Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesinde Aşılama Yaptıranlar

Runam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2020
1.328
1.037
32
Merhaba arkadaşlar.
Parça parça bir çok konudaki aşılama deneyimlerini, bilgilerini okudum hala bakınmaya çalışıyorum.
Devlet hastanesinde aşılama süreciyle ilgili de olabilir, özellikle Ümraniye egitim araştırmada aşılama yaptıranlarda olabilir süreciniz nasıl ilerliyor, hangi doktoru tercih ettiniz veya memnun kaldınız, iğneli mi haplı mı aşılama yapıldı?
Bu konularda bilgi verebilecek kişilere şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Belki gören olur ve bilgilendirme yapan olursa diye tekrar mesaj atıyorum

Merhaba arkadaşlar.
Parça parça bir çok konudaki aşılama deneyimlerini, bilgilerini okudum hala bakınmaya çalışıyorum.
Devlet hastanesinde aşılama süreciyle ilgili de olabilir, özellikle Ümraniye egitim araştırmada aşılama yaptıranlarda olabilir süreciniz nasıl ilerliyor, hangi doktoru tercih ettiniz veya memnun kaldınız, iğneli mi haplı mı aşılama yapıldı?
Bu konularda bilgi verebilecek kişilere şimdiden çok teşekkür ediyorum.
Aşılamaya nasıl karar veriliyor acaba 1 yıl gebelik elde edilmediğinde mi

Aşılamaya nasıl karar veriliyor acaba 1 yıl gebelik elde edilmediğinde mi
Bir yıl korunmasız ilişkiye rağmen gebelik olmadıysa aşılamayla başlanıyor tedaviye. Tabi kişinin yaşı, hastalık durumlarına vs göre değişiyor sanırım süreç.
Ben ilk gebelik düşündüğümde normal muayeneye gitmiştim bir yıl deneyin olmazsa gelin demişlerdi. Ben hep erteledim hemen hemen bir bucuk yılı gecti tekrar öyle gitmiştim doktora. Bu kadar süre olmadıysa hemen aşılama yapalım deyip oyle basladılar tedaviye

Merhaba. Aşılama durumlarınız ne oldu? Gidebildiniz mi Ümraniye egitim arastırma

Merhaba. Aşılama durumlarınız ne oldu? Gidebildiniz mi Ümraniye egitim arastırmaya
Merhaba yeni gordum kusura bakmayın evet gittim ama bana o bölümün kapanma ihtimali olduğunu söyledi Dr eğer aşılamaya başlarsa yarım kalirmis tedvim kesin değil dedi Zeynep Kamil hast önerdi şu an oraya gidiyorum bikac test yapıp goturucem bakalm sizin nasıl gidigor başladınız mı

Merhaba yeni gordum kusura bakmayın evet gittim ama bana o bölümün kapanma ihtimali olduğunu söyledi Dr eğer aşılamaya başlarsa yarım kalirmis tedvim kesin değil dedi Zeynep Kamil hast önerdi şu an oraya gidiyorum bikac test yapıp goturucem bakalm sizin nasıl gidigor başladınız mı
Bende ilk aşılamamı oldum olumsuz sonuclandı. Eylülde infertilite hastası alınmayacak ama ekimde alınacak dediler. Ekimi bekliyordum. Sonrasında da kapanma ihtimali mi varmış yani. Hiç beklemeyip zeynep kamile mi gitsem çok kararsız kaldım

Birde zeynep kamilin aşılama için istediği evraklar testler nedir?

Bende ilk aşılamamı oldum olumsuz sonuclandı. Eylülde infertilite hastası alınmayacak ama ekimde alınacak dediler. Ekimi bekliyordum. Sonrasında da kapanma ihtimali mi varmış yani. Hiç beklemeyip zeynep kamile mi gitsem çok kararsız kaldım
Bilmiyorum canım bana dr öyle dedi kapanabilir baslamayalim tedavin yarım kalır sen bilirsin Zeynep Kamile baslayabilirksn dedi sen yine sor Dr una emin ol

İstediği evrakları liste şeklinde vermişti Dr şu an kağıt yanimda değil ama Hsg filmi sonucu, eşinin sperm testi Zeynep Kamil de bı Dr var ona gösterilmiş olması lazımmış aşılama öncesi , memografi cekilcek , adetin 3. Günü yapılan kan testlerinin sonuçları çıktı halinde , kimlik evlilik cüzdanı vs fotokopi bide kültür ve smar test sonuçları yine çıktı halinde e devletten adetin 3 veya 4 günü çekilen ulturasyon hatirladigim bunlar Suan

Şöyle ki ben Ümraniye ye evim yakın die gidip geliyorum Zeynep Kamili çok met ediyordu herkes uzak die gitmiyordum ama hep içim oradaydı ztn tüp bebek için mecbur oraya gidicektim yine Zeynep Kamilin bu konuda daha iyi ve daha tecrübeli olduğunu düşünüyorum çünkü çok deneyen var Rabbim bize de hayırlısiyla nasip etsin 🌼

X