet olmadı. Dualarımız önümüzdeki aya hayırlısıyla. Fazla kafaya takma diycem ama ben de takıyom walla. 8 ay cok da uzun bir süre değil. Benim yakın arkadaşım 7. ayında hamile kaldı hem de 7 ay boyunca yoğun çalıştılar. Sabır sabır

insan kafaya takmayayım diyor ama yumurtlama günlerini hesapladığını farkediyor birden.nasıl aklımı bundan soyutlayacağım bilemiyorum.düşündükçe de iyice geciktiriyoruz hamişliğimizi.ama yine de şükret canım.bak hem bende hem de eşimde problem var.eğer çok aklını meşgul ediyor,benim gibi her regl gününü yas ilan ediyorsan,bir an önce bir doktora tüm kontrollerinizi yaptırın.en azından sorun olmadığını bilmek beklemeye motive eder sizi.allah tüm dileyenlerin kucaklarını bebişlerle doldursun kızlar:CüvCüv::Saruboceq:

Merhaba kızlar günaydın bende 1ay kadar önce korunmayı bıraktım ama bu ay olmadı bebişimiz hastalandım.Baya umutlanmıştım,çünkü psikolojik olarak vücudum tepkiler veriyordu.Ama olmadı.Bu yıl 21 temmuzda 28 yaşıma girdim ve herkes 30 a gelmeden çocuk doğurmalısın sağlık için bu gerekli diyor.Çok stres içinde kaldım.Ama bu ay beslenmeme dikkat ederek deniycem hayırlısı bakalım.İnşallah Allah yüzümüzü güldürür.Umudumuzu yitirmememeye çalışalım

Allah, her isteyene sağlıklı, hayırlı, uzun ömürlü bebiş verir inşallah arkadaşlar...ama üzülmeyin, sizin sağlığınız herşeyden önemli....hayırlısı olur inşallah...................

boş durmak yok çalışın.ben öyle yapmıştım.ilk bebeğim düştü sonra tam dokuz ay bekledim.tez zamanda bütün isteyenlere inşallah.

Kızlar ağlamayın ya,bende ağladım ama hastalandığımda hatta işyerinde ağlamaya başladım.Ağlamak sadece bebeğimizi bizden daha da uzaklaştırıyor.Sağlıklı olmamıza rağmen korkuyla ya olmazsa diye yönlendirdiğimiz hormonlar hamilelliğimizi etkiliyor.Bende olamıyorum sabırlı olmaya,ve iyi şeyler düşünmeye çalışın.Mesela kendimi hamile düşünmek beni mutlu ediyor.Mesela ben bir hamile anne resmi bulucam ve onu masaüstime atıcam.Beynim zaten hep anne olmayı istiyor.Gözlerimde desteklesin düşüncelerimi.Bu hayırlı günlerde Allah hepimizin yüzünü güldürür inşallah.Amin

kızlar bende çok istiyorum. benim birtane var ikinciği istiyorum ama olmuyo:1no2:
umarım allah her isteyene verir

bıktım bu yalancı belirtilerdennnnn senağlama nasıl bişeydir buu allahımmm hepimize yardım etsinnnn inşallahh ben kafamdan atmayı basaramıorum stres yapıorum cokkk senağlama hayırlısını versin allaahh :Saruboceq:

moyemmmmmmm nerdesin sennnnnnnn günlerdir seni bekledim biliyomusun gelmedin

ahanda dedim bu kız hamile heralde ondan gelmedi kutluyolardır belki dedim ama yazını

görünce çok üzüldüm umutlanmıştım sen günüm geçti deyince ama her şey Allah tan

ona sığınmaktan başka çaremiz yok bence sen bu ay bi dra görün bakalım eşinle birlikte

için rahat olur hem azıcık stres yapmamayı becerebilsen gelicek kelebekin ama elinde

deil biliyorum benimde elimde deil beceremiyorum oyüzden seni çok iyi anlıyorum bitanem

seni çok öptüm çalışmalara devam olucak bigün kaydirigubbakcemile2 Şeniz

canım yeni evlisin galiba.yaşadığın duyguyu ben 4 senedir her ay yaşıyorum.her ayı umutla bekliyorum ama umutlarımda hayallerimde suya düşüyor :çok üzgünüm:.hem neden korkuyorsun ki allah vakti zamanı gelince verecektir elbet.önce sağlık olsun.ve herşeyin hayırlısını allahdan isteyelim çocuğunda öyle rabbim herşeyin hayırlısını versin inşallah.birşeyi vermiyorsada bi sebebi vardır mutlaka.

moralini bozma allahdan ümidini kesme emi :1hug:

Rabbım mubarek gunlerde guldursun bızımde yuzlerımızı
bende her ay aynı seylerı yasıyorum
tek sen degılsın canım umutlarını ytırme olurmu
herkesın ımtıhanı farklı ıste

bence hiç üzülmü daha ne olmuşki millet senelerce bekliyo...ALLAH tan umut kesilmezzzzzzzzzzz

ya varya kocamın ewe geç gelmesine sinir oluyorum...daha doğrusu geç gelmek istemesine sinir oluyorum...bilmem anladınızmı.

Slm sirf her regl gördügüm günü yas ilan etmemden dolayi tam 12 sene bebek bekledim yeni anne adayi arkadaşlarim sakin benim yaptigim hatayi yapmayin doktorum şöyle demişti hamilelik önce beyinde başlar sonra vücutta belli olur ve şimdi 3 yaşinda bir prensesim var rabbim hepinize nasip etsin işşallah

herkese hayırlı ramazanlar
umudunu kaybedenler allah bu mübarek ayda umudunuza kavuştursun inşallah bol bol dua edin arkadaşlar:Saruboceq:

bende bu ay hüsrana uğrayanlardanım. bu ay 4. ayımız olacak..umudumuzu yitirmiyoruz kızlar..hadi herkes bu ay daha yoğun çalışmaya..bakalım ilk güzel haberi kimden alıcaz?

X