Ümitle Beklemek...

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
2.998
2
45
Yine sonbahar çöktü bakışlarıma….yine hüzünler yan çiziyor yüreğimde. Yine bekleyişlerimin bu kaçıncı sabahı….hep bir ümitle bekliyorum yollarını….ha geldi, ha gelecek. Gelecek ve içimdeki bu özlemi, bu hasreti dindirecek diye…

Yüreğimde hatıralarının sindiği yapraklar, sonbaharın gelişi ile düşmeye başladı….gönül sevdan kan kaybediyor hadi gel meleğim….özlemlerim tavan yapmışken, daha her şeye son verilmemişken, dindir şu yüreğimde ateşini sevdanın….

Yosun tutmuş bakışlarımda kaç geceyi uykusuz geçirdim, ah bilsen bebeğim….kaç gece düşlerimde besledim, hayallerini…kaç yıl aralıksız yollarını gözetledi bu gözler….gelmedin her baktığımda, gelirsin diye sonbaharı bekledim hep….özlemlerimiz son bulur diye…..

Yağmur misali gözyaşı döküşlerim ile ıslattım yollarını…..gözlerimdeki özlemlerle büyüttüm sevdamızı…yitik sayfalara terk etmedim ben seni…hep taze ve hep canlı tuttum hayallerini ve seni….ama sen gelmedin, ya da gelemedin bebeğim…..

Yine çöreklenmiş bakışlarımız bir sonbahar akşamını devirirken, yine efsunlu bakışlarımızla sabahlamaya yeltendik bu gece….ümitlerimiz hiç son bulmadı ve bulmayacak….bulsaydı zaten beklemekte olmazdı…bekliyoruz ümidimizin bizi götürdüğü yere kadar…hadi gellll bebeğim…

Ümitle yaşamayı senden öğrendik…ümitle bekledik ve bekliyoruz….sıraladık geceye gözlerimizi ve sen gelene kadarda bekleyeceğiz bebeğim ….solgun bakışlarımızda her zaman bir ümitle döneceğin günü iple çekeceğiz...hadi bebeğim hadi çok bekletmeden gel…….​

Son düzenleme:
canımmm yüreğine sağlıkk..burda bebek hayali olanların duygularını nasıl güzel dile getirmişsin..aynı duyguları bende yaşamaktayım...rabbim hepimizin yüzünü güldürsünn..isteyen tüm kullarının kucaklarını doldursun..

canımmm yüreğine sağlıkk..burda bebek hayali olanların duygularını nasıl güzel dile getirmişsin..aynı duyguları bende yaşamaktayım...rabbim hepimizin yüzünü güldürsünn..isteyen tüm kullarının kucaklarını doldursun..

amin canım... allah razı olsun

Canim Sersoyum... Ne Güzelde Anlatmişsin.... Kelimeleri Ustaca Dizip , Cümlelerinle Bam Telimize Bastin... Bende Bebek Hasreti Ile Yanip Tutuşuyorum Canim....rabbim Büyük, Hepimiz Inşallah Bi Gün Gülücez.. Buna Inaniyorum... Kucaklarimiz Bebeklerimizle şenlenecek,ve O Muhteşem Kokusunu Içimize çekeceğiz Bebeklerimizin...rabbim Mahrum Etmeyecek Biliyorum... Dualarim Hepimiz Için ...

Canim Sersoyum... Ne Güzelde Anlatmişsin.... Kelimeleri Ustaca Dizip , Cümlelerinle Bam Telimize Bastin... Bende Bebek Hasreti Ile Yanip Tutuşuyorum Canim....rabbim Büyük, Hepimiz Inşallah Bi Gün Gülücez.. Buna Inaniyorum... Kucaklarimiz Bebeklerimizle şenlenecek,ve O Muhteşem Kokusunu Içimize çekeceğiz Bebeklerimizin...rabbim Mahrum Etmeyecek Biliyorum... Dualarim Hepimiz Için ...

allah razı olsun canımsın... Annelik en kutsal en zor bir o kadar da harika bir duygu Allah yaşamayanlara tez zamanda yaşatsın, sabır versin... seninde benimde birer evladımız var bizim gibi annelik duygusunu tadan için gerçekten çok daha zor Allah bizide fazla bekletmesin.... amin

Yine sonbahar çöktü bakışlarıma….yine hüzünler yan çiziyor yüreğimde. Yine bekleyişlerimin bu kaçıncı sabahı….hep bir ümitle bekliyorum yollarını….ha geldi, ha gelecek. Gelecek ve içimdeki bu özlemi, bu hasreti dindirecek diye…

Yüreğimde hatıralarının sindiği yapraklar, sonbaharın gelişi ile düşmeye başladı….gönül sevdan kan kaybediyor hadi gel meleğim….özlemlerim tavan yapmışken, daha her şeye son verilmemişken, dindir şu yüreğimde ateşini sevdanın….

