Umarim Tüm Anneler Hep Bu Cümleyi Duyar.

gelincik_01

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2008
1.898
5
MEYVE BEBEĞİ
Aylardır karnıma dokunup seninle konuşuyoruz. Duymadığını bilerek ve hissetmeyeceğini tahmin ederek.
Geçen haftalarda küçük kıpırdanmalarla bizde yarattığın heyecan, yerini iletişim kurmaya dayalı bir oyuna verdiğin tepkilerin şaşkınlığına bıraktı.
Bir kaç gündür özellikle babanla çok şirin bir oyun oynuyorsun.
Baban parmaklarını karnıma değdiriyor, sen onun parmaklarının olduğu yerde kıpırdıyorsun.
Sonra parmaklarını karnımda başka bir yere değdiriyor, gidip orada kıpırdıyorsun.
Aramızdaki bu iletişim doğmamış olsan da evde üç kişi olduğumuz anlamına geliyor.

Pek de meyve sevmeyen annene hamileliğinin başından beri her çeşit meyveyi bolca yedirdiğin için mevye şekeri var senin yapı taşlarında.

Sen çok tatlı bir bebeksin!

Bu ay doktor kontrolü yine aynı güzel cümleyle bitti.
Herşey yolunda, hiç bir sorun yok.
Bilemezsin bu cümle bizi ne kadar mutlu ediyor.
Umarım bütün anneler hep bu cümleyi duysun.

Çok güzel, çok duygulandım.
Allah tamamına erdirsin tüm gebelerin gebeliğini, tüm isteyenlere de bebek nasip etsin.

ewet canım dileklerine aynen katılıyorum.insan düşünmek istemese bile hep ya dr kötü bişey derse,ya olumsuz bi durum varsa diye aklından geçirmeden olmuyo.ama şükürkü bizimde bebeğimiz son derece sağlıklı.rabbim herkesi bebeğine sağlıkla kavuştursun,olmayanlarada bu duyguyu nasip etsin dilerim inşaallah.

aminn inşallah aminn hayır mübarek günler yüzüsuyu hürmetine inşallah bizimde sağlıklı bi gebeliğimiz ve sağlıklı bebeğimiz olur annelik çok güzel bişey her kadın tatmalı rahim bize verilen en büyük hediye çok şükürr

EVET ÇOOK İLGİNÇ VE BİR OKADARDA MUHTEŞEM BİR DUYGU O KIPIRDANMASI KONUŞUNCA TEPKİ VERMESİ SANKİ İÇERDE BİZİ DİNLİYOR VE KONUŞMA BİTİNCE ŞIMARMAYA BAŞLIYOR VE TEKMELER ATMAYA BAŞLIYOR O MUHTEŞEM BİR DUYGU ALLAHIN BİR HİKMETİ İŞTE.
BAZEN BEBİŞİMİZ OKADAR HAREKET EDİYORKİ ANLATAMAM EŞİM ELİNİ KOYUYOR VE KONUŞMAYA BAŞLAYINCA HEMEN DURUP BİZİ DİNLİYOR VE RESMEN KONUŞMA BİTİNCE GENE KIPIR KIPIR GERÇEKTEN ANNE VE BABANIN SESİNİ BİLİYOR VE TEPKİLER VERİYOR :teytey:
ALLAH ŞU MÜBAREK GÜNDE BEBEK BEKLEYEN BEBEGİ OLMAYANLARA BİR BEBEK NASİP EDER VE ONLARDA BU HİSSİ TADAR İNŞALLAH a.s.

Ayyy allahim bebegini saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin,rabbim bizlerede bu guzel duygulari nasip etsin,bizlere(bebegi olmayanlara)da dua etmeyi unutmayin olurmu...

