umarım korktugum başıma gelmez

Glikoz

DİNE
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2008
604
1
43
çıldırmak üzereyim pek çogunuz kızacak belki ama hamile olmaktan korkuyorum reglim nerdeyse 4 gün gecikti gerçi sipiral taktırdıgımdan beri bi düzene geçmedi ya neyse aslında imkansız neredeyse ama yinede içimde bi korku var senağlama eşim tır şoförü ve geçen ayın 12sinde geldi 16sında gitti bende 15 de regl olmuştum ama bu ay hala olmadı paranoyaklaştım sanırım
bebekleri çok severim ama bebim zaten 3 tane çocugum var büyügü 7 ortanca 3,5 küçügü 1,5 yaşında şu ana ne maddi olarak nede ruhsal olarak bi taşıyamam sanırım :Saruboceq:
Rabbim bein evladla imtihan etmesin ya en korktugum şeydir bu ya hamileysem :çok üzgünüm::uhm:

Arkadaşım bence stres yapmışsın da o yüzden gecikiyordur reglin..
Bence sprial korur,sakin ol:teselli:

Böyle korkarak stres yaptığın içindir gecikmelerin

Düşünmek yerine yarın bir test alıp yaparsın arkadaşım...

Tamam spirala artık bazıları güvenmiyor ama gene de koruyor çoğu kadını ...

endişelenme...değilsindir umarım...

hakkında hayırlısı olsun

korunduysan bi sorun olmaz canım..korunmadıysan bi tahlil yaptır yarın..

canım niye korkuyorsun ki anlamadım.15 de olmuşsun regl.bugün yarın olursun.hem rabbim evlatla imtahan etmesin de ne demek.öyle şey olur mu.evlat kötü bişey mi ki böyle diyorsun.neyse diger çocuklarını ALLAH bagışlasın.ama bu kadar sıkma canını.spiral varsa olmamıştır .ama diyelim ki olmuş ucunda ölüm yok.herşeyde bir hayır vardır.olmadıgını düşünerek rahatlamaya çalış.bide eczaneden şu 3-4 liralık testlerden alıver.öptüm canım.

spiral oldugu için ekstra bi korunma kullanmadık ama bir çogundan duydum spiralle hamile kaldıgını bundan korkuyorum
Belki çok sıktım kendim bilmiyorum
evet tabiki evlad kötü bi şey değil ama eşimin pek sıcak bakacagını sanmıyorum bende şuan istemiyom şimdilik ihtimalleride düşünmek istemiyorum ama inşallah hamile değilimdir

glikozcum tamam rahatla biraz artık kaydirigubbakcemile5

yapma ama böyle...düşüne düşüne ağrısız başını ağrıtıyosun...yarın erkenden bir test al sonucu da buraya yaz olur mu canım benim yerimseniben

inşallah canım.hakkında hayırlısı olsun.korundugun halde kalmışsan eger ki bu çok zor bir ihtimal bunda bir hayır vardır demek.sıkma canını tamam mı?böyle düşüne düşüne kendini ümekten başka bişey olmaz.yarın bi test al sen ok.öptüm iyi geceler.

fırsat bulup yazamadım bir türlü
Çok şükür ki hamile değilim
İlğiniz için teşekkür ederi arkadaşlar

hamile olursan ne olur ki :uhm:
hazır mı değilsin yoksa başka bir neden mi var

spiralde hamile kalma ihtimali % 3 tür.
15. de regl oldu isen eşinin geliş tarihlerine bakılırsa zaten yumurtan yoktur hamile kalamazsın.hani eşin ayın 28 inde falan gelse test yaptır derim

ama benden tavsiye spiral çok akıntı ve mantar vb. yapıyor ve tam korumuyor.her ay böyle korkacaksan bence başka daha güvenilir bir korunma yöntemi bul derim sana....

bencede sıkma canını.bendede spiral var ve gecikme olmustu.stresden dolayı birde kahve cok iciyordum.allah dogacaksa zaten rızkınıda vermiştir.sen yine yanlıs birsey söyleme.ama sıkma kendini

canım reglnın gecıkmıştır...
regl yedıklerımızle bıle alakalı erken yada gec oluyor..
senınkıde mevsımsel yada strese baglı olarak nazlanmıştır...
endişelenmenıze gerek yok....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…