Yosun tutmuş bakışlarımda kaç geceyi uykusuz geçirdim, ah bilsen bebeğim….kaç gece düşlerimde besledim, hayallerini…kaç yıl aralıksız yollarını gözetledi bu gözler….gelmedin her baktığımda, gelirsin diye sonbaharı bekledim hep….özlemlerimiz son bulur diye…..

Yağmur misali gözyaşı döküşlerim ile ıslattım yollarını…..gözlerimdeki özlemlerle büyüttüm sevdamızı…yitik sayfalara terk etmedim ben seni…hep taze ve hep canlı tuttum hayallerini ve seni….ama sen gelmedin, ya da gelemedin bebeğim…..

Yine çöreklenmiş bakışlarımız bir sonbahar akşamını devirirken, yine efsunlu bakışlarımızla sabahlamaya yeltendik bu gece….ümitlerimiz hiç son bulmadı ve bulmayacak….bulsaydı zaten beklemekte olmazdı…bekliyoruz ümidimizin bizi götürdüğü yere kadar…hadi gellll bebeğim…

Ümitle yaşamayı senden öğrendik…ümitle bekledik ve bekliyoruz….sıraladık geceye gözlerimizi ve sen gelene kadarda bekleyeceğiz bebeğim ….solgun bakışlarımızda her zaman bir ümitle döneceğin günü iple çekeceğiz...hadi bebeğim hadi çok bekletmeden gel…….​

arkadaşlar içim coştu yine, bu mektubu yazalı çok oldu ama güncellemek istedim belki ümitle beklemek kolaylaşır :Saruboceq:

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım ismim derya
bende hamile kalmak için uğraş verenlerdenim, 1,5 yıllık evliyim 24 yaşındayım kızlığımdan beri adet düzensizliği ve kistlerle uğraştım sürekli doğum kontrol hapları kullandım kistlerim geçti tekrarladı,evlenince ilişkide acıyla doktora gittim doktorum yara olduğunu ve yakılması gerektiğini söyledi yaramı 6 ay önce yaktırdım. 2 ay doğal yolla korundum.4 ay önce korunmayı bıraktık bebiş olmadı tabii bu arada adetlerim hep düzensizdi 2 ay da bir adet oldum 2 hafta önce başka bir doktora durumu anlattım doktorum yumurtalıklarımı güçlendirmemizi yavaş çalıştığını söyledi ve menogon iğne verdi 1+1 olarak her sabah vuruluyorum haftada 2 defa doktoruma kontrole gidiyorum. en son pazartesi günü doktorum biraz yavaş hala ama güçlenecek inşallah dedi,toplam 25 tane iğnem var. onlar bitince pregny vuracakmış.içim çok sıkılıyor eğer hamile kalamazsam rahim filmi çekeriz dedi doktorum.sanki bu dünyada tek benim başıma gelmiş bu sorunlar diye düşünüyorum bu siteyi bulunca çok mutlu oldum.bu iğnelerle hamile kalanlar varmı???

selma canım benim allahım inşallah kalbine göre verirde kuzun biran önce gelir...sende bu azim olduğu sürece inanıyorum bebişin seni bu sefer bırakmayacak.....

sersoyumm bee canımm yaa ne güzell anlatmışsın.bir zamanlar hiiseettiğim yaşadığım duyguları anlatmışsın.yüreğine sağlık hayatım.ama allahın izniyle o günlerim geride kaldı ve inanıyorum ki seninde bu günlerin geride kalıcak.allahım en kısa zamanda sana annelik duygusunu yaşatsın inşallah.

cnm cok guzel yazmissin hergun bende bebegimin hayani kurup hayaliyle hayal oluyorum bir gun hayalimiz gercek olacak isteyen herkese versin hayalini yuce rabbim cnm biraz daha sabir..

Sersoyumm canım arkadaşımm ne güzell yazmışsınn canımm ağlıcam şimdisenağlama

canım benim ya ne güzelsin sen
güzel arkadaşım ne diyeyim bilmiyorum sürekli dua ediyorum sana
inşallah kısa zaman da olacak be sersoycum inşallah sen umut etmeye ve dimdik durmaya devam et beklemek ne zordur bilirim ama sabret inşallah sonu çook üzel olacak canımsın Alllah yar ve yardımcın olsun hem senin hem diğer bekleyen arkadaşlarımın Rabbim kucaklarını boş koymasın inşallah:teselli:

Canlarım benim... yüreği güzel arkadaşlarım.. hepinizden Allah razı olsun
bu yazıyı yazalı 2 yıl olmuş, yine bir sonbahardayız, zaman ne çabuk geçmiş ümitle beklemeseydim sanırım daha da zor olurdu.. tabi bu arada bebeğim beni 2 defa daha kandırdı ama olsun biliyorum bir gün hatta yakın bir zamanda hiç gitmeyecek şekilde gelecek bana..
Dualarımız sayesinde Rabbim geri çevirmeyecek ve gelecek bebeklerimiz yürekten inanıyorum

canımm yaa ne güzell yazmışsınnnnnnnnnnnnnnnnnn................allah inşallah hepimizin bebişlerini en kısa zaman da hayırlısıyla verir....aminn...

X