GÜLŞEHRİ İNŞALLAH ALLAHIM SİZEDE BU DUYGUYU NASİP EDER İNANIN DUALARIMIZ HEP SİZİNLE BEN İNANIN OKADRA ÇOOK ÜZÜLÜYORUMKİ BEBİŞİ OLMAYANLARA BİZ ASLINDA BEBİŞ YAPMAYA KARA VERMEMİŞTİK BEKLEMİYORDUK BİZ 2. AYDA YANİ 8 HAFTALIKKEN ÖGRENDİK BEN HEP STRESTEN REGL OLMUYORUM DİYE DÜŞÜNÜYORDUM OZAMAN GEBELİK TESTİ YAPTIGIMIZDA SEVİNEMEMİŞTİK BİLE AMA NEZAMAN HAREKET ETTİ İŞTE OZAMAN ANNE OLACAGIMIN FARKINA VARDIM İYİKİ OLDU ALLAH BİZE NASİP ETTİ ALLAHIM BİZE BEBİŞİMİZİ ARMAGAN ETTİ ...
OKADAR İÇİMDEN GELEREK SÖYLÜYORUMKİ İNŞALLAH TÜM BEBEK BEKLEYENLERİN BEBEGİ OLUR

ben bu sondaki cümleyi dusuk yaptigim bebegimin kontorlunde duymak icin o kadar cok dua ettim ki ama nasip degilmis,inanirmisiniz "kürtaj" doktorumun agzindan duymak istedigim en son cumleydi onun yerine bir sorun yok bebegin cok saglikliyi duymak icin neler vermezdim neler....

uzerinden 2 ay gecmesine ragmen o kadar taze ki acim,hala icin icin yaniyor...
sanki cigerimin yarisi hastanede kaldi ve ben ne zaman o hastanenin önünden gecsem icim aciyor...
öyle bir aci ki dayanamiyorum.
7 haftalik olmasina ragmen bebegimi o kadar benimseyip sahiplenmistim ki;artik sadece onun icin
yasayacak ve onun icin nefes alacaktim..
Ama olmadi,tutunamadik birbirimize,hayallerim söndü,hayatimda hicbu kadar aci cektigimi,hic bu kadar derinden yaralandigimi hatirlamiyorum...

düsünsenize,besigini bile begenmistik,hazirdi daha simdiden ama olmadi...
Bebegimi karnimda büyütmeyi beceremedim,tutamadim ellerinden..
ne zaman aklima gelse gözlerimden engel olamadigim yaslarim pinar olup akiyor,

sanki bebegimi istercesine,sanki onu özlercesine...ama imkansiz...
cünkü o gideli cok oldu ve ben onu ancak ahirette görebilecegim...

aminnnnnnnnnnnnnnn
insallah bende bugun bu cevabi alirim
ve sonunda allahimin izniyle bebegimin cinsiyetini ogrenirim artik dayanmak cok zor oldu inanin benim icin dua edin

Hayırlı olsun canım Allah hayırlı doğumlar nasıp etsin.Bebişini sağlıklı ve çok mutlu büyüt inşallah.

kançiçeğim canım çok geçmiş olsun. allah sabırlar versin. gerçekten çok zor bir durum. seni çok iyi anlıyorum.allah herkezin bebeğini korusun.

ben de 19 hafta 5 günlük hamileyim çok güüzel bir duygu allah herkese yaşatsın
eşim de çok mutlu gerçekten sohbet etsek mutlaka bebişimiz geçiyor onsuz bir günümüz yok şunu yaparız bunu yaparız gelecekte düşünülmesi gereken şeyleri bile şimdiden noktaladık o olmadan önce ne konuşuyormuşuz düşünüyorum da:)

kançiçeğim canım çok geçmiş olsun. allah sabırlar versin. gerçekten çok zor bir durum. seni çok iyi anlıyorum.allah herkezin bebeğini korusun.

cok tesekkur ederim canim.a.s.Amin Allah kimseyi evlat hasretiyle sinamasin isteyen herkese versin ve bu düsük olayini da düsmanima bile yasatmasin .:1no2:...